טיולי איכות בתאילנד

מסלולי טיול בצפון תאילנד

 

לתשומת ליבכם: כל טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון תאילנד כוללים לינת לילה במלון משובח (5 כוכבים) בעיר צ'אנג מאי בלילה שלפני הטיול וכולל העברה משדה התעופה למלון.

מטרת טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון היא לאפשר לקהל הישראלי לחוות את הצפון האותנטי, היפה יותר והלא-ממוסחר תוך התרחקות ממסלולי העדר הנדושים והממוסחרים ויחד עם זאת לטייל בצפון באותן איכויות ורמה גבוהה המאפיינים את הטיולים שלנו בשאר חלקי תאילנד.

טיול משובח זה ייקח אותכם לכל האטרקציות המשובחות של אזור צ'אנג מאי + מיטב האטרקציות המצויינות של אזור לאמפנג – אזור הסמוך לצ'אנג מאי ועם שפע של אטרקציות מעולות אך שעדיין לא התגלה ע"י עדרי התיירים.
בהשוואה לטיול הקצר יותר ("סובב-צפון" מס' 4) – בטיול זה נוספו עוד שלל אטרקציות ופעילויות כייפיות ביותר – מפלי Buathong (המפלים המיוחדים במינם המכונים "המפלים הדביקים"), אומגות איכותיות, ראפטינג מעולה, סיור שטח של כשעתיים בטרקטורנים ואופציה להשתתפות בתוכנית הפילים המעולה "להיות מאהוט ליום אחד" – כאשר לשם ביצוע הפעילויות הנ"ל בחרנו את החברות המקצועיות ביותר ובטיחות ללא פשרות !!
מדובר על טיול מושלם למשפחות בצפון תאילנד – טיול שלא יישכח ויגבש את המשפחה בחוויות ובזכרונות מדהימים !!

הערה: לא כללתי בתוכנית הטיולים מלכודות תיירים כגון "משולש הזהב", הצגות עלובות לתיירים של "ארוכות הצואר", מופעי חיות ועוד דברים הפופלריים מאד בקרב טיולי העדר השונים. בנוסף – לשם ביצוע הפעילויות בכל הטיולים בחרנו את החברות המקצועיות ביותר ובטיחות ללא פשרות !!
בהמשך הכתבה תמצאו פירוט של תוכנית הטיול על פי ימים, פירוט העלויות של הטיול, מה כולל ופרטים רבים נוספים.
קישור ל 3 טיולים נוספים בסדרת טיולי "סובב צפון" – הטיולים האולטימטיביים בצפון תאילנד ⇐ לחץ לקישור

 

תוכנית הטיול "סובב-צפון" מס' 3 (צ'אנג מאי + לאמפנג) – 6 ימים / 6 לילות

מסלול טיול חדש ואיכותי זה בצפון תאילנד כולל את אזור לאמפנג – אזור הסמוך לצ'אנג מאי ובו שפע של אטרקציות נהדרות אך איננו מוכר לרוב התיירים + כל האטרקציות והפעילויות הטובות ביותר של אזור צ'אנג מאי.
מדובר על טיול מושלם למשפחות בצפון תאילנד – טיול שלא יישכח ויגבש את המשפחה בחוויות ובזכרונות מדהימים !!

לכתבות שלי באתר על אזור לאמפנג ⇐ לחץ לקישור
לכתבות שלי באתר על אזור צ'אנג מאי ⇐ לחץ לקישור

כמו בכל טיולי האיכות הפרטיים שלנו – הלינות הן בריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור, כל הפעילויות (אומגות, ראפטינג, טרקטורוני שטח ועוד) כבר כלולים בעלות הטיול, צוות מדריכים מנוסה ומעולה, רכב מסוג ואן VIP, מסעדות שנבחרו בקפידה עם הזמנה חופשית מהתפריט וכל הדרוש ליצירת טיול איכות פרטי וחוויה בלתי נשכחת.
מדובר בטיול פרטי לחלוטין ובדוגמת מסלול – ניתן להתאים כל פרט בתוכנית בהתאם לצרכים ולרצונות של המטיילים.

