טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » טיולים בסגנון אחר » 4. טיולים בצפון תאילנד » 6. טיולי "סובב צפון" - הטיולים האולטימטיביים בצפון תאילנד » סדרת טיולי "סובב צפון" – הטיולים האולטימטיביים בצפון תאילנד – הקדמה והסבר כללי

סדרת טיולי "סובב צפון" – הטיולים האולטימטיביים בצפון תאילנד – הקדמה והסבר כללי

"סובב-צפון" זו סדרת טיולים חדשה בצפון תאילנד שבה שילבתי שפע של פעילויות ואטרקציות נהדרות באזורי הצפון שאינם מוכרים לתיירים יחד עם מיטב האטרקציות באיזורים מוכרים יותר – התוצאה היא הטיולים האולטימטיביים והמשובחים ביותר שניתן לעשות בצפון תאילנד.
מדובר על טיולים מושלמים למשפחות בצפון תאילנד – טיולים שלא יישכחו ויגבשו את המשפחה בחוויות ובזכרונות מדהימים !!

מרעיון למעשה: עם השנים ובעקבות קבוצות רבות של תיירים המגיעות לצפון תאילנד, התפתחו באזורים המוכרים של הצפון (צ'אנג מאי וצ'אנג ראי) מלכודות תיירים רבות, תעשיית ניצול חיות לצורכי בידור, גני חיות אנושיים (ארוכות הצואר") ועוד אטרקציות ברמה בינונית ומטה – וכל אלה מהווים תשתית לטיולי העדר הנדושים והסטנדרטיים הפופולריים מאד באזור הצפון. עובדה זו גרמה לכך שחלק ניכר מאלה שביקרו בעבר בצפון תאילנד ולקחו חלק באותם טיולי עדר סטנדרטיים – אינם מעוניינים לבקר שוב בצפון.

לפכך, החלטתי לאתגר את עצמי ולנסות לייצר גם בצפון מסלולי טיול ייחודיים המשלבים יחד עם האוורים המוכרים גם אזורים אותנטיים ומוכרים פחות אך בעלי שפע אטרקציות יפות ומעניינות – בדיוק כפי שעשיתי באזורי תאילנד האחרים.

במשך זמן רב חרשתי את הצפון הפחות מתוייר בצורה יסודית ואני שמח לספר (ואפילו לטפוח לעצמי על השכם ) שעמדתי במשימה !!  – הצלחתי ליצור סדרת טיולים מושלמים למשפחות בצפון תאילנד – טיולים שלא יישכחו ויגבשו את המשפחה בחוויות ובזכרונות מדהימים !! … ואני בהחלט גאה בכך

בטיולים אלה הקפדתי שלא תהיינה נסיעות ממושכות, וכרגיל בחרתי את הריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור, מסעדות משובחות עם הזמנה חופשית מתפריט המסעדה, צוות מדריכים מנוסה ומעולה, פעילויות ברמה הגבוהה ביותר ובטיחות ללא פשרות ודאגה מכל הלב לכל פרט ופרט בטיול.

לסדרת הטיולים הזו קראתי "טיולי סובב-צפון" – ויש לכם את מילתי שאלה הם מסלולי הטיול הטובים ביותר, הכייפיים ביותר והמעניינים שניתן לעשות בצפון תאילנד. לרשותכם מגוון של 3 מסלולים – 8 ימים, 6 ימים ו 4 ימים.
לתשומת ליבכם: מדובר בטיולי איכות פרטיים לגמרי כך שניתן להתאים כל תוכנית לצרכים ולרצונות של המטיילים.

