טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » טיולים בסגנון אחר » 1. הטיול האולטימטיבי - הטיול מ"חוף לחוף" » הטיול האולטימטיבי בתאילנד – ה"טיול מחוף לחוף"

הטיול האולטימטיבי בתאילנד – ה"טיול מחוף לחוף"

הקדמה: לישראלים רבים יש סטיגמה מוטעית כאילו הצפון הוא האזור הטוב ביותר לטיולים – אבל המציאות היא שונה לגמרי. אזור הצפון אמנם לא פסול לטיולים אבל אזורי המרכז והדרום עולים עליו בכל מיימד שהוא – הם יפים יותר, הם ממוסחרים פחות, הם בעלי נופים מרשימים בהרבה, הם בעלי טבע ירוק ועשיר בהרבה (יערות גשם ירוקי-עד עם שלל חיות הבר שבהם יש אך ורק במרכז ובדרום אך כלל לא בצפון), המרכז והדרום עשירים יותר במים ולכן מפלים, נהרות ואגמים יפים בהרבה, הם מגוונים הרבה יותר מהצפון ולכן מאפשרים מגוון הרבה יותר גדול של אטרקציות ופעילויות כייפיות וחווייתיות שאת חלקן הגדול כלל לא ניתן לעשות בצפון.
הערה: למי שמעוניין לטייל בצפון – עשיתי מאמץ גדול והצלחתי גם שם לתכנן טיולי איכות ברמה גבוהה והרחק ממסלול העדר הנדוש והסטנדרטי של הישראלים ⇐ טיולי איכות פרטיים בצפון תאילנד

אזורי המרכז והדרום מציעים שפע של נופים – לא רק הרים, צוקים נישאים, יערות גשם ירוקי-עד, מפלים יפים, נהרות ואגמים נפלאים אלא גם ים וחופים נהדרים, מפרצים ואיים עם יופי עוצר נשימה – מגוון עצום של נופים שונים הנמצאים בסמיכות אחד לשני. השפע הזה יוצר גם אטרקציות רבות למטיילים ואפשרויות לפעילויות רבות ומגוונות – וכל זאת גורם לכך שאזורי המרכז והדרום הם היפים והמעניינים ביותר למטייל בתאילנד (אזור הדרום מוכר לישראלים בעיקר בזכות 2-3 מקומות (פוקט, קו סאמוי וכדומה) שהיו יפים ונעימים לפני 20 שנה אך איבדו את קיסמם מזמן.

מרעיון למעשה:  במשך זמן רב, קינן במוחי החלום לייצר את הטיול הטוב והמקיף ביותר שניתן לעשות בתאילנד. במשך שנים רבות ביקרתי בכל האתרים והמקומות המרכיבים את הטיול האולטימטיבי – הטיול מ"חוף לחוף" – החל מבנגקוק וסביבותיה וכלה בדרום הרחוק של תאילנד – וגמלה בליבי ההחלטה לחבר את כל המקומות הנפלאים הללו שהם ה Highlights של תאילנד, לכדי טיול אחד שלם ומקיף.

למרות ההיכרות רבת השנים עם כל המקומות לאורך הטיול, לא התעצלתי ונסעתי מספר פעמים לאורך המסלול וגם ניצלתי את קשרי עם תאילנדים בני המקום כדי לדלות מתוכו את הדברים הטובים ביותר – אטרקציות, בתי מלון, ריזורטים מיוחדים, מסעדות, פעילויות ואתגרים ועוד. בסופו של דבר – הטיול שהיה חלום במשך שנים הפך למציאות – מדובר בטיול האולטימטיבי והטוב ביותר שניתן לעשות בתאילנד ושכולל את כל ההיילייטס הטובים ביותר שתאילנד יכולה להציע למבקריה.

מבנה ה"טיול מחוף לחוף"

הטיול מורכב משני חלקים (חלק א' + חלק ב') אך הם אינם ממשיכים זה את זה באופן מיידי  אלא מאפשרים בילוי חופשה כרצונכם בהואה הין בין 2 חלקי הטיול. 

חלק א' – כאן ניתן לבחור כל אחד ממגוון הטיולים המופיעים בפרק "הטיולים המשולבים שלנו" במרכז תאילנד והכוללים אפשרויות שילוב שונות של סביבת בנגקוק, אמפאווה וקנצ'נבורי, איותאיה ועוד. בכל דוגמאות הטיולים המופיעות בפרק זה יש תיאור מפורט של מסלול הטיול וכן פירוט מחירים ** הטיולים הם פרטיים וניתנים להתאמה לצרכיה ורצונותיה של כל משפחה מטיילת.

הפסקה לשם בילוי חופשה בהואה הין – בסיום פרק א', נסיע אותכם להואה הין שם תתמקמו בבית המלון אותו בחרתם לבילוי חופשה בעיירת הקייט המלכותית הואה הין.
* אם תרצו, נסייע לכם בבחירת המלון המתאים ותכנון של ימי החופשה בהואה הין כולל אפשרות להזמין מלון איכותי ועל החוף במחירים מיוחדים למטיילים שלנו בלבד.

חלק ב' – חלק ב' של ה"טיול מחוף לחוף" יכול להיות כל אחד מהמסלולים המתוארים בקישור הזה ⇐ הטיול המקיף לדרום – יציאה מהואה הין

הערה: למעוניינים – את פרק ב' ניתן לעשות גם בטיסה לדרום (לא כלולה בעלות הטיול) במקום הירידה בנסיעה דרומה ….. והנה מסלולי טיולי האיכות של בדרום תאילנד ⇐ טיולים בדרום עם יציאה מהדרום

מסלולים של "הטיול מחוף לחוף"

הטיולים מתקיימים לאורך כל השנה אך בעונות שונות הכנסתי הדגשים ואפשרויות נוספות כגון יום שייט ושנורקלינג באזור צ'ומפון ובאיים הקטנים בדרך לקו טאו – מומלץ במיוחד כאשר איי השנורקלינג המפורסמים בצד המערבי (איי סימילאן, איי סורין ועוד) אינם פתוחים לקהל.

הערה חשובה: מדובר בטיולים פרטיים לגמרי הניתנים לשינוי והתאמת כל פרט בהתאם לצרכים ולרצונות של המטיילים. המסלולים המתוארים להלן הינם מספר דוגמאות למסלולים מומלצים וניתן לשנות ולהוסיף אטרקציות ופעילויות נוספות נוספות.

הטיול המקיף לדרום מס' 1 – יציאה מהואה הין –  6 ימים / 5 לילות

 ביום הראשון של הטיול תוכלו לבחור כרצונכם את אחד מטיולי היום בהואה הין עם פעילויות כגון סיור שטח של כשעה וחצי בטרקטורונים באזור הכפרי של הואה הין, שייט בסירה פרטית לצפייה בנופי שמורת Sam Roy Yot ואפילו פארק המים Vana Nava החדש והטוב ביותר בתאילנד ועוד שלל אפשרויות כפי שתוכלו לראות במגוון טיולי היום בהואה הין. למחרת היום נעשה את דרכנו דרומה ונשלב בה את מפרץ Ao Manao היפהפה עם קופי הלאנגור החמודים והביישנים וכל יתר הימים יוקדשו לאטרקציות הנפלאות בדרום ופעילויות רבות – שמורת קאו סוק ואגם Cheow Lan הקסום, מפרץ פנג-נה וכמובן החופים והאיים הנפלאים של אזור קראבי (עם סירת ספידבואט פרטית לכל היום). כמו כן שפע עצום של פעילויות – ראפטינג, טרקטורוני שטח, קאנו, טראקים, קאייקים, שנורקלינג ועוד. לחץ לקריאת התוכנית המפורטת ופרטים נוספים.

 

הטיול המקיף לדרום מס' 2 – יציאה מהואה הין –  6 ימים / 5 לילות 

לעומת טיול מס' 1 – בטיול זה הורדנו את יום הטיול באזור הואה הין אך הוספנו יום ולילה נוספים בדרך שבין הואה הין לסוראט תאני, דבר שגם מחלק את הנסיעה הארוכה לשניים וגם מאפשר לשלב עוד אטרקציות ופעילויות נוספות במסלול הטיול כגון יום שייט ושנורקלינג באיים הקטנים שבדרך לקו טאו. יתר האטרקציות הנפלאות של הדרום כלולות בתוכנית – שמורת קאו סוק ואגם Cheow Lan הקסום, מפרץ פנג-נה וכמובן החופים והאיים הנפלאים של אזור קראבי (עם סירת ספידבואט פרטית לכל היום). כמו כן שפע עצום של פעילויות – ראפטינג, טרקטורוני שטח, קאנו, טראקים, קאייקים, שנורקלינג ועוד. לחץ לקריאת התוכנית המפורטת ופרטים נוספים.

 

טיול המקיף לדרום מס' 3 – יציאה מהואה הין –  7 ימים / 6 לילות 

טיול זה משלב את הטוב שבשני הטיולים (מס' 1 ומס' 2). כאן הוספנו לטיול מס' 2 עוד יום טיול באזור הואה הין – ביום הראשון של הטיול תוכלו לבחור כרצונכם את אחד מטיולי היום בהואה הין עם פעילויות כגון סיור שטח של כשעה וחצי בטרקטורונים באזור הכפרי של הואה הין, שייט בסירה פרטית לצפייה בנופי שמורת Sam Roy Yot, פארק המים Vana Nava החדש והטוב ביותר בתאילנד ועוד שלל אפשרויות כפי שתוכלו לראות במגוון טיולי היום בהואה הין. הלינה בלילה זה היא במלון משובח על החוף בהואה הין או בריזורט על החוף באחת העיירות הפסטורליות הנמצאות דרומית להואה הין.  לחץ לקריאת התוכנית המפורטת ופרטים נוספים. 

 

הלינות בטיולים: הלינות הם בבתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) או בריזורטים/בתי מלון הטובים ביותר בכל אזור בו עובר מסלול הטיול.

הערה חשובההמסלולים המתוארים הינם דוגמאות בלבד. הטיולים הם פרטיים וניתן לתכנן ולתפור כל מסלול בהתאם לצרכים ולרצונות של המטיילים.

לקצרים בזמן – ממש בקרוב יעלו לאתר מגוון טיולים לדרום עם יציאה מבנגקוק שהם גירסה קצרה יותר של "הטיול מחוף לחוף"

 

 

 

שלח קישור למאמר "הטיול האולטימטיבי בתאילנד – ה"טיול מחוף לחוף""


1. הטיול האולטימטיבי – הטיול מ"חוף לחוף"  |   2. הטיולים שלנו בדרום  |   3. טיולים במרכז תאילנד  |   4. טיולים בצפון תאילנד  |   5. הטיולים לקו צ'אנג  |   6. הואה הין – טיולי יום  |   7. הטיול המושלם לצפון – ה"טיול מעיר להר"  |   8. בנגקוק וסביבותיה  |   9. שמורת קאו יאי וסביבותיה  |   הסבר כללי על טיולי האיכות שלנו  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider