טיולי איכות בתאילנד

מרכז קניות – MBK

מה אכתוב ומה אומר על ה MBK שלא נאמר עד כה  …  🙄  
אז הרבה לחדש אין לי  – מרכז קניות וותיק מאד (כ 30 שנה)
ש"הפך לאגדה עוד בחייו" בקרב תיירים רבים ולמקום כמעט
מקודש בקרב לא מעט ישראלים.

שמו המלא הוא – (Mah Boon Krung (MBK  – נפתח לקהל הרחב בשנת 1986.

הדעות לגבי ה MBK חלוקות – בצד מעריצים רבים גם ישנם לא מעטים שאינם אוהבים את המקום. אנסה להיות אובייקטיבי ואומר כי מדובר במקום בינוני למדי בו נמכרת סחורה בינונית החוזרת על עצמה במחירים בינוניים והמפגש היומיומי של המוכרים התאילנדים עם תיירים כנראה לא עושה להם ממש טוב …אך מצד שני, מקום תוסס מאד, שפע רב של חנויות מכל הסוגים ואטרקטיבי מאד לתיירים, מין שוק ענק מקורה וממוזג. 

בחלק מהמבנה של ה MBK נמצאת חנות כלבו ישנה מאד ועלובה למדי בשם Tokyu ולא מעט תיירים קוראים למרכז הקניות על שם חנות כלבו זו. בקומה הרביעית של MBK תמצאו מרכז ענק של דוכנים למכירת טלפונים סלולריים וכל הקשור לכך. שאלה החוזרת על עצמה – האם נמכרים שם זיופים או טלפונים אורגינאליים ? – והתשובה היא: גם וגם… תלוי אצל מי נפלתם. המלצה אישית: לא הייתי מהסס לקנות שם טלפון סלולרי משומש אבל לגבי חדש, הייתי חושב פעמיים (כך לפחות אני נוהג).

שעות פתיחה: מ 10:00 ועד 22:00  (אם כי חלק מהחנויות והדוכנים מתחילים להתקפל מוקדם יותר)

הגעה: ל MBK צמודה תחנת רכבת עילית National Stadium והכניסה אליו היא בעצם דרך חנות הכלבו Tokyu. לאלה שמגיעים מכיוון רחוב סוקומוויט – יש להחליף רכבת בתחנת Siam (באותה קומה במרחק של כ 15 מטר) ולנסוע עוד תחנה אחת.
צריך לקחת בחשבון שהאזור עמוס בפקקים ובשעות העומס יתכן שתתקשו למצוא מונית או שנהגיהן יסרבו להפעיל מונה. לכן יש יתרון רב לאלה המתגוררים לאורך ציר הרכבת. 

מקווה שהסרטון הקצר שהכנתי יעביר לכם את האווירה טוב יותר ממילים. ….ומצורפת גם מצגת קצרה.

 

שלח קישור למאמר "מרכז קניות – MBK"


Outlets וחנויות מיוחדות  |   מבצעי מכירות וסיילים  |   מרכזי קניות  |   שווקים בתאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider