טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » טיולים בסגנון אחר » 4. טיולים בצפון תאילנד » 1. צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון » טיול צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון – 6 ימים / 6 לילות – (קוד טיול: N103)

טיול צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון – 6 ימים / 6 לילות – (קוד טיול: N103)

לתשומת ליבכם: כל טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון תאילנד כוללים לינת לילה במלון משובח בעיר צ'אנג מאי בלילה שלפני הטיול וכולל העברה משדה התעופה למלון.

מטרת טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון היא לאפשר לקהל הישראלי לחוות את הצפון האותנטי, היפה יותר והלא-ממוסחר תוך התרחקות ממסלולי העדר הנדושים והממוסחרים ויחד עם זאת לטייל בצפון באותן איכויות ורמה גבוהה המאפיינים את הטיולים שלנו בשאר חלקי תאילנד.  

 

בעת תכנון מסלולי הטיולים בצפון, שמתי דגש על הדברים הבאים:

בחירת מקומות ואטרקציות איכותיות וחוויתיות – במסלולי הטיולים שלנו אין מעניינות חמים ירודים, אין
"הצגות לתיירים", אין מלכודות תיירים כגון "הכפר הסיני" בפאי וכדומה.

שפע של פעילויות כייפיות וחווייתיות לכל המשפחה הכלולות בעלות הטיול (אומגות, טרקטורוני שטח, ראפטינג, ועוד) תוך הקפדה על האיכויות והבטיחות באותן פעילויות. במסלולי הטיולים שלנו אין "כרכרות שוורים" ואין סיבוב של רכיבה על פיל עם ספסל וכדומה.

הצפון משתרע על שטח גדול ולכן הושקעה מחשבה רבה בתכנון נכון של מסלולי הטיולים כך שלא יכללו נסיעות ממושכות במטרה שעיקר הזמן יוקדש לאטרקציות ופעילויות ולא לנסיעות ארוכות ומעייפות.

  בתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) והריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור בו עובר מסלול הטיול, מסעדות שנבחרו בקפידה, מדריכים איכותיים שנבחרו על-ידי אישית, וכל הדרוש ליצירת טיול איכותי וחווייתי וברמה הגבוהה ביותר שישאר חקוק בזכרון במשך שנים רבות.

הסבר מקיף על טיולי האיכות הפרטיים שלנו תוכלו למצוא בקישור הזה ==> לחץ לקישור

מספר הערות כלליות

פעילות עם חיות: אני מתנגד חריף מאד לכל סוג של התעללות בבעלי חיים ולכן אין בתוכניות הטיולים רכיבה על פילים עם ספסל המונח על גב הפיל ואין הופעות של בעלי חיים כגון פילים מציירים וכדומה.  

לנוחיות המטיילים שלנו: בכל הטיולים בצפון כללנו בעלות הטיול גם את הלילה בצ'אנג מאי שלפני התחלת הטיול. הלינה בצ'אנג מאי היא במלון משובח ביותר ליד באזאר הלילה או מלון חדש ומעולה באזור המודרני של צ'אנג מאיי (Nimman) – לבחירתכם.

שירות טרום-טיול: נציג מטעמנו יפגוש אותכם בשדה התעופה, יסיע אותכם למלון שבחרתם ויסייע לכם בכל הדרוש. ** אני כמובן אפגוש אותכם אישית כאשר תגיעו לבנגקוק.

הלינות בטיולים: הלינות הן בבתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) או בריזורטים/בתי מלון הטובים ביותר בכל אזור בו עובר מסלול הטיול.

לתשומת ליבכם: מזג האוויר בצפון תאילנד בחודשים מרץ – מאי/יוני עלול להיות גרוע (ה Smoky Season) עקב חום קשה, שריפות יער ושטחים חקלאיים העלולים לגרום לאובך וזיהום אוויר עד כדי סיכון למחלות ריאה.
לפיכך – החלטנו שלא לקיים טיולים בצפון תאילנד בתקופה זו !!  
ניתן לקרוא על כך בכתבות הבאות (באנגלית): כתבה מס' 1  ;  כתבה מס' 2

 

תוכנית הטיול צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון – 7 ימים / 7 לילות

טיול איכותי ומקיף זה בצפון תאילנד כולל את המיטב שיש לאזור הצפון להציע ומיועד לאלה הקצרים יותר בזמן ולא מעוניינים לרווח את הטיול. מעבר ל 4 לילות באזור צ'אנג מאי (כולל הלילה לפני הטיול) – כללנו בטיול לילה אחדבעיירה פאי  ולילה אחד בעיירה מה הונג סון וכמובן את מירב האטרקציות הטובות ביותר שיש ב 3 אזורים אלה.

♦♦♦ מדובר בטיול פרטי לחלוטין ובדוגמת מסלול – ניתן להתאים כל פרט בתוכנית בהתאם לצרכים ולרצונות של המטיילים.

סוג הטיול: טיול איכות פרטי
תקופה:
מתקיים בין החודשים יולי – מרץ ובהזמנה מראש
אורך הטיול:
6 ימים / 5 לילות (+ לילה טרום-טיול)  ** עם אפשרות הארכה
זמני התחלה וסיום בכל יום: יציאה בשעה 08:30 ושעה משוערת של סיום הפעילות – 17:00 או מאוחר יותר במידה ומתוכננת פעילות גם בשעות הערב. ** הטיול הוא פרטי ונעשה בקצב שלכם כך שהזמנים גמישים (בתאום מראש)
קוד טיול:  N103  ** נא לציין בעת הבירורים וההזמנה.

 

תוכנית הטיול על-פי ימים

יום טרום-טיול: נציג מטעמנו ימתין לכם בשדה התעופה בצ'אנג מאי וייקח אותכם למלון המשובח בו תלונו את הלילה ** הן ההסעה והן הלילה במלון המשובח בעיר צ'אנג מאי כלולים בעלות הטיול !!

יום 1 של הטיול: יום זה יוקדש לשמורת דוי אינתאנון, השמורה המפורסמת ביותר בצפון תאילנד. את הביקור בשמורה נתחיל בטראק רגלי קל ונינוח של כשעתיים שמתאים גם למשפחות עם ילדים צעירים – לאורך מפל Pha Dok Siew היפהפה עם 10 המדרגות שלו ובטבע העשיר והמקסים של האזור. סיומו של הטראק הוא בכפר אותנטי של שבטי ההרים  ושם תוכלו להתנסות בעצמכם בדרך המסורתית של הכנת הקפה המקומי וגם כמובן לטעום ממנו. * ניתן לקרוא יותר על השמורה ועל הטראק כולל סרטון שצילמתי במקום בכתבה זו ⇐ לחץ לקישור
לאחר סיום הטראק וטעימות מהקפה המקומי, נבקר ב"פרוייקט המלך" וארוחת צהריים טובה במסעדה שנבחרה בקפידה (בחירה חופשית מהתפריט כולל משקאות קלים ושייקים פירות בכל ארוחות הצהריים !!).
לאחר ארוחת הצהריים נבקר בפגודות המלך והמלכה, אזור מרהיב ביופיו עם 2 פגודות מרהיבות ביופיין אשר ניבנו לציוןן ימי ההולדת של מלך ומלכת תאילנד וגן קסום המשתרע ביניהן.
 כתבה כולל סרטון שצילמתי במקום ניתן לקרוא בקישור הזה ⇐ לחץ לקישור

בזה עדיין לא סיימנו את הביקור בשמורה   לאחר סיום הביקור בפגודות –  נעלה עם הרכב לפסגת הר דוי אינתאנון – ההר הגבוה בתאילנד – 2,565 מטר (לא לשכוח לבוש חם בעונת החורף) לסיור קצר בפסגה וצילומים למזכרת, נבקר במפלי Wachratan וגם נעצור בשוק מקומי ואותנטי.
סיום הטיול: חזרה לעיר צ'אנג מאי ולינה באותו מלון משובח בו בחרתם ללילה הטרום-טיול.

יום 2 של הטיול: נסיעה למפלי Buathong, המפלים היפים והמיוחדים במינם שם תוכלו לא רק להנות מיופיים אלא גם מהטיפוס לאורכם בזכות אותה תכונה מופלאה שבגללה זכו לכינוי "המפלים הדביקים"  ♦ כתבה על המפלים כולל סרטון שצילמתי במקום תוכלו לראות בקישור זה ⇐ לחץ לקישור
הערה: בעונות מסויימות ובתאום מראש (בתוספת עלות מסויימת) ניתן לשלב סנפלינג במקום. לקריאה על הסנפלינגגג וצפייה בסרטון ⇐ לחץ לקישור
בסיום הפעילות במפלי Buathong , נסיעה קצרה תביא אותנו לאזור Mae Taeng  שם נעצור קודם כל במסעדה יפה ומשובחת ונהנה מארוחת צהריים טובה וטעימה ובנוף מקסים.
לאחר ארוחת הצהריים ממתין לנו סיור שטח אמיתי בטרקטורונים בטבע היפה של האזור ובסיומו נתמקם בריזורט משובח באזור.
בריזורט בריכה גדולה ומסעדה משובחת עם פיצות ואוכל מערבי (ארוחות ערב אינן כלולות בעלות הטיול)

יום 3 של הטיול: יום זה יוקדש להמשך פעילויות כייפיות וחווייתיות באזור. בשעות הבוקר נצא לראפטינג על נהר ה Mae Taeng הזורם באזור ולאחריו מצפה לנו חוויה של אומגות טובות ובטיחותיות, כולל מעבר מעל הנהר.
 קטע מסרטון על האומגות שצילמתי => לחץ לצפייה
בסיום הפעילות ניתן לבקר (מאד ממליץ !!) במקדש מרהיב ביופיו שכאילו נלקח מסרט מצוייר של דיסני (גם ילדים מאד יאהבו) – מקדש Wat Ban Den  – או לחזור לריזורט הנהדר ולבריכת השחיה ומנוחה.
הלינה היא באותו ריזורט משובח כמו בלילה הקודם

לתשומת ליבכם: לאוהבי פעילות טובה וחיובית עם פילים – אופציה לתוספת יום (בתשלום נוסף) – תוכנית "להיות מאהוט ליום אחד" בו כל אחד מקבל פיל ואחראי לו במשך היום – האכלת הפיל, רחצה בנהר עם הפיל, טראק בטבע (ללא ספסל) וארוחת צהריים היא פיקניק בחיק הטבע
לצפייה בסרטון שצילמתי – "מאהוט ליום אחד" ⇐ לחץ לצפייה

יום 4 של הטיול: ביום זה נפרד מאזור Mae Taeng עם שפע הפעילויות הכייפיות שבו ונמשיך לתת-מחוז פאי הסמוך.
התחנה הראשונה שלנו ביום זה הם מפלי Mork Fa עם אפשרות רחצה בכל העונות. בדרך לעיירה Pai נעצור בבית קפה מיוחד בדרך ובנקודות תצפית מעניינות.
את ארוחת הצהריים נאכל כבר בעיירה פאי ובמסעדה טובה שבחרנו עבורכם ועם נוף מקסים. לאחר ארוחת הצהריים נתמקם בריזורט משובח ולאחר מנוחה קצרה נמשיך לסייר באטרקציות הטובות ביותר של פאי – המעיינות החמים והקניון של פאי כדי להנותמ הנוף הקסום והשקיעות המרהיבות הנצפות מהקניון.
בערב – יציאה עם הואן והמדריכה לסיור ב Walking Street של פאי שהוא לדעתי מהטובים שבתאילנד כולה. תוכלו להנות מהאווירה הססגונית במקום, לטעום משפע דוכני האוכל ואפילו לעשות מסג' באחד במקומות הרבים שבאזור
פעילויות הערב בפאי כגון ארוחת ערב, מסג' וכדומה אינן כלולות בעלות הטיול.
בתום בילוי הערב ב Walking Street נחזיר אותכם לריזורט לשנת הלילה.

יום 5 של הטיול: בבוקר ניפרד מהעיירה פאי ונעשה את דרכנו לכיוון העיר מה הונג סון. בדרך נעצור בנקודות תצפית בנוף המקסים של מה הונג סון (הטבע היפה ביותר בצפון תאילנד, לדעתי) וביקור בכפר של שבטי ההרים, אחד מכפרי ה UNSEEN שאיננו מוכר לתיירים (כתבה על המקום תעלה לאתר בקרוב).
לאחר ארוחת הצהריים במסעדה טובה שבחרנו עבורכם ממתינה לנו אטרקציה כייפית עם נופך הרפתקני במקצת – מערת Lod – הנחשבת לאחת המערות המרשימות ביותר בתאילנד. בחלק מהמערה זורם נחל כך שחלק מהדרך נעשהה על גבי רפסודת במבוק. הסיור במערה הוא בליווי מדריך מקומי המצוייד בתאורה שיראה לכם את צפונות המערה ואתת התצורות המופלאות שבה (סטלקטיטים וסטלגמיטים) המתנשאות לגובה רב.
בסיום הביקור במערה נמשיך בנסיעה לכיוון העיר מה הונג סון ובדרך נוכל לעצור, אם תרצו, במקדש המדיטציה הקסוםם והמיסטי  –  Wat Pa Tham Wua – וכן בפארק חמוד בו נמצאת "מערת הדגים" – בריכה עם דגים גדולים שישמחוו מאד אם תאכילו אותם.
בעת ההגעה לעיר מה הונג סון, נתמקם בריזורט הטוב ביותר במה הונג סון (ריזורט בו ביקרה כוכבת הקולנועע אנג'לינה ג'ולי כבר מספר פעמים). ** בריזורט בריכת שחיה ומסעדה טובה.

לפנות ערב (שעות בין-ערבים) – נעלה עם הרכב להר Doi Kong Mu המפורסם באזור לתצפית מרהיבה על כל אזור ובשקיעות הנפלאות על הרי בורמה.
הערה: ה Walking Street של מה הונג סון פעיל בחודשים אוקטובר-פברואר כך שבתקופה זו נשמח לקחת אותכם לאחר הביקור ב Doi Kung Mu לסיור ערב בWalking Street של מה הונג סון וכמובן נחזירכם לריזורט.

יום 6 של הטיול:  את היום נתחיל בביקור באחת האטרקציות המפורסמות ביותר של מה הונג סון – ביקור בשבט אותנטי של ארוכות הצואר (Kayan) . הגישה לכפר ארוכות הצואר הנ"ל הוא בסירה בלבד (כ 30 דקות הפלגה) אך בסיום הביקור בכפר, הרכב שלנו ימתין לכם ממש מול הכפר ומעבר לנהר כך שנחסוך לכם את השייט חזרה לנקודת המוצא.   לכתבה על שבט ארוכות הצואר הזה כולל סרטון שצילמתי במקום ⇐ לחץ לקישור
בתום הביקור נמשיך בטיול ונבקר באטרקציות נוספות (אגם Pang Oung ו/או Pu Klon Mud Spa ו/או מפלי Pha Suea או אטרקציות אחרות באזור כבחירתכם. את ארוחת הצהריים נאכל ב Ban Rak Thai  – כפר סיני אותנטיי הממוקם על אגם וסמוך לגבול בורמה. כאן גם נהנה מארוחת צהריים מיוחדת במסעדה טובה על שפת האגם.

סיום הטיול: סיום הטיול הוא בעיר מה הונג סון וכאן יש לכם מספר אפשרויות:

נסיעה עם הואן שלנו והמדריכה חזרה לצ'אנג מאי (ללא כל תשלום נוסף) ** מדובר על 5-6 שעות נסיעה
לינת לילה נוסף במה הונג סון (לא כלול בעלות הטיול) ולמחרת טיסה לצ'אנג מאי התעופה (כ 30 דקות טיסה) ושםם תוכלו ללון להמשך שהות בצ'אנג מאי או להמשיך בטיסת המשך לאזורים אחרים בתאילנד     כרטיסי הטיסה אינם כלולים בעלות הטיול
להשאר במה הונג סון לנופש עצמאי  (נסייע לכם בהזמנת הריזורט)

אופציה לתוספת ימי טיול (בתשלום נוסף):

טיול יום נוסף באזור צ'אנג מאי שיכלול את מקדש דוי סוטפ, כפרי עבודות היד (שמשיות נייר, עבודות עץ ועוד) ואטרקציות נוספות
לאוהבי פעילות טובה וחיובית עם פילים – תוכנית "להיות מאהוט ליום אחד" בו כל אחד מקבל פיל ואחראי לו במשך היום – האכלת הפיל, רחצה בנהר עם הפיל, טראק בטבע (ללא ספסל) וארוחת צהריים היא פיקניק בטבע.
לצפייה בסרטון שצילמתי – "מאהוט ליום אחד" ⇐ לחץ לצפייה

מחיר הטיול כולל:

לינה בלילה שלפני הטיול !! אפשרות בחירה בין מלון משובח ביותר וליד באזאר הלילה ובין מלון חדש ומעולה באזור Nimman (האזור המודרני של צ'אנג מאי)
 נציג שלנו שיקבל את פניכם מיד לאחר הנחיתה בצ'אנג מאי, יסייע לכם בכל הדרוש והסעה למלון (כלולה בעלות הטיול)
 פגישה אישית איתי בבנגקוק לפני/אחרי הטיול בצפון וסיוע והדרכה בכל נושא.
 נהג מקצועי ורכב מסוג ואן VIP
הלינות הם בבתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) או בריזורטים/בתי מלון הטובים ביותר בכל אזור בו עובר מסלול הטיול.
 מדריך מנוסה הדובר אנגלית טובה בעל תעודה מטעם משרד התיירות התאילנדי ושנבחר על-ידי באופן אישי.
 דמי כניסה לכל האתרים בטיול
 כל הפעילויות הכלולות בתכנית הטיול
 מים קרים ומגבות לחות ברכב
 ארוחת בוקר בכל ימי הטיול (כלולה בכל בתי המלון/ריזורטים לאורך מסלול הטיול)
 ארוחות צהריים בכל ימי הטיול – מסעדות שנבחרו בקפידה והארוחה היא על פי בחירתכם החופשית מהתפריט כולל דגים ופירות ים וכולל שתיה קלה חופית ושייקים (לא כולל אלכוהול)   
♦ ארוחות ערב אינן כלולות בעלות הטיול  אך במידה ותרצו –  הואן והמדריכה יקחו אותכם למסעדה מומלצת באזור ויסייעו לכם בבחירה
 אנחנו מציידים את המטיילים בכל הדרוש לטיול (ללא תשלום) – מגבות גדולות, תיק חסין מים לשיוטים, מעילי גשם, ערכת עזרה ראשונה ושניה ועוד.
 פיקוח וליווי טלפוני צמוד שלי לאורך כל הטיול – המטיילים מקבלים בהשאלה וללא תשלום טלפונים סלולריים תאילנדים טעונים ומוכנים לשימוש לשם תקשורת נוחה איתי בכל עת.
 אפשרות לזכות בפריבילגיות המיועדות רק למטיילים שלנו כגון בתי מלון משובחים במחירים מיוחדים, סיוע בהסעות ודברים רבים נוספים.
 סיוע אישי שלי לאורך כל הביקור בתאילנד בזמן אמת –  מרגע הנחיתה ועד רגע ההמראה חזרה הביתה.

עלות הטיול:

2 מבוגרים – 67,300 באט (כל אחד)
3 מבוגרים – 54,400 באט (כל אחד)
4 מבוגרים – 50,350 באט (כל אחד)
5 מבוגרים – 46,200 באט (כל אחד)
6 מבוגרים – 43,575 באט (כל אחד)
7 מבוגרים – 41,630 באט (כל אחד)
8 מבוגרים – 40,200 באט (כל אחד)
9 מבוגרים – 39,000 באט (כל אחד)
*  ילדים מתחת לגיל 12 משלמים מחיר מופחת

גילאים 6 – 12 :  הנחה 25%
גילאים 3 – 6  :   הנחה 50%
גילאים 0 – 3  :  ללא תשלום
* הנחת ילדים תינתן בתנאי שבקבוצה 4 מבוגרים לפחות (גיל 12 ומעלה)

כללי על טיולי האיכות הפרטיים שלנו בתאילנד

מדובר על טיול פרטי ברמה גבוהה – ואן VIP משוכלל, נהגים מקצועיים, בתי מלון וריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור, ארוחת צהריים במסעדות שנבחרו על ידי בקפידה והזמנה על פי תפריט כרצונכם כולל שייקים ושתיה קלה חופשית. כל הפעילויות בטיול (אומגות, טרקטורוני שטח, ראפטינג, ועוד) – כלולים בעלות הטיול.

מטיילים שלנו גם יזכו לאפשרות הזמנת בתי מלון משובחים במחירים מיוחדים בבנגוק ובאתרי הנופש. כמו כן, אנחנו משאילים למטיילים שלנו טלפונים סלולריים כדי שיוכלו לעמוד איתי בקשר בכל עת לאורך כל הביקור בתאילנד, לכל סיוע, הכוונה והדרכה להם יהיו זקוקים בעת שהייתם בתאילנד.

♦ למסלולי טיול נוספים בצפון ⇐ לחץ לקישור
 לקריאת כל מגוון טיולי האיכות שלנו ⇐ לחץ כאן
 לצורך הזמנה ולבירורים שונים צרו קשר כאן ⇐ קישור ישיר ל"צרו קשר"

שלח קישור למאמר "טיול צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון – 6 ימים / 6 לילות – (קוד טיול: N103)"


1. צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון  |   2. צ'אנג מאי / פאי  |   3. צ'אנג מאי / צ'אנג ראי  |   4. צ'אנג מאי בלבד  |   5. ה"טיול מעיר להר" -הטיול המושלם לצפון  |   6. טיולי "סובב צפון" – הטיולים האולטימטיביים בצפון תאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider