ארכיון פוסטים מהחודש: ספטמבר 2012


קנצ'נבורי – מפלי אראוואן (Erawan Waterfalls)
מפלי אראוואן הם מהיפים שבמפלי תאילנד ונמצאים במחוז קנצ'נבורי, בשטח שמורת Erawan National Park , כשעה נסיעה מהעיירה קנצ'נבורי.
 

קנצ'נבורי – הגשר על הנהר קוואי
"הגשר על הנהר קוואי" מהווה חלק מ"מסילת המוות" והוא האתר המפורסם ביותר בקנצ'נבורי. פירסומו בא לו עקב סרט בשם זה שיצא לאקרנים בשנת 1957. בכתבה נסקור את ההיסטוריה הקשורה בגשר וגם כמה אנקדוטות המשלבות דימיון ומציאות.
 

קנצ'נבורי – רחצה עם פילים
רחצה עם פילים ...או איך שאחד מחברי הקבוצה שלנו בפייסבוק כינה - "פארק מים טבעי לחלוטין" - היא אחת ההרפתקות הכייפיות בעת טיול בקנצ'נבורי - לא להחמיץ !!
 

קנצ'נבורי – Hellfire Pass
ה Hellfire Pass הינו אחד המקומות החשובים לאורך "מסילת המוות" שבקנצ'נבורי - כאן היה החלק הקשה ביותר של עבודות הקמת המסילה ואנשים רבים קיפחו את חייהם בקטע זה. לזכרם - ממשלת אוסטרליה בשיתוף עם ממשלת תאילנד הקימו אתר הנצחה הכולל מוזיאון וכן שביל הליכה המוביל אל המעבר.
 

קנצ'נבורי – The Death Railway
"מסילת המוות" הוא הכינוי שניתן למסילת הרכבת שנבנתה בתקופת היפנים כדי לחבר בין תאילנד ובורמה. עשרות אלפי שבויי מלחמה ומאות אלפי פועלי כפייה נאלצו לעבוד יומם ולילה ובתנאים תת-אנושיים כדי לעמוד בלוח הזמנים שקבעו היפנים. למעלה מ 100,000 איש מתו כתוצאה מהתנאים הקשים. הנסיעה ברכבת בקטע שלאורך נהר קוואי היא אחת האטרקציות היפות ביותר בקנצ'נבורי - לא להחמיץ !!
 

קנצ'נבורי – מעיינות חמים Hindad
כ 120 ק"מ צפונית לעיירה קנצ'נבורי, נמצאים מעיינות חמים טבעיים שהתאילנדים מייחסים להם תכונות מרפא שונות. המעיינות נמצאים על שפת נהר, מוצלים ע"י עצי היער שבמקום ומוזרמים לתוך בריכות שהוקמו במקום. ניתן בהחלט להנות, להרגע ולשחרר את השרירים בטבילה הן במי המעיינות החמים ולטבול גם במימי הנהר הקרירים הזורמים ממש ליד הבריכות.
 

Mega Bangna
Mega Bangna הינו קומפלקס ענק של מרכז קניות חדש אשר נפתח לפני מספר חודשים. קפצתי לראות והופתעתי לטובה - מרכז קניות מרשים ביותר עם שפע חנויות, בתי קפה, מסעדות ובילויים לכל המשפחה. קל להגיע אליו בעזרת הרכבת העילית ומיקומו לא רחוק משדה התעופה הופך אותו ליעד אידיאלי לאלה שיש להם שעות המתנה רבות בשדה התעופה.