סוג הטיול: טיול איכות פרטי
תקופה: מתקיים בין החודשים יולי – מרץ ובהזמנה מראש
אורך הטיול: 6 ימים / 6 לילות (כולל לילה טרום-טיול)  ** עם אפשרות הארכה
זמני התחלה וסיום בכל יום: יציאה בשעה 08:30 ושעה משוערת של סיום הפעילות – 17:00 או מאוחר יותר במידה ומתוכננת פעילות גם בשעות הערב. הטיול הוא פרטי ונעשה בקצב שלכם כך שהזמנים גמישים (בתאום מראש)
קוד טיול:  N606  נא לציין בעת הבירורים וההזמנה.

תוכנית טיול על פי ימים

יום טרום-טיול: נציג מטעמנו ימתין לכם בשדה התעופה בצ'אנג מאי וייקח אותכם למלון המשובח בו תלונו את הלילה ** הן ההסעה והן הלילה במלון משובח (5 כוכבים) בעיר צ'אנג מאי כלולים בעלות הטיול !!

יום 1 של הטיול: יום זה יוקדש לשמורת דוי אינתאנון, השמורה המפורסמת ביותר בצפון תאילנד. את הביקור בשמורה נתחיל בטראק רגלי קל ונינוח של כשעתיים שמתאים גם למשפחות עם ילדים צעירים – לאורך מפל Pha Dok Siew היפהפה עם 10 המדרגות שלו ובטבע העשיר והמקסים של האזור. סיומו של הטראק הוא בכפר אותנטי של שבטי ההרים  ושם תוכלו להתנסות בעצמכם בדרך המסורתית של הכנת הקפה המקומי וגם כמובן לטעום ממנו. * ניתן לקרוא יותר על השמורה ועל הטראק כולל סרטון שצילמתי במקום בכתבה זו ⇐ לחץ לקישור
לאחר סיום הטראק וטעימות מהקפה המקומי, נבקר ב"פרוייקט המלך" וארוחת צהריים טובה במסעדה שנבחרה בקפידה (בחירה חופשית מהתפריט כולל משקאות קלים ושייקים פירות בכל ארוחות הצהריים !!).
לאחר ארוחת הצהריים נבקר בפגודות המלך והמלכה, אזור מרהיב ביופיו עם 2 פגודות מרהיבות ביופיין אשר ניבנו לציון ימי ההולדת של מלך ומלכת תאילנד וגן קסום המשתרע ביניהן. * ניתן לקרוא ולראות סרטון בקישור זה ⇐ לחץ לקישור
בזה עדיין לא סיימנו את הביקור בשמורה – נעלה עם הרכב לפסגת הר דוי אינתאנון – ההר הגבוה בתאילנד –– 2,565 מטר (לא לשכוח לבוש חם בעונת החורף) לסיור קצר בפסגה וצילומים למזכרת, נבקר במפלי Wachiratan וגם נעצור בשוק מקומי ואותנטי.
סיום הטיול: חזרה לעיר צ'אנג מאי ולינה באותו מלון משובח (5 כוכבים) בו לנתם בלילה הקודם.

יום 2 של הטיול:  ביום זה ניפרד מצ'אנג מאי ונסיעה קצרה תביא אותנו למחוז לאמפנג, מחוז עשיר באטרקציות אך איננו מוכר לרוב התיירים. תחנתנו הראשונה תהיה המרכז לשימור ושיקום פילים בלאמפנג (TECC)חוות הפילים היחידה בתאילנד בבעלות ממשלתית (לא למטרת רווח) ואשר הוקמה בחסותו של מלך תאילנד בשנת 1993 – מובילה בעולם מבחינת ידע וטיפול בפילים (כולל בית החולים לפילים) הראשון בעולם ואתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שהגעתם למקום הנכון ושהפילים כאן מקבלים את היחס והטיפול הטובים ביותר.
המרכז לשימור ושיקום פילים בלאמפנג (TECC) משתרע על שטח גדול ובטבע מקסים – נבלה זמן איכות עם הפילים ונאכיל אותם, נבקר בבית החולים לפילים וניקח חלק בפעילויות במקום. בסיום הביקור במקום – נסיעה של כ 30 דקות תביא אותנו לבירת המחוז – העיר לאמפאנג – שם נאכל את ארוחת הצהריים במסעדה משובחת, נעימה ויפה אשר בחרנו עבורכם (הזמנה מתפריט המסעדה כרצונכם וללא הגבלה כולל שייקים וכדומה).
לאחר ארוחת הצהריים ממתינה לנו אחת מהאטרקציות הידועות של העיר – מפעלי הקרמיקה הנודעים שבה – מפעלים המשווקים את תוצרתם היפהפיה והמשובחת לרחבי העולם. נבקר באחד ממפעלי הקרמיקה הוותיקים והמפורסמים באזור שם נערוך סיור מודרך בו נוכל לחזות בתהליכי הייצור וגם נוכל לעטר כלי קרמיקה בעבודת יד עצמית – מזכרת נהדרת מהביקור במקום.
האטרקציה הבאה שממתינה לנו בעיר לאמפנג היא כירכרות הסוסים – אטרקציה יוצאת דופן ואשר לאמפנג זו העיר היחידה בתאילנד שכירכרות סוסים מהוות בה אמצעי תחבורה ושגם נתן לעיר את כנויה "עיר כיכרות הסוסים" (בתאילנדית – Muang Rot Ma) ואחד מסמליה הבולטים ביותר.
כירכרת סוסים תיקח אותנו לסיור ברחובות העיר ובסיומו נתמקם בריזורט הטובל בטבע מקסים ובו אגם גדול עם פרחי לוטוס וכמובן בריכת שחיה יפה.
לינה – לאמפאנג.
את ארוחת הערב תוכלו לאכול במסעדת הריזורט (ארוחות ערב אינן כלולות בעלות הטיול) ואם תרצו – ניקח אותכם העירה לפיצריה מעולה שאיתרנו עבורכם או למסעדה תאילנדית משובחת.
במידה ותלונו בעיר לאמפנג ביום שבת או ראשון – נשמח לקחת אותכם ל שוק סוף השבוע של לאמפנג – שוק אותנטי ומיוחד במינו לא בזכות מה שמוכרים בו אלא בגלל האווירה המיוחדת והתפאורה מסביב.

יום 3 של הטיול: יום זה יוקדש לאטרקציות נהדרות ומיוחדות במינן בטבע המקסים של אזור לאמפנג. נבקר בחוות תותים מיוחדת ויחידה במינה ומקום נהדר לצילומים מרהיבים ואחר מכן נסיעה קצרה תביא אותנו לאחת משמורות הטבע היפות בצפון תאילנד.
ב שמורת Chae Son תוכלו להנות מ 2 אטרקציות הסמוכות אחת לשניה – מעיינות חמים (היפים ביותר שלי יצא לראות בתאילנד) וטראק נוח במעלה מפל מקסים בן 6 מדרגות הממוקם בטבע מרהיב ביופיו.
למרות שמחוז לאמפנג סמוך מאד גם לצ'אנג מאי וגם לצ'אנג ראי – אתם תופתעו לגלות שבמקומות הנפלאים הללו אין בכלל תיירים אלא תאילנדים בלבד – ואני מקווה שטיולי העדר לא יגלו את המקומות הללו ויהרסו אותם עם גלגלי האוטובוסים ועדרי התיירים – לכן מומלץ מאד לבקר בהם בטרם זה קורה 😀
הביקור בשמורה כולל גם ארוחת צהריים במסעדה מקסימה שבמזל רב ובעזרת מקומיים הצלחנו לאתר עבורכם (כרגיל – הזמנה חופשית כרצונכם מתפריט המסעדה וללא הגבלה) וכן בבית קפה מופלא ויפהפה שמצאנו באזור.
בסיום הביקור בשמורה ניסע לאזור Mae Kamphong שבמחוז צ'אנג מאי שם נתמקם בריזורט איכותי ביותר.
לינה – ריזורט משובח באזור Mae Kamphong בצ'אנג מאי
הערות: ביום זה ניתן לשלב 2 אטרקציות נוספות:
1. מקדש Phra That Lampang Luang – מקדש בסגנון ה Lanna ואחד מהמקדשים המרשימים ביותר בתאילנד כולה ומהווה את אחת האטרקציות המפורסמות והפופולריות של העיר
2. המקדש בשמים ( Wat Chalerm Phra Kiat) – אחד מסודותיו של אזור לאמפנג שאפילו תאילנדים המתגוררים במחוז אינם מכירים ורק עכשיו מתחיל להתגלות לציבור הרחב – מקדש יחיד ומיוחד במינו שאין דומה לו בכל תאילנד – פגודות לבנות ומוזהבות הבנויות על קצות צוקים אימתניים ונוף עוצר נשימה הממתין למבקרים במקום.
לתשומת ליבכם – העליה לצוק עליו בנוי המקדש לוקחת כחצי שעה ונעשית בשביל נוח אך מחייב מאמץ גופני מסויים. הטיפוס למקדש, הירידה והשהות במקום לוקחים זמן – כך שאם אתם מעוניינים לכלול אותו בתוכנית היום, זה יחייב אותכם בקימה מוקדמת יותר.

 יום 4 של הטיול: את היום נתחיל בביקור באטרקציה מופלאה – בית קפה הבנוי כולו על ענפיו של עץ ענק – נהנה ממשקה קל או כוס קפה תוך צפייה בנוף המקסים הנשקף מהמקום. לאחר מכן ממתין לכם fun מיוחד במינו – מין מזחלת על גלגלים במסלול מפותל וכייפי ביותר שילהיב אותכם –  ולכן גם כללנו מראש  2 סיבובים לכל אחד !!   😀
לצפייה בסרטון קצר שצילמתי במקום ⇐ לחץ לצפיה
כאן ניפרד מבית הקפה היחיד והמיוחד הזה ותחנתנו הבאה תהיה מפלי Buathong, המפלים היפים והמיוחדים במינם שם תוכלו לא רק להנות מיופיים אלא גם מהטיפוס לאורכם בזכות אותה תכונה מופלאה שבגללה זכו לכינוי "המפלים הדביקים"   כתבה על המפלים כולל סרטון שצילמתי במקום תוכלו לראות בקישור זה ⇐ לחץ לקישור
הערה: בעונות מסויימות ובתאום מראש (בתוספת עלות מסויימת) ניתן לשלב סנפלינג במקום. לקריאה על הסנפלינג וצפייה בסרטון ⇐ לחץ לקישור
בסיום הפעילות במפלי Buathong , נסיעה קצרה תביא אותנו לאזור Mae Taeng  שם נעצור קודם כל במסעדה יפה ומשובחת ונהנה מארוחת צהריים טובה וטעימה ובנוף מקסים.
לאחר ארוחת הצהריים ממתין לנו סיור שטח אמיתי בטרקטורונים בטבע היפה של האזור ובסיומו נתמקם בריזורט משובח באזור.
בריזורט בריכה גדולה ומסעדה משובחת עם פיצות ואוכל מערבי (ארוחות ערב אינן כלולות בעלות הטיול)
לינה – אזור Mae Taeng  בצ'אנג מאי

יום 5 של הטיול: יום זה יוקדש להמשך פעילויות כייפיות וחווייתיות באזור. בשעות הבוקר נצא לראפטינג על נהר ה Mae Taeng הזורם באזור ולאחריו מצפה לנו חוויה של אומגות טובות ובטיחותיות, כולל מעבר מעל הנהר.
 קטע מסרטון על האומגות שצילמתי => לחץ לצפייה
בסיום הפעילות ניתן לבקר (מאד ממליץ !!) במקדש מרהיב ביופיו שכאילו נלקח מסרט מצוייר של דיסני (גם ילדים מאד יאהבו) – מקדש Wat Ban Den  – או לחזור לריזורט הנהדר ולבריכת השחיה ומנוחה.
הלינה היא באותו ריזורט משובח כמו בלילה הקודם

לתשומת ליבכם: לאוהבי פעילות טובה וחיובית עם פילים – אופציה לתוספת יום (בתשלום נוסף) – תוכנית "להיות מאהוט ליום אחד" בו כל אחד מקבל פיל ואחראי לו במשך היום – האכלת הפיל, רחצה בנהר עם הפיל, טראק בטבע (ללא ספסל) וארוחת צהריים היא פיקניק בחיק הטבע.
לצפייה בסרטון שצילמתי – "מאהוט ליום אחד" ⇐ לחץ לצפייה

יום 6 ואחרון של הטיול: ביום זה נחזור חזרה לעיר צ'אנג מאי ולאטרקציות הטובות והמעניינות שבעיר עצמה. האטרקציה הראשונה ביום זה תהיה ביקור במקדש Doi Suthep  – מקדש מרשים ביותר הצופה על העיר צ'אנג מאי ומהווה את אחד המקדשים המקודשים ביותר בצפון תאילנד. המקדש ממוקם קרוב לפסגתו של הר Suthep, כ 15 ק"מ מערבית לעיר צ'אנג מאי וכביש מתפתל יביא אותנו למרגלות המקדש – משם אפשר לטפס למעלה מ 300 מדרגות אך אל דאגה –  אנחנו נשתמש במעלית/רכבל אשר תעלה אותכם עד לרחבה העליונה שם נמצא המקדש עצמו. בתום הביקור נרד שוב במעלית/רכבל או אולי דווקא במדרגות (לבחירתכם במקום).
המקום מומלץ גם לכאלה שלא חובבי מקדשים והביקור במקום עצמו לוקח כשעה והיופי והצבעוניות של המקום, כולל תצפית על העיר צ'אנג מאי – יעניינו גם ילדים.  
בתום הביקור במקדש Doi Suthep – ימתין לנו סיור כייפי בריקשת אופניים של כ 20 דקות באזור העיר העתיקה של צ'אנג מאי וסיום במקדש Wat Chedi Luang המפורסם – ומשם לארוחת צהריים במסעדה יפה ומצויינת שבחרנו עבורכם (בחירה חופשית מתפריט המסעדה כולל משקאות קלים ושייק פירות).
לאחר ששבענו מארוחת הצהרים הטעימה, נבקר בכפרי האומנים ועבודות היד שליד צ'אנג מאי – מפעלי שימשיות הנייר המפורסמים וכן תהליך ייצור ואריגת המשי על כל שלביו – החל מתולעי המשי ועד לעיבוד, צביעה ואריגת המשי. תוכלו לראות את האומנים במלאכתם, לקנות מזכרות קטנות הביתה ואפילו לבקש מהם שיקשטו בעבודת יד תיקים, ארנקים ואפילו סמארטפונים.
סיום הטיול: סיום הטיול הוא בעיר צ'אנג מאי וכאן יש לכם מספר אפשרויות:
במידה והזמנתם טיסה לאותו ערב – נביא אותכם בתום הטיול ישירות לשדה התעופה. ** רצוי להזמין טיסה לא מוקדם מהשעה 19:00 (צריך להיות בשדה לפחות שעה 1 לפני מועד הטיסה)
 המשך שהות עצמאית בצ'אנג מאי (נסייע לכם בהזמנת בית מלון במידה ותרצו)

מחיר הטיול כולל:

לינה בלילה שלפני הטיול !! אפשרות בחירה בין מלון משובח ביותר וליד באזאר הלילה ובין מלון חדש ומעולה באזור Nimman (האזור המודרני של צ'אנג מאי)
 נציג שלנו שיקבל את פניכם מיד לאחר הנחיתה בצ'אנג מאי, יסייע לכם בכל הדרוש והסעה למלון (כלולה בעלות הטיול)
 פגישה אישית איתי בבנגקוק לפני/אחרי הטיול בצפון וסיוע והדרכה בכל נושא.
 נהג מקצועי ורכב מסוג ואן VIP
הלינות הם בבתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) או בריזורטים/בתי מלון הטובים ביותר בכל אזור בו עובר מסלול הטיול.
 מדריך מנוסה הדובר אנגלית טובה בעל תעודה מטעם משרד התיירות התאילנדי ושנבחר על-ידי באופן אישי.
 דמי כניסה לכל האתרים בטיול
 כל הפעילויות הכלולות בתכנית הטיול – כולל אומגות, ראפטינג אמיתי, סיור שטח של כשעתיים בטרקטורונים ועוד
 מים קרים ומגבות לחות ברכב
 ארוחת בוקר בכל ימי הטיול (כלולה בכל בתי המלון/ריזורטים לאורך מסלול הטיול)
 ארוחות צהריים בכל ימי הטיול – מסעדות שנבחרו בקפידה והארוחה היא על פי בחירתכם החופשית מהתפריט כולל דגים ופירות ים וכולל שתיה קלה חופית ושייקים (לא כולל אלכוהול)   
♦ ארוחות ערב אינן כלולות בעלות הטיול  אך במידה ותרצו –  הואן והמדריכה יקחו אותכם למסעדה מומלצת באזור ויסייעו לכם בבחירה
 אנחנו מציידים את המטיילים בכל הדרוש לטיול (ללא תשלום) – מגבות גדולות, תיק חסין מים לשיוטים, מעