טיולי איכות בתאילנד

עיירת החוף פראנבורי (Pranburi)

 

פראנבורי (Pranburi) הינה עיירת חוף קטנה ושקטה הנמצאת בין 
הואה הין ובין שמורת Sam Roy Yot – כ 20 דקות נסיעה דרומית 
להואה הין. 

עד לפני כ 15 שנה, המבקרים העיקריים בחופי Pranburi היו תושבי בנגקוק העשירים שבנו וילות על החופים היפים של האזור. מאז, החל האזור להתפתח והפך למעיין "הרצליה פיתוח" של הואה הין. במקום נבנו מלונות יוקרה כגון Six Senses ו Evason וכן מלונות בוטיק קטנים אך יוקרתיים מאד שחלקם מיועדים במיוחד לזוגות בירח-דבש. 

היום מציעה פראנבורי, לצד מלונות יוקרה ומלונות בוטיק, גם ריזורטים משפחתיים במחירים סבירים. המקום מתאים לאלה שמחפשים שקט ושלווה, חופים טובים ואפשרויות מגוונות לטיולי אופניים וכן לשמורות הסמוכות.

 

Pak Nam Pran : זהו שמו של כפר דייגים קטן המהווה חלק של פראנבורי
ויושב לפתחו של נהר ה Pran  – נהר המתחיל משמורת Kaeng Krachan (שמורת הטבע הגדולה בתאילנד), חוצה את העיירה ונשפך לים כאן, ב Pak Nam Pran.

על נהר ה Pran הוקם סכר באורך של 1.5 קילומטר ובגובה של למעלה מ 40 מטר כדי למנוע שיטפונות באזור ולאגור מי שתייה באגם הגדול שנוצר בעקבות הקמת הסכר.

מכאן ניתן לקחת שייט על נהר ה Pran או להצטרף לאחת מסירות הדייגים למסע דייג בחופי המקום. על חוף הים מצויות מסעדות מסעדות רבות המגישות של שלל הדגה הטרי שבמקום. 

לתשומת ליבכם: ביקור בעיירת הקייט פראנבורי כלול בתוכניות טיולי האיכות שלנו באזור הואה הין וכן ניתן לכלול בטיול האולטימטיבי בתאילנד – "הטיול מחוף לחוף" 

 לקריאת תוכניות הטיולים לאזור הואה הין, לחץ על הקישור ==>  טיולי האיכות שלנו באזור הואה הין

 לקריאת תוכנית "הטיול מחוף לחוף", לחץ על הקישור ==> הטיול מחוף לחוף

 לקריאת כל תוכניות הטיולים שלנו ברחבי תאילנד ==> כל מגוון טיולי האיכות שלנו בתאילנד

 

** כרגיל – סרטון קצר על אזור Pranburi ועל המלונות שבו ועוד…. תהנו !!

 

שלח קישור למאמר "עיירת החוף פראנבורי (Pranburi)"


1. מחוזות במרכז תאילנד – כללי  |   2. אמפאווה (סאמוט סונגקראם)  |   3. קנצ'נבורי  |   4. פטצ'בורי (צ'ה אם)  |   5. הואה הין (פראצ'ואפ קיריקאן)  |   6. איותאיה  |   7. שמורת קאו יאי ונאקון נאיוק  |   אטרקציות לילדים – מרכז תאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider