טיולי איכות בתאילנד

Raintree – מסאז'

 

Raintree massage הוא מכון מסג' סולידי הנמצא בלב ליבו של רחוב סוקומוויט הידוע, בסוי מס' 11 (מול החניה של מלון אמבסדור).
ניסיתי בעבר מספר סוגי מסאז' במקום ואני ממליץ בעיקר על מסג' רגליים וגם על מסג' פנים. המקום הוא איכותי ונראה שונה מאד ממכוני מסג' הרגליים הרגילים והנפוצים. למרות שהמחיר למסג' רגליים גבוה מזה של מקומות אחרים מתויירים (350 באט לשעה לעומת 250 באט במקומות אחרים) – אני עדיין ממליץ על המקום בחום בגלל המראה והאווירה השונה (באזור בו עושים את מסג' הרגליים) וגם האיכות והמקצועיות של מסג' הרגליים. יתר סוגי המסג' הם בינוניים באיכותם וגם חדרי המסג' בקומה השניה הם לא משהו. בקיצור – אם אתם רוצים מסאז רגליים טוב במקום מאד איכותי ושונה מיתר המקומות המתויירים – לכו על זה. ליתר סוגי המסג' (חוץ ממסג' רגליים) – יש מקומות יפים ואיכותיים יותר ואפילו זולים יותר.

שעות פעילות: מ : מ 10:00 ועד 22:00

הגעה: קל להגיע ברכבת עילית – תחנת Nana. המקום נמצא בסוי 11, כ 300 מטר מרחוב סוקומוויט (מול החניה של מלון אמבסדור). לכו במדרכה השמאלית עד שתגיעו לחנות 7/11 (לא זו שבתחילת הסמטה במדרכה הימנית) ו Raintree נמצא עוד כ 20 מטר הלאה (ליד פתח של סמטה המובילה למלון Park). כדאי לציין שנתקלתי בסניף נוסף של Raintree – בסוקומוויט סוי 23 (אבל לא התנסיתי במסג' במקום).

 

לנוחיותכם – קישור לדף הבית של Raintree   …….. וכן סרטון קצר.

תנהו !

 

 

שלח קישור למאמר "Raintree – מסאז'"


מועדונים בבנגקוק ובתאילנד  |   ספא ומסאז'ים  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider