טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » שווקים וקניות » Outlets וחנויות מיוחדות » Toys R Us – צעצועים לילדים

Toys R Us – צעצועים לילדים

 

אני שומע מידי פעם שאנשים לא יודעים היכן ניתן לרכוש צעצועים לילדים בתאילנד – אז כדאי לדעת שתאילנד מלאה בצעצועים לילדים – החל מדוכנים ושווקים, בכל מרכזי הקניות ובחנויות כלבו, ואם זה לא מספיק – אז כדאי לדעת שבתאילנד יש 9 סניפים של החנות הידועה Toys R US.

מתוך 9 הסניפים – 2 הן חנויות ראשיות (גדולות) ו 7 הם Express Shops (יותר קטנות). להלן רשימת הסניפים שנגישים לתיירים:

החנות ברחוב Rama 4  – חנות ראשית – נמצאת בתוך קומפלקס שנקרא Carrefour (היום נקרא Big C) בקומת הקרקע, ברחוב Rama 4 כ 5 דקות נסיעה מצומת סוקומוויט אסוק. הקומפלקס ממש צמוד למרכז הקניות K Village כך שניתן בקלות רבה לשלב ביניהם.

Central World  – חנות ראשית – תחנת הרכבת העילית Chitlom או Siam

מרכז הקניות Fashion Island – קומה שלישית. זהו אחד מ 3 מרכזי הקניות הגדולים בבנגקוק. הוא נמצא בצד הצפון-מזרחי של בנגקוק, רחוק ממרכז העיר – אך סמוך אליו ישנן מספר אטרקציות לילדים כמו ה Siam Park וה Wonder World Fun Park (נמצא ממש מול) – כך שניתן לשלב ביניהם בתור יום כייף לילדים. מרכז הקניות Fashion Island הוא מרכז קניות חדש יחסית, גדול מאד ותמצאו שם שפע של הרבה דברים (חוץ מתיירים, כמובן).

מרכז הקניות Esplanade – ברחוב Rachadapisek  – מרכז קניות ובידור חדש ומפואר באחד הרחובות הגדולים והמודרניים של בנגקוק. מלבד חנות ה Toys R Us תמצאו בו גם באולינג, משטח החלקה על הקרח חדיש ומפואר וכן את קומפלקס בתי הקולנוע וה IMAX המשוכלל ביותר בתאילנד (לפאראגון העבירו את הציוד הישן יותר כאשר בנו את המקום).  הגעה בקלות ע"י הרכבת התחתית – תחנת Cultural Center – אפשר להעביר שם בכייף הרבה שעות פעילות עם ילדים ופתרון מעולה לילדים בזמן גשמים בבנגקוק !!
אפשר גם לשלב יחד עם כלבו המחשבים והגאדג'טים הטוב בבנגקוק – ה Fortune Town שנמצא תחנת רכבת אחת בלבד לפני Esplanade. 

עוד סניפים יש ב Hua Hin, בפאטאיה, בפוקט ובראיונג.

פרטים ואינפורמציה נוספת באתר הבית של טוי'ס אר אס תאילנד

 

 

 

שלח קישור למאמר "Toys R Us – צעצועים לילדים"


Outlets וחנויות מיוחדות  |   מבצעי מכירות וסיילים  |   מרכזי קניות  |   שווקים בתאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider