טיולי איכות בתאילנד

פאטאיה / Walking Street

אם דאון טאון פאטאיה הוא אזור שלא תמצאו כמוהו, לטוב ולרע, בכל תאילנד – ה Walking Street המפורסם של פאטאיה הוא רחוב שלא תמצאו כמוהו בפאטאיה או בכל מקום אחר בתאילנד.

מדובר ברחוב קצר למדי אך ססגוני ביותר והמהווה את הלב הפועם של חיי הלילה של פאטאיה – בכל יום, החל מהשעה 18:00 וכלה בשעות הקטנות של הלילה – החלק הדרומי של ה Beach Rd., (בנקודת המפגש שלו עם ה South Pattaya Rd.) נסגר לתנועת מכוניות והופך למדרחוב ססגוני, תוסס וצבעוני ביותר.

בכניסה ל Walking Street יש מין שער גדול ומעליו מסך ענק וכאשר
תעברו ותיכנסו פנימה, תמצאו את עצמכם בעולם אחר – שלל של שלטי ניאון ענקיים בצבעים שונים יקבלו את פניכם ודי מהר תיבלעו בתוך המוני המבקרים במקום – חלקם משוטטים להנאתם הלוך ושוב וחלקם מבקר בשלל האופציות השונות שהרחוב מציע כולל מופעי רחוב מעניינים.

 

קהל המבקרים ב Walking Street מורכב מכל המינים והגילאים, הן
תאילנדים והן תיירים בני כל הלאומים. אל תתפלאו אם תראו קבוצות מאורגנות של תיירים סיניים פוסעים ברחוב ובראשם מדריך המחזיק מוט עם דגל קטן וגם אל תתפלאו לראות גבר מבוגר הולך יד ביד עם בחורה שמבחינת גילה היתה יכולה להיות נכדתו או ליידיבוי לבושה בבגדים יוצאי דופן או בחורות חינניות בלבוש מינימלי שינסו לשכנע אותכם להכנס לאחד המועדונים – זה בדיוק מה שהופך את ה Walking Street למופע מעניין ומסקרן.

אמנם המקום זכה לפרסומו עקב מועדונים לגברים, דסקוטקים שבהם
גברים באים לבלות ובנות רבות באות לעבוד, מועדוני גו-גו ומופעים אירוטיים, וכדומה – אבל ב Walking Street תוכלו למצוא גם מקומות מהוגנים רבים – מגוון גדול של מסעדות, מסג' רגליים, פאבים עם מוזיקה חיה, גלידריות, חנויות ודוכנים ועוד.

נקודה חשובה לציון – המשטרה המקומית יחד עם משטרת התיירות עושים עבודה מצויינת בשמירה על הבטחון במקום כך שאתם יכולים להסתובב ברחוב ללא חשש.

לסיכום: Walking Street של פאטאיה מהווה את האטרקציה מס' 1
של חיי הלילה בפאטאיה ואין כמעט תייר שאיננו מבקר במקום לפחות פעם אחת. מאד ממליץ לבקר במקום כדי לחוות את החווייה המיוחדת והיוצאת דופן הזו.

למעוניינים – ה Walking Street כלול במסגרת טיולי האיכות הפרטיים שלנו באזור פאטאיה (זה לא חובה אלא למעוניינים בלבד)

לידיעת הגולשים/מטיילים שלנו

בקרוב תעלינה לאתר תוכנית טיול חדשות ומצויינות שתיקחנה אותכם מבנגקוק דרך פאטאיה וצ'נטבורי ועד לקו צ'אנג. בתוכניות טיולים אלה כללתי את המייטב שיש לתאילנד להציע לאורך כל הדרך וכולל כמובן באי קו צ'אנג עצמו. בתום הטיול תוכלו להשאר בקו צ'אנג או באחד האיים הסמוכים (קו קוד או קו מאק) לנופש איכותי וכמובן אשמח לסייע לכם בבחירת החוף והמלון המתאימים. 

קישורים לכתבות נוספות ותוכניות טיול

לתוכניות טיול:
לתוכניות טיולי האיכות שלנו לקו צ'אנג דרך פאטאיהבקרוב יעלו לאתר
לתוכניות טיולי האיכות שלנו בכל תאילנד ⇐ לחץ לקישור

לכתבות ואינפורמציה:
לכתבות נוספות על אזור פאטאיה ⇐ לחץ לקישור
לכתבות על כל אזורי תאילנד ⇐ לחץ לקישור
 צור קשר לתכנון טיול איכות פרטי ברמה גבוהה
לחץ לקישור

מצורף סרטון שצילמתי במקום …תהנו !!

שלח קישור למאמר "פאטאיה / Walking Street"


1. צ'ונבורי (Chonburi)  |   2. טראט (Trat)  |   3. צ'אנטאבורי (Chantaburi)  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider