ארכיון פוסטים מהחודש: מאי 2012


כדורי שומשום שחור ברוטב ג'ינג'ר חם
זוהי אחת המנות האחרונות שאני מפתיע בהן את אורחי הרבים במסעדות השונות אליהן אנחנו הולכים - אין לי ספק שאף אחד לא טעם מנה דומה לה אי פעם, והתגובות בכל הפעמים היו חיוביות ביותר...... שווה לנסות !!
 

Phra Pradaeng
Phra Pradaeng הינו אזור הנמצא ממש בתוך בנגקוק (למרות שמוניציפאלית לא שייך לעיר) השונה לגמרי מבנגקוק עצמה ודומה יותר לכפר באחד מהאזורים המרוחקים בתאילנד. זוהי מין שמורת טבע לא מתויירת שבה הזמן עמד מלכת - הרבה טבע, תעלות מים, בוסתנים והרבה שלווה ושקט .......... וכאן ריקשת אופניים היא עדיין כלי התחבורה הפופולרי !!
 

שייט + ארוחת ערב על הנהר בבנגקוק – השוואה בין חברות שונות
שייט + ארוחת ערב על הנהר בבנגקוק היא אחת החוויות הנהדרות בבנגקוק - אלא שתיירים לא מודעים לעובדה שיש חברות שונות המפעילות ספינות שונות ויש הבדלים מאד גדולים הן ברמה, הן בקהל, באוכל ואפילו במסלול השייט. בכתבה זו סקרתי עבורכם מספר ספינות השונות ברמתן כדי שתוכלו לעשות את הבחירה המתאימה עבורכם.
 

Chocolate Ville Restaurant
מסעדה חדשה לגמרי שנפתחה לפני מספר חודשים והיא מהווה את הלהיט החם ביותר בתחום המסעדות בבנגקוק. לא מדובר כאן במסעדה בסגנון שאתם מכירים אלא פשוט כפר שלם בסגנון אירופאי/אמריקאי שכולו מהווה מסעדה אחת ענקית. לכן, הכנסתי אותה גם לפרק ה"אטרקציות" מכיוון שהביקור בה הוא חוויה בפני עצמה (חוץ מהאוכל הטעים).
 

Airport Rail Link – קו הרכבת משדה התעופה לתוך העיר בנגקוק
סקירה קצרה על ה Airport Rail Link - קו הרכבת החדש בין שדה התעופה למרכז בנגקוק
 

אמפאווה – Talat Rom Hub – שוק "המטריה המתקפלת"
אחת האטרקציות המפורסמות באמפאווה היא "שוק המטריה המתקפלת" או בשמו התאילנדי - Talat Rom Hub. זהו שוק היושב על פסי הרכבת ומתקפל/מתפנה בכל פעם שמגיעה רכבת ושב לקדמותו מיד לאחר שהרכבת חלפה.
 

מחוז Petchaburi – כללי
מחוז Petchaburi נמצא מרחק נסיעה קצר מערבית ל Samut Songkhram וכ 130 ק"מ מבנגקוק, וכ 50 ק"מ מעיירת הקייט הידועה - Hua Hin........ קיראו עוד ===>