מסלולי הטיולים בסדרת "טיולי סובב-צפון"

טיול "סובב-צפון" מס' 1 8 ימים / 8 לילות – צ'אנג מאי + לאמפאנג + צ'אנג ראי
זהו אחד מ 2 הטיולים המקיפים ביותר בסדרת טיולי "סובב-צפון" – מסלול טיול חדש ואיכותי זה בצפון תאילנד כולל 3 אזורים בצפון תאילנד –  את אזור לאמפנג ובו שפע של אטרקציות נהדרות אך איננו מוכר לרוב התיירים + כל האטרקציות/הפעילויות הטובות ביותר של אזור צ'אנג מאי + כל האטרקציות הטובות ביותר של אזור צ'אנג ראי
לתוכנית מפורטת של הטיול, כולל עלויות ופרטים רבים נוספים ⇐ לחץ לקישור

טיול "סובב-צפון" מס' 2 – 8 ימים / 8 לילות – צ'אנג מאי + לאמפאנג + פאי
זהו אחד מ 2 הטיולים המקיפים ביותר בסדרת טיולי "סובב-צפון" – מסלול טיול חדש ואיכותי זה בצפון תאילנד כולל 3 אזורים בצפון תאילנד –  את אזור לאמפנג ובו שפע של אטרקציות נהדרות אך איננו מוכר לרוב התיירים + כל האטרקציות/הפעילויות הטובות ביותר של אזור צ'אנג מאי + כל האטרקציות הטובות ביותר של אזור פאי
לתוכנית מפורטת של הטיול, כולל עלויות ופרטים רבים נוספים ⇐ לחץ לקישור

טיול "סובב-צפון" מס' 3 – 6 ימים / 6 לילות – צ'אנג מאי + לאמפאנג
מסלול טיול חדש ואיכותי זה בצפון תאילנד כולל 2 אזורים בצפון תאילנד –  את אזור לאמפנג ובו שפע של אטרקציות נהדרות אך איננו מוכר לרוב התיירים + כל האטרקציות/הפעילויות הטובות ביותר של אזור צ'אנג מאי כולל פעילויות משובחות כגון אומגות כייפיות, ראפטינג איכותי, סיור שטח בטרקטורונים של כשעתיים, אפשרות לסנפלינג מודרך ועוד
לתוכנית מפורטת של הטיול, כולל עלויות ופרטים רבים נוספים ⇐ לחץ לקישור

טיול "סובב-צפון" מס' 4 – 4 ימים / 4 לילות – צ'אנג מאי + לאמפאנג
מסלול טיול חדש ואיכותי זה בצפון תאילנד כולל 2 אזורים בצפון תאילנד –  את אזור לאמפנג ובו שפע של אטרקציות נהדרות אך איננו מוכר לרוב התיירים + חלק מהאטרקציות הטובות ביותר של אזור צ'אנג מאי
לתוכנית מפורטת של הטיול, כולל עלויות ופרטים רבים נוספים ⇐ לחץ לקישור

למסלולי טיול נוספים בצפון ⇐ לחץ לקישור
 לקריאת כל מגוון טיולי האיכות שלנו בכל אזורי תאילנדלחץ כאן
 לצורך הזמנה ולבירורים שונים צרו קשר כאן ⇐ קישור ישיר ל"צרו קשר"

בעת תכנון מסלולי הטיולים בצפון, שמתי דגש על הדברים הבאים:

 בחירת מקומות ואטרקציות איכותיות וחוויתיות – במסלולי הטיולים שלנו אין מעניינות חמים ירודים, אין "הצגות לתיירים", אין מלכודות תיירים כגון "הכפר הסיני" בפאי, משולש הזהב, אין מופעי בעלי חיים, אין גני חיות אנושיים כגון הצגות עלובות לתיירים של "ארוכות הצואר" וכדומה.
 שפע של פעילויות כייפיות וחווייתיות לכל המשפחה הכלולות בעלות הטיול (אומגות, טרקטורוני שטח, ראפטינג, ועוד) תוך הקפדה על האיכויות והבטיחות ללא פשרות באותן פעילויות.
 הצפון משתרע על שטח גדול ולכן הושקעה מחשבה רבה בתכנון נכון של מסלולי הטיולים כך שלא יכללו נסיעות ממושכות במטרה שעיקר הזמן יוקדש לאטרקציות ופעילויות ולא לנסיעות ארוכות ומעייפות.
בתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) והריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור בו עובר מסלול הטיול, מסעדות שנבחרו בקפידה עם הזמנה חופשית מתפריט המסעדה, מדריכים איכותיים שנבחרו על-ידי אישית, וכל הדרוש ליצירת טיול איכותי וחווייתי וברמה הגבוהה ביותר שישאר חקוק בזכרון במשך שנים רבות.

הסבר מקיף על טיולי האיכות הפרטיים שלנו תוכלו למצוא בקישור הזהלחץ לקישור

מספר הערות כלליות

פעילות עם חיות: אני מתנגד חריף מאד לכל סוג של התעללות בבעלי חיים ולכן אין בתוכניות הטיולים רכיבה על פילים עם ספסל המונח על גב הפיל ואין הופעות של בעלי חיים כגון פילים מציירים וכדומה.
תוכנית הטיול כוללת ביקור בחוות הפילים הממשלתית היחידה בתאילנד (לא למטרת רווח) בה יש בית חולים לפילים הראשון מסוגו בעולם ובה גם מוחזקים הפילים הלבנים השייכים למלך תאילנד.

לנוחיות המטיילים שלנו: בכל הטיולים בצפון כללנו בעלות הטיול גם את הלילה בצ'אנג מאי שלפני התחלת הטיול. הלינה בצ'אנג מאי היא במלון 5 כוכבים משובח ביותר ליד באזאר הלילה או מלון חדש ומעולה באזור המודרני של צ'אנגג מאיי (Nimman) – לבחירתכם.

שירות טרום-טיול: נציג מטעמנו יפגוש אותכם בשדה התעופה, יסיע אותכם למלון שבחרתם ויסייע לכם בכל הדרוש. אני כמובן אפגוש אותכם אישית כאשר תגיעו לבנגקוק אך אעמוד איתכם בקשר רצוף לפני הטיול ובמהלכו לכל עזרה וסיוע לו תזדקקו.

הלינות בטיולים: הלינות הן בבתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) או בריזורטים/בתי מלון הטובים ביותר בכל אזור בו עובר מסלול הטיול.

לתשומת ליבכםמזג האוויר בצפון תאילנד בחודשים מרץ – מאי/יוני עלול להיות גרוע (ה Smoky Season) עקב חום קשה, שריפות יער ושטחים חקלאיים העלולים לגרום לאובך וזיהום אוויר עד כדי סיכון למחלות ריאה.
לפיכך – החלטנו שלא לקיים טיולים בצפון תאילנד בתקופה זו !!
♦ ניתן לקרוא על כך בכתבות הבאות (באנגלית): כתבה מס' 1  ;  כתבה מס' 2

כללי על טיולי האיכות הפרטיים שלנו בתאילנד

מדובר על טיול פרטי ברמה גבוהה – ואן VIP משוכלל, נהגים מקצועיים, בתי מלון וריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור, ארוחת צהריים במסעדות שנבחרו על ידי בקפידה והזמנה על פי תפריט כרצונכם כולל שייקים ושתיה קלה חופשית. כל הפעילויות בטיול (אומגות, טרקטורוני שטח, ראפטינג, ועוד) – כלולים בעלות הטיול.

מטיילים שלנו גם יזכו לאפשרות הזמנת בתי מלון משובחים במחירים מיוחדים בבנגוק ובאתרי הנופש. כמו כן, אנחנו משאילים למטיילים שלנו טלפונים סלולריים כדי שיוכלו לעמוד איתי בקשר בכל עת לאורך כל הביקור בתאילנד, לכל סיוע, הכוונה והדרכה להם יהיו זקוקים בעת שהייתם בתאילנד.

למסלולי טיול נוספים בצפון ⇐ לחץ לקישור
 לקריאת כל מגוון טיולי האיכות שלנו ⇐ לחץ כאן
 לצורך הזמנה ולבירורים שונים צרו קשר כאן ⇐ קישור ישיר ל"צרו קשר"

שלח קישור למאמר "סדרת טיולי "סובב צפון" – הטיולים האולטימטיביים בצפון תאילנד – הקדמה והסבר כללי"


1. צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון  |   2. צ'אנג מאי / פאי  |   3. צ'אנג מאי / צ'אנג ראי  |   4. צ'אנג מאי בלבד  |   5. ה"טיול מעיר להר" -הטיול המושלם לצפון  |   6. טיולי "סובב צפון" – הטיולים האולטימטיביים בצפון תאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider