טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » אטרקציות בתאילנד » 3. דרום תאילנד » קראבי » החופים Nopparat Thara ו Klong Muang – קראבי

החופים Nopparat Thara ו Klong Muang – קראבי

 

בכתבות שונות באתר כבר סקרנו חופים אחדים באזור קראבי – 
חוף Ao Nang; חופי Railay ו Phra Nang. כעת הגיע תורם של 2 חופים נוספים באזור אשר שמם אינו מוכר לרוב הישראלים – חוף Nopparat Thara וחוף Klong Muang.

לכל החופים באזור יתרונות וחסרונות מסויימים ורצוי להכיר ולדעת לפני שמקבלים החלטה באיזה חוף להזמין מלון ולשהות בזמן החופשה בקראבי.

לנוחיותכם – צירפתי כאן מפה אשר מראה לכם את מיקומם של כל החופים ובקרוב תעלה כתבה אשר תסכם בקצרה את כל החופים באזור כולל המלצות.

 

Klong Muang beach – חוף Klong Muang עלה על מפת התיירות
בקראבי רק בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לשכבה האמידה יותר בקרב תיירים ותאילנדים כאחד. במקום הוקמו מלונות יוקרה וכן מלונות בוטיק מקסימים כדוגמת Tubkaak.

האזור שקט מאד, כפרי ושונה מאד באופיו מחוף Ao Nang ומיתר החופים באזור. החוף עצמו ארוך מאד ויש בו קטעים טובים וקטעים פחות טובים – רצוי לבדוק היטב לפני שמזמינים מלון באזור. בקטעים הטובים הוא נעים יותר מאשר חופי Ao Nang אך לא מגיע לקצה הקרסול של חופי Khao Lak המצויינים.

 

מי שמחפש קניות ובילויים – זה לא המקום בשבילו !!  יש אזור אחד 
וקטן בשם המעט יומרני – Klong Muang Plaza  – בו תמצאו מספר חנויות, מסעדות, מסג'ים וכדומה – נמצא סמוך מאד למלון Sheraton (שהוא, להפתעתי, התגלה כמלון מוזנח ולא נעים במיוחד).

נסיעה מאחד המלונות כאן לאזור חוף Ao Nang תיקח כ 15 דקות ותעלה כ 500 באט – אך לאלה שיכולים להרשות לעצמם מלון באזור יש רכב צמוד או שסכום זה זניח לגמרי בעיניהם.

בביקורי האחרון במקום (פברואר, 2013) ביקרתי במספר בתי מלון חדשים ויוקרתיים שהוקמו במקום ותמונות תוכלו לראות בסרטון המצורף.

 

 

Nopparat Thara beach – חוף Nopparat Thara או אחד משני
החופים השייכים לעיירה Ao Nang. הוא ממש צמוד לחוף Ao Nang ונסיעה ביניהם היא עניין של דקה או שתיים.

לעומת חוף Ao Nang העמוס בחנויות (בעיקר חייטים ומשרדי נסיעות) וכן בשפע של מסעדות גרועות – חוף Nopparat Thara שקט ורגוע הרבה יותר.

החוף עצמו ב Ao Nang מצטלם יפה, במיוחד בעת השקיעה, אך באור ומקרוב הוא נראה רע למדי – חול צהוב-שחור לא נעים במיוחד, סירות לונגטייל רבות המרעישות ומזהמות את המים וללא כסאות ושימשיות.

 

לעומת זאת, החוף עצמו ב Nopparat Thara נעים יותר ונקי יותר. 
מי הים רדודים מאד (גם בחוף Ao Nang) מה שמתאים במיוחד
לילדים קטנים.

בחוף Ao Nang יש מעט מאד בתי מלון הקרובים לחוף והם בינוניים ומטה, ישנים, אחזקה לקויה ולא נעימים. בתי המלון הטובים יותר נמצאים במרחק מה מהחוף ולא ניתן אפילו לראות את הים מרובם הגדול.

לעומת זאת – בחוף Nopparat Thara יש מבחר גדול יותר של בתי מלון טובים (אחד מהם בתמונה משמאל) וחלק לא קטן מהם ממוקם ממש מול החוף (יש רק כביש מפריד) כך שניתן להנות ממראה החוף והים הנשקפים מהחדר במלון. ** חשוב להדגיש שהחלק ה"מיושב" של חוף Nopparat Thara, ז"א – החלק עם בתי המלון הוא החלק הסמוך לחוף Ao Nang.

 

לסיכום: חוף Klong Muang מתאים מאד למי שהפרוטה מצוייה בכיסו ומחפש
מלון מאד איכותי, שלווה ושקט. חוף Nopparat Thara מתאים לאלה שמעוניינים במלון איכותי יותר אך לא מאד יקר ובאזור שקט יותר אך סמוך מאד למרכז האקשן.

בעתיד הקרוב אעלה לאתר כתבה המסכמת את כל החופים באזור
קראבי עם יתרונותיו וחסרונותיו של כל חוף וחוף – אך כבר מהכתבות שהתפרסמו באתר והכוללות את כל החופים, יכול כל אחד להסיק את מסקנותיו ולבחור את האזור המתאים לו ביותר.

בסרטון המצורף תוכלו לראות תמונות רבות יותר של של שני חופים אלה על מגוון בתי המלון שלהם.

לתשומת ליבכם: חופים אלה כלולים בתוכניות טיולי האיכות שלנו בדרום תאילנד וכן בתוכנית הטיול האולטימטיבי בתאילנד – "הטיול מחוף לחוף" 

לתוכניות טיולי האיכות הפרטיים שלנו בדרום תאילנד ⇐ לחץ לקישור

 לקריאת כל תוכניות טיולי האיכות הפרטיים שלנו תאילנד ==> כל מגוון טיולי האיכות שלנו בתאילנד

 ליצירת קשר לתכנון טיול איכות פרטי ברמה גבוהה ==> צור קשר

 

שלח קישור למאמר "החופים Nopparat Thara ו Klong Muang – קראבי"


Khao Lak  |   אזור פנג-נה  |   איים מיוחדים בדרום תאילנד  |   פוקט  |   קראבי  |   קראבי – אטרקציות ביבשה  |   קראבי – איים וחופים  |   שמורת קאו סוק  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider