טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » שווקים וקניות » Outlets וחנויות מיוחדות » Daiso – רשת חנויות יפנית

Daiso – רשת חנויות יפנית

Daiso היא רשת חנויות יפנית, הגדולה ביותר ביפן, למכירת מגוון עצום של מוצרים במחיר של 100 ין לפריט. לרשת זו 2,500 חנויות ביפן ועוד מאות חנויות רבות המפוזרות ברחבי העולם וגם בתאילנד, ובעיקר בבנגקוק. המחירים הזולים ברשת מבוססים על רכישה מסיבית של מוצרים, ישירות מהיצרנים. חנויות הרשת מפתיעות במגוון העצום של המוצרים המוחזק בחנות ובמחירם הזול – 60 באט לפריט.

קשה לדמיין את המבחר העצום והמפתיע שהחנות מציעה – הרבה מאד פריטים לבית, לרכב, כלי עבודה, פריטים דקורטיביים וכל מיני פטנטים ועזרים שלא יוצא לראות בחנויות הרגילות. לאורחים שלקחתי לחנות היה קשה להתנתק ממנה וגם אני לעיתים מתכנן לבקר בחנות ל 30 דקות ומוצא עצמי מבלה שם 3 שעות …..

ניתן למצוא את חנויות הרשת במרכזי הקניות הגדולים ביותר של בנגקוק כמו ה Fashion Island ו Future Park Rangsit אבל גם בהרבה מרכזי קניות אחרים הנמצאים במרכז כדוגמת  Central Rama 3 או
K Village ורבים נוספים. מידע על המוצרים תוכלו למצוא כאן – באתר של החברה היפנית.  רשימה מלאה של סניפי הרשת בתאילנד תוכלו למצוא כאן – באתר של  Daiso Thailand
 

שלח קישור למאמר "Daiso – רשת חנויות יפנית"


Outlets וחנויות מיוחדות  |   מבצעי מכירות וסיילים  |   מרכזי קניות  |   שווקים בתאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider