טיולי איכות בתאילנד

Central Plaza Ladprao

 

אילו מישהו היה מבקש ממני להמליץ על מרכז קניות לא פלצני מידי (כדוגמת Emporium או Paragon) ולא פשוט ועממי מידי (כמו ה MBK) ושלא שייך לחלק הקטן המתוייר של העיר אלא כזה שישקף נאמנה את אורח החיים של תושבי בנגקוק – הייתי ממליץ לו על Central Ladparo (בשילוב עם Union Mall הממוקם מולו, מעבר לכביש) או The Mall Bangkapi הצעירים והתוססים מאד או על Central Rama 3 הגדול אך הסולידי יותר ומאופק משהו.

 

 

יש לי פינה חמה בלב למרכז הקניות Central Ladprao שהיה מרכז הקניות האהוב עלי לפני למעלה מ 20 שנה, כשהתחלתי את צעדי הראשונים בתאילנד. מרכז קניות זה נחשב תמיד לאחד הטובים
והידועים בבנגקוק ולפני כשנתיים עבר שיפוץ מסיבי ומתיחת פנים רצינית שהשוו לו מראה חדש לגמרי ומודרני מאד. לפני תחילת השיפוץ, נערכה מכירה כללית לחיסול כל המלאי והמשטרה נאלצה לסגור את כל האזור לתנועה עקב הלחץ הגדול. השיפוץ הפך את מרכז הקניות ליוקרתי יותר ויקר יותר וחיסל חלק מהחנויות הקטנות והזולות שהיו במקום לפני השיפוץ. 

אין טעם להגיע במיוחד ל Central Plaza Ladprao אלא אם כן משלבים את הביקור בו עם אטרקציות נוספות באזור. מידע על אטרקציות נוספות הנמצאות בסביבה תוכלו לקרוא בכתבה על אזור Chatuchak כאן באתר.

הגעה: קל מאד להגיע למקום עם הרכבת התחתית (MRT). יש לשים לב: לרדת בתחנת Phahon Yotin (ולא בתחנת Ladprao).

 

 

 

שלח קישור למאמר "Central Plaza Ladprao"


Outlets וחנויות מיוחדות  |   מבצעי מכירות וסיילים  |   מרכזי קניות  |   שווקים בתאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider