טיולי איכות בתאילנד

Madam Saranair

 

Madam Saranair הינה מסעדה תאילנדית טובה ונעימה הנמצאת ממש בליבו של האזור הכי מתוייר של בנגקוק ובמרחק קצר מצומת סוקומוויט/אסוק. אחד מבעלי המסעדה הוא בחור ישראלי חביב ונחמד בשם אלון אשר בבעלותו גם מסעדה נוספת, הצמודה לזו, בשם Big Mama (מסעדה איטלקית). דרך-אגב: המילה Saranair (נענע) , פירושה בסלנג תאילנדי הוא "אשה שדוחפת את אפה לעסקים של אחרים" ….  🙄
המסעדה מעוצבת בפשטות אבל בטוב טעם ומשרה אווירה נעימה. כשביקרתי בה לאחרונה יצא לי לראות לא מעט לקוחות תאילנדים, דבר שלא תמיד אופייני למסעדות המתויירות שבאזור. המחירים סבירים בהחלט ודומים לאלה שבמסעדות הלא מתויירות.

 

התפריט במסעדה הוא תאילנדי עם איזה נגיעות של פיוז'ן, מבית מטבחו של שף תאילנדי שגם הוא אחד הבעלים. מהמנות שניסיתי, הרושם שלי היה שהמנות בעלות חריפות פחותה מאלה שתקבלו במסעדות תאילנדיות באזורים הלא מתויירים אך טעימות מאד. בתמונה ניתן לראות מנה של חצילים עם שרימפס – מנה שלטעמי היתה מוצלחת מאד.
למסעדה גם יש מספר שולחנות בחוץ במין גן קטן של צמחיה טרופית (דבר שטוב למעשנים בינינו) .

שעות פעילות: כמו מסעדות תאילנדיות רבות, https://testosteron-tillskott.se/גם Madam Saranair נסגרת בשעה מוקדמת יחסית כך שרצוי להגיע לא יאוחר מ 21:00.

הגעה: נמצאת ברחוב אסוק סוי 1 (כמעט ממול Health Land). אם אתם מגיעים ברכבת עילית (תחנת אסוק) או רכבת תחתית (תחנת סוקומוויט) – פשוט לכו מצומת סוקומוויט/אסוק כ 500 מטר ברחוב אסוק (במדרכה השמאלית),  חילפו על פני מלון Milllenium (נמצא מעבר לרחוב) עד שתגיעו לסמטה (אסוק סוי 1) ושם תפנו שמאלה והמסעדה מספר מטרים מהפינה.

 

 

שלח קישור למאמר "Madam Saranair"


אוכל בתאילנד  |   מאכלי רחוב ושוק  |   מסעדות מערביות ואחרות  |   מסעדות תאילנדיות  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider