טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » אטרקציות בתאילנד » 2. מרכז תאילנד » 4. פטצ'בורי (צ'ה אם) » Cha Am – עיירת הקייט העממית הסמוכה להואה הין

Cha Am – עיירת הקייט העממית הסמוכה להואה הין

 

עיירת הקייט Cha Am נמצאת וכ 25 ק"מ צפונית (כ 15-20 דקות נסיעה)
מאחותה הגדולה והאריסטוקראטית יותר – עיירת הקייט Hua Hin.

ב Cha Am תמצאו חופים טובים, שפע בתי מלון ואכסניות ברמות שונות וכן אטרקציות הכוללות טיולים בסביבה, פארקי שעשועים, שווקים ואפילו outlet מצויין למותגים בשם Premium Outlet.

העיירה מהווה יעד לחופשה של משפחות תאילנדיות רבות כמו גם תיירים לא מעטים (בעיקר אירופיים) והיא שקטה יותר ועממית יותר מאשר אחותה הגדולה והאריסטוקראטית – עיירת הקייט המלכותיתHua Hin.

 

החופים של Cha Am משתרעים לאורך של כ – 7 ק"מ כאשר אלה שבחלק הצפוני
פעילים יותר – שמשיות, כסאות נוח, ספורט ים, שפע מסעדות וכדומה ….. ואלה שבחלק הדרומי שקטים הרבה יותר.

הן Cha Am והן Hua Hin ו Pranburi מהוות את עיירות הקייט העיקריות של תושבי בנגקוק ומרכז תאילנד ומשמשות יעד לתיירות פנים תאילנדית ותיירים כאחד. Cha Am שונה באופייה מאשר Hua Hin ו Pranburi  – העיירה פשוטה יותר, עממית יותר וכמובן שגם זולה יותר.

כל העיירות הללו שקטות יותר בימי אמצע השבוע אך מתמלאות עד אפס מקום בסופי שבוע ובחגים. במידה וברצונכם לנפוש באחת מעיירות הנופש הללו בסופי שבוע ובמיוחד בחגים – רצוי לבצע הזמנה לבית מלון זמן רב מראש.

 

הואה הין, עיירת הקייט המלכותית בה משפחת המלוכה והאריסטוקרטיה
של בנגקוק מבלים את חופשות סוף השבוע שלהם היא יוקרתית יותר, מתוקתקת יותר, בסטייל מערבי יותר ועם מגוון עצום של אטרקציות ופעילויות מאד מגוונות. לעומת זאת, אזור Pranburi (דרומית להואה הין) שקט יותר ובו בעיקר מלונות בוטיק יוקרתיים ויקרים.

לעומת שתי עיירות הקייט היוקרתיות יותר, הואה הין ופראנבורי – העיירה Cha Am מהווה יעד לתיירות פנים עממית יותר והיא בעלת אופי אותנטי, תאילנדי ועממי יותר.

יחד עם זאת, ב Cha Am מתגוררים לא מעט אירופאים ומבקרים בה תיירים רבים ובעיקר משפחות המחפשות את השקט והאווירה העממית והאותנטית יותר יחד עם מחירים זולים בהרבה מאשר 2 עיירות הקייט היוקרתיות יותר.

 

לאורכם של חופי Cha Am נמתח רחוב שבו מצויים רוב בתי המלון, 
החנויות והמסעדות – ולעת ערב תראו תאילנדים ותיירים רבים מטיילים להם בשלווה לאורכו של הרחוב.

אחד הדברים החמודים והמייחדים את עיירת הקייט Cha Am – אופניים משפחתיות בשלל צבעים עליהן רוכבת כל המשפחה. ישנם אופניים לזוגות, שלישיות ואפילו לארבעה אנשים וניתן לשכור אותם בכל פינה.

מבחינת חיי הלילה – העיירה Cha Am שקטה מאד וללא חיי לילה. הרוצים לבלות ייסעו כ 15-20 דקות להואה הין ושם, באזור שמאחורי מלון הילטון, מרוכזים עיקר חיי הלילה של הואה הין – שפע של פאבים, מועדונים, דיסקו, מסאג'ים, בנות וכדומה.

 

בעיירת הקייט Cha Am יש שפע של אפשרויות לינה הזולות בהרבה 
מאשר בהואה הין ופראנבורי. אין בעייה למצוא כאן מלון סביר בהחלט בעלות של כ 900 באט ללילה. יש גם מספר בתי מלון טובים ויפים עם חוף טוב ובריכות שחיה יפות וגם הם יעלו כחצי מחיר מאשר מלון דומה בהואה הין.

אטרקציות באזור – מעבר לנגישות הקלה והקרובה להואה הין ושלל האטרקציות ששם, בעיירה Cha Am עצמה תמצאו את Santorini Park ואת Premium Outlet – מרכז קניות למותגים במחירים מוזלים ומעט צפונית מהעיירה תמצאו את Khao Wang  – ה"ארמון על הגבעה".

לסיכום: Cha Am זו עיירת קייט חביבה אך פשוטה למדי ובעלת אופי תאילנדי אותנטי. היא מתאימה למשפחות אשר רוצות לבלות חופשה שקטה על חוף ים באזור אך במחיר זול בהרבה מאשר בהואה הין או פראנבורי.

 לקריאת תוכניות הטיולים לאזור זה, נא ללחוץ על הקישור ==>  טיולי האיכות הפרטיים שלנו במרכז תאילנד

 לקריאת כל תוכניות הטיולים שלנו ברחבי תאילנד ==> כל מגוון טיולי האיכות שלנו בתאילנד

ליצירת קשר לתכנון טיול איכות פרטי בתאילנד ⇐ לחץ לקישור

 

שלח קישור למאמר "Cha Am – עיירת הקייט העממית הסמוכה להואה הין"


1. מחוזות במרכז תאילנד – כללי  |   2. אמפאווה (סאמוט סונגקראם)  |   3. קנצ'נבורי  |   4. פטצ'בורי (צ'ה אם)  |   5. הואה הין (פראצ'ואפ קיריקאן)  |   6. איותאיה  |   7. שמורת קאו יאי ונאקון נאיוק  |   אטרקציות לילדים – מרכז תאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider