טיולי איכות בתאילנד

קו קוד – ריזורטים ולינות

בקו קוד יש לא מעט ריזורטים מסוגים שונים ורמות שונות – אך מכיוון שמדובר באי גדול ולא מעט חופים, חלקם ארוכים – הריזורטים מפוזרים בין כל החופים כך שלא מורגש שום עומס גם בחופים הפופולרים וגם בעונות השיא. בכתבה זו אפרט בנושא.

יש חופים קטנים בהם תמצאו רק ריזורט אחד או שניים
וההרגשה היא של חוף פרטי לחלוטין ויש חופים ארוכים ובהם מספר ריזורטים אך גם בהם, עדיין הרגשה היא של חופים פרטיים – ללא עומס או צפיפות גם במועדים השיא כגון חגים וסופי שבוע ארוכים.

מבחינת רמת הריזורטים – גם כאן תמצאו החל מהטופ של הלוקסוס ועד בונגלוס בסיסיים ו homestay פשוטים אך בכולם תמצאו את האווירה המיוחדת והקסומה של קו קוד – את יופי של הטבע והחופים וכן השלווה והרוגע בפינת גן-העדן הזו.

הריזורט הסופר-לוקסוס באי הוא ה Soneva Kiri – ריזורט מאד מיוחד ומאד אקסקלוסיבי (וגם מאד יקר) בבעלות חברה שלה יש ריזורטים מיוחדים במינם במאלדיביים וכאמור גם בקו קוד.

ב Soneva Kiri תוכלו להנות מהגעה בטיסה פרטית במטוס קל, שפע מסעדות בסגנונות שונים כולל האפשרות לאכול ארוחה על סלסלה גדולה ובה שולחן וכסאות המורמת לגובה צמרות העצים ועוד. ריזורט המיועד לאלפיון העליון המחפש ריגושים בטבע יפהפה – ולא פלא שחברת בעלת הריזורטים בחרה את המאלדיביים וקו קוד כדי למקם את הריזורטים שלהם (קו קוד הוא האי מבין איי תאילנד המזכיר ביותר את החופים במאלדיביים).

מכיוון שרובנו איננו שייכים לאלפיון העליון ומכיוון שרובנו ל
א יכולים או מתכוונים לשלם אלפי דולרים לחדר ללילה – אתייחס ליתר הריזורטים האחרים בקו קוד – וכאן קיים מגוון גדול של ריזורטים, החל מרמה גבוהה ועד ריזורטים בסיסיים וכן Homestay.

לגבי ריזורטים ברמה גבוהה, יש מספר ריזורטים כאלה ורובם ככולם ממוקמים על חוף Klong Chao. יש בקו קוד ריזורטים רבים ברמת mid-range ורובם ממוקמים בחוף Ao Tapao, חוף Bang Bao  וגם בחוף Klong Chao.

ברוב החופים תמצאו לא מעט גם ריזורטים בסיסיים וכן homestay באזורים סמוכים לחוף, כולל באזור חוף Klong Chao וכאן הם ממוקמים על גדת הנחל הנשפך לים בחלק הצפוני של החוף.

סיכום: יש שפע בריזורטים בקו קוד – החל ברמה גבוהה
ועד בונגלוס פשוטים ובסיסיים וכן homestay – כל אחד יוכל למצוא את הריזורט שיתאים לטעמו ולכיסו ועדיין יקבל את הטבע היפהפה, החופים המעולים והאווירה המיוחדת שקו קוד מציע למבקריו.

תזכרו שרוב הסיכויים הם שאת רוב זמנכם בקו קוד תבלו בחוף ובריזורט שבחרתם – לכן תקדישו את תשומת הלב הראויה גם לבחירה של החוף וגם הריזורט כדי שיתאים לרצונות ולציפיות שלכם.

אני מקווה שכתבה זו על הריזורטים וכן על חופים ובהמשך על ההתניידות באי ועוד – תסייעו לכם לבחור את המתאים לכם ביותר. מכל מקום – בכל חוף בקו קוד בו תבחרו, תקבלו את היופי והאווירה המיוחדת של קו קוד.

לתשומת ליבכם:  הריזורטים בקו קוד, ובמיוחד המשובחים שבחוף Klong Chao, הם בעלי מספר קטן של חדרים – כך שבמידה ואתם מעוניינים בחוף ספציפי ובריזורט ספציפי – אני מאד ממליץ להקדים ולבצע את ההזמנה לאותו ריזורט מכיוון שאם תתמהמהו, במיוחד בעונת השיא, אתם למצוא את עצמכם במצב שהריזורט בו בחרתם, כבר מלא !!

הערה: למטיילים שלנו במגוון טיולי האיכות הפרטיים שלנו – אני כמובן אסייע אישית לבחור את החוף והריזורט בקו קוד על פי טעמכם וציפיותכם וזו במטרה להגשים נופש חלומי ומיוחד.

לידיעת הגולשים/מטיילים שלנו

בקרוב תעלינה לאתר תוכנית טיול חדשות ומצויינות שתיקחנה אותכם מבנגקוק דרך פאטאיה וצ'נטבורי ועד לקו צ'אנג. בתוכניות טיולים אלה כללתי את המייטב שיש לתאילנד להציע לאורך כל הדרך וכולל כמובן באי קו צ'אנג עצמו. בתום הטיול תוכלו להשאר בקו צ'אנג או בקו קוד (או משולב) לנופש איכותי וכמובן אשמח לסייע לכם בבחירת החוף והמלון המתאימים, העברות וכל השאר.

קישורים לכתבות נוספות ותוכניות טיול

לתוכניות טיול:
לתוכנית הטיול "בנגקוק – קו צ'אנג" (כולל את פאטאיה, צ'אנטבורי ועוד) ⇐ לחץ לקישור

לתוכנית "הטיול מחוף לחוף" – הטיול האולטימטיבי בתאילנד ⇐ לחץ לקישור
לכל תוכניות טיולי האיכות שלנו בכל תאילנד (צפון, מרכז, דרום) ⇐ לחץ לקישור

לכתבות ואינפורמציה:
לכתבות נוספות על קו קוד ⇐ לחץ לקישור
לכתבות נוספות על איי תאילנד ⇐ לחץ לקישור
לכתבות על כל אזורי תאילנד ⇐ לחץ לקישור
♦ צור קשר לתכנון טיול איכות פרטי ברמה גבוהה ⇐ לחץ לקישור

לרשותכם סירטון שצילמתי וערכתי על חופי קו קוד … תהנו !!

שלח קישור למאמר "קו קוד – ריזורטים ולינות"


1. קו צ'אנג (Ko Chang)  |   2. קו קוד (Ko Kood)  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider