טיולי איכות בתאילנד

Brown Sugar Pub

 

הפאב Brown Sugar הינו פאב ידוע וותיק מאד בבנגקוק. הוא קטן בהרבה מ"אחיו" הגדול, Saxophone Pub אבל דווקא מימדיו הקטנים הופכים אותו למקום מאד ביתי, נינוח ונעים. במקום מנגנים מוזיקה חיה ולהקות שמתחלפות במשך הערב. המוזיקה במקום נעה בין בלוז, גאז, רוק של שנות השמונים וכדומה. אחד הדברים שאני מחבב במקום היא העובדה שהסאונד לא מפוצץ את עור התוף וניתן לנהל שיחה מבלי לצעוק. 

התפריט במקום מורכב מתפריט תאילנדי מעורב במבחר מנות מערביות כגון המבורגר, נקניקיות וכדומה. המחירים צנועים למדי. מנה עיקרית ובירה יעלו כ 350 באט. אין קוד לבוש והאווירה מאד נינוחה. הקהל מורכב מתאילנדים וזרים החיים בתאילנד והמקום מזכיר פאב שכונתי נעים בתל-אביב. גם בחורה לבדה יכולה להגיע לשם ותחוש מאד בנוח.

מיקום: נמצא ברחוב Sarasin ומאונך לסוי Lang Suan המפורסם (זה שממול Central Chitlom). דרך-אגב – הפירוש המילולי של Lang Suan זה "מאחורי הפארק" ואכן הפאב נמצא קרוב מאד לפארק לומפיני המפורסם. 

שעות פעילות – כל יום מ 17:00 ל 01:00

הגעה: תחנת הרכבת העילית הקרובה ביותר היא Rajadamri (סילום ליין) אך אפשר גם לרדת בתחנת Chitlom (סוקומוויט ליין) וללכת קצת ברגל לאורך רחוב Lang Suan (רחוב יוקרתי ונעים מאד) וכאשר תגיעו לסופו של הרחוב, פנו ימינה (זה רחוב Sarasin) והפאב נמצא כ 150 מטר מהפינה. 

לרשותכם אתר הבית של Brown Sugar ושם תוכלו להתעדכן בלהקות המופיעות וכן במפה המצורפת לאתר.

הערה חשובה:  הפאב מתכוון לעבור למשכן חדש, באזור באנגלאמפו, ומזה שנתיים אני שומע מהם ש"עוד חודשיים עוברים" ….. אבל מי יודע – אולי באמת יעברו, אז כדאי להתעדכן בטלפון או באתר.

צילמתי סרטון קצר בעת ביקור במקום כדי לנסות ולהעביר משהו מהאווירה ….תהנו !

 

שלח קישור למאמר "Brown Sugar Pub"


מועדונים בבנגקוק ובתאילנד  |   ספא ומסאז'ים  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider