טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » אטרקציות בתאילנד » 5. מזרח תאילנד » 2. טראט (Trat) » 1. קו צ'אנג (Ko Chang) » קו צ'אנג – פעילויות (תקציר וסיכום)

קו צ'אנג – פעילויות (תקציר וסיכום)

קו צ'אנג הוא האי השלישי בגודלו בתאילנד אחרי פוקט וקו סאמוי אך עדיין לא הגיע לרמת הפיתוח והמיסחור הרב של 2 איים אלה. למרות זאת – יש באי מגוון לא קטן של פעילויות המתאימות למשפחות ולכל הגיאלים וכתבה זו תעסוק בהן.
לכתבה שלי על מקומות ואטרקציות לביקור בקו צ'אנג ⇐ לחץ לקישור

מבחינת רמת הפיתוח ומגוון הפעילויות והאטרקציות, קו צ'אנג נמצא במקום טוב באמצע בין איים כגון קו לאנטה, קו פאנגן ועוד ובין איים כגון פוקט ו קו סאמוי – ואני חושב שזו הסיבה שלא מעט אנשים אוהבים את קו צ'אנג למרות שההגעה אליו מצריכה נסיעה של כ 6-7 שעות.

השילוב בין חופים טובים יחסית, שפע ריזורטים ברמות שונות, מסעדות בשפע, מסיבות חוף למי שמעוניין וכן מגוון לא קטן של אטרקציות ופעילויות – הפך את קו צ'אנג לאי אהוב על תיירים מסוגים שונים ומגוון גילאים גדול – כל אחד יכול למצוא בו את מה שמתאים לו.

כפי שציינתי, בכתבה זו אסקור בקצרה את מגוון הפעילויות שיש בקו צ'אנג. התנסיתי באופן אישי ברובם אך לא בכולם – כך שאותן פעילויות בהן התנסיתי אישית אתאר ביתר הרחבה ואת היתר מקווה להשלים בביקורים הבאים באי שבוודאי יהיו ואז אעדכן אותכם בכתבה זו ובכתבות נוספות.

  הערה חשובה למטיילים שלנו ושאר הגולשים: בקרוב יעלו לאתר תוכניות הטיול החדשות שלנו – טיולים שיתחילו מבנגקוק, יעברו בפאטאיה וימשיכו לקו צ'אנג – וכרגיל, טיולים פרטיים ברמה גבוהה שיכללו את מייטב האטרקציות, הפעילויות, בתי המלון ומסעדות לאורך כל הדרך.
קישור לתוכנית הטיול לקו צ'אנג (דרך פאטאיה) ⇐ לחץ לקישור (יעלה בקרוב)

פעילויות בקו צ'אנג

רחצה בים עם פילים: יש בקו צ'אנג מספר חוות פילים
אך אני באופן אישי סולד מרכיבה על פילים עם ספסל וגם ממופעי חיות למיניהן – כך שחיפשנו חוויית פילים שונה ובינגו !!  מצאנו חווה שמתמקדת ברחצה בים עם פילים וזו היתה חווייה כייפית ביותר – הן לפילים והן לאנשים !!
לכתבה מורחבת שלי כולל תמונות וכמובן סרטון תוכלו למצוא בקישור הזה = > לחץ לקישור
רחצה בים עם פילים בקו צ'אנג תהיה כלולה בתוכניות הטיול החדשות שלנו !!

טרקטורוני שטח: קו צ'אנג הוא אי שרוב שטחו הוא
הררי ומיוער ויש בו מעט מאד דרכים סלולות – לכן הדרך היחידה לטייל בטבע של האי היא ע"י טראק רגלי או טרקטורוני שטח. הכנתי עבורכם כתבה מפורטת על סיור בטרקטורוני שטח בלווית תמונות ו 2 סרטונים.
לכתבה מורחבת שלי על סיור בטרקטורוני שטח ⇐ לחץ לקישור
סיור שטח עם טרקטורונים בקו צ'אנג יהיה כלולה בתוכניות הטיול החדשות שלנו לקו צ'אנג !!

 

כפר דייגים וקאייקים ביערות המנגרובים: שייט קאייקים
מאד פופולרי בקו צ'אנג ותוכלו לשכור קאייק להנאתכם כמעט בכל חוף – אך בכתבה זו מדובר על שייט קאייקים בשמורת המנגרובים שבצד המזרחי של האי ופעילות זו מאורגנת ע"י כפר דייגים מקומי ואותנטי באזור – בהחלט חוויה מיוחד במינה ומומלצת ביותר.
לכתבה מורחבת שלי על כפר הדייגים וקאיקים ביערות המנגרובים ⇐ לחץ לקישור
ביקור בכפר הדייגים עם אפשרות לשייט קאייקים ביער המנגרובים יהיה כלול בתוכניות הטיול החדשות שלנו לקו צ'אנג !!

שבילי הליכה מוגבהים ביערות המנגרובים: אחת
האטרקציות המעניינות והחווייתיות של קו צ'אנג היא הליכה בשביל מוגבה בתוך יערות המנגרובים– ובקו צ'אנג יש 2 שבילי הליכה כאלה ושניהם נמצאים בצד המזרחי של קו צ'אנג – כתבה זו תעסוק בשניהם.
לכתבה מורחבת שלי על שבילי ההליכה ביערות המנגרובים ⇐ לחץ לקישור
הליכה בשביל מוגבה ביערות המנגרובים (כ 45 דקות), תהיה כלול בתוכניות הטיול החדשות שלנו לקו צ'אנג !!

שייט איים ושנורקלינג: האי קו צ'אנג מהווה את מרכזה
של שמורה ימית המורכבת מכ 40 איים. אחת האטרקציות המעניינות של קו צ'אנג היא טיול שייט יומי לאיים הסמוכים לקו צ'אנג עם חופים מטריפים הכולל גם עצירות לשנורקלינג.

עדיף לעשות את השייט בספידבואט פרטית כדי להיות אדונים לעצמכם ולהמנע מהמוני התיירים בשיוטי העדר הקבוצתיים המציפים את החופים הללו.
לכתבה מורחבת שלי על שייט ושנורקלינג באיים הסמוכים לקו צ'אנג ⇐ לחץ לקישור
סיור שייט (כולל שנורקלינג) בספידבואט פרטית לאיים הסמוכים לקו צ'אנג תהיה כלול בתוכניות הטיול החדשות שלנו לקו צ'אנג 

אומגותבקו צ'אנג יש אומגות מצויינות והחברה
המפעילה את האומגות במקום היא אותה חברה שמפעילה את האומגות בקראבי, קנצ'נבורי ומקומות נוספים.

האומגות המצויינות של קו צ'אנג כלולות בתוכניות הטיול החדשות שלנו מבנגקוק לקו צ'אנג (דרך פאטאיה)

 

טראקים בטבע ומפלים: האי קו צ'אנג הוא רובו ככולו הרים,
צוקים ויערות גשם המכסים את רוב שטחו. ביקרתי בעבר במפל אחד וטארק ממש לא עשיתי עדיין – מקווה לעשות בקרוב ולהעלות כתבה בנושא.

במידה והמטיילים שלנו מעוניינים – יהיה ניתן לכלול טראק רגלי במסגרת טיולי האיכות החדשים שלנו מבנגקוק לקו צ'אנג (דרך פאטאיה)

 

קורס בישולבקו צ'אנג ישנם מספר מקומות המקיימים קורסי בישול של אוכל תאילנדי. בדקנו מספר מקומות ובחרנו את המקום שנראה לנו הטוב ביותר עבור המטיילים שלנו.
במידה ותהיו מעוניינים – ניתן לשלב קורס בישול איכותי במסגרת טיולי האיכות החדשים שלנו מבנגקוק לקו צ'אנג (דרך פאטאיה) 

מחוץ לפעילויות הנ"ל שאת רובם עשיתי וגם תוכלו למצוא כתבות מפורטת באתר שלי – יש באי פעילויות נוספות כגון צלילת בלונים (Scuba diving), מטווח ירי (עם רובים אמיתיים), מטווח קשת וחץ, שיוטי דייג ועוד – מקווה לעשותם בעתיד ולהעלות כאן כתבות נוספות. ליד כל תקציר פעילות יש קישור לכתבה מפורטת בנושא עם תמונות וסרטון

סיכום: כפי שניתן לראות בתקציר זה, בקו צ'אנג יש מגוון רחב של פעילויות כייפיות המתאימות לכל המשפחה. לצורך תוכניות טיולי האיכות הפרטיים החדשים של לקו צ'אנג, בדקתי והתנסיתי במגוון רחב של פעילויות והטובות ביותר נכללו בתוכניות הטיול.
מעבר לפעילויות ישנן גם אטרקציות ומקומות מעניינים לביקור ואת כל אלה ריכזתי עברוכם בכתבה נפרדת על "מקומות ואטרקציות בקו צ'אנג" – לקריאת הכתבה ⇐ לחץ לקישור (תעלה לאתר בקרוב)

לידיעת הגולשים/מטיילים שלנו

בקרוב תעלינה לאתר תוכנית טיול חדשות ומצויינות שתיקחנה אותכם מבנגקוק דרך פאטאיה ועד לקו צ'אנג. בתוכניות טיולים אלה כללתי את המייטב שיש לתאילנד להציע לאורך כל הדרך וכולל כמובן באי קו צ'אנג עצמו. בתום הטיול תוכלו להשאר בקו צ'אנג לנופש איכותי וכמובן אשמח לסייע לכם בבחירת החוף והמלון המתאימים.
קישור לתוכנית הטיול לקו צ'אנג (דרך פאטאיה) ⇐ לחץ לקישור (יעלה בקרוב)

באתר תמצאו מגוון כתבות שלי על כל הנושאים הקשורים לקו צ'אנג: הגעה, המזחים באי, התניידות באי ועוד ; עונות השנה ומזג האוויר ; סקירה על כל חופי האי ; בתי מלון וריזורטים ; פעילויות כייפיות לכל המשפחה ; אטרקציות ומקומות מעניינים לביקור ; הצד המזרחי והלא מתוייר של קו צ'אנג (יעלה בקרוב) ; אטרקציות בדרך לקו צ'אנג (Chantaburi) (יעלה בקרוב) ; שייט יומי לאיים הסמוכים לקו צ'אנג
לחיצה על כל אחד מהקישורים הנ"ל תפתח לכם את הכתבה בנושא

נשמח לראותכם בין מטיילנו ולהעניק לכם חווייה מיוחדת שתשאר חקוקה בזיכרון שנים רבות

קישורים לכתבות נוספות ותוכניות טיול

לתוכניות טיול:
לתוכנית "הטיול מחוף לחוף" – הטיול האולטימטיבי בתאילנד ⇐ לחץ לקישור
לכל תוכניות טיולי האיכות שלנו בכל תאילנד (צפון, מרכז, דרום) ⇐ לחץ לקישור

לכתבות ואינפורמציה:
לכתבות נוספות על קו צ'אנג ⇐ לחץ לקישור 
לכתבות נוספות על איי תאילנד ⇐ לחץ לקישור
לכתבות על כל אזורי תאילנד ⇐ לחץ לקישור
 צור קשר לתכנון טיול איכות פרטי ברמה גבוהה ⇐ לחץ לקישור

 

שלח קישור למאמר "קו צ'אנג – פעילויות (תקציר וסיכום)"


1. קו צ'אנג (Ko Chang)  |   2. קו קוד (Ko Kood)  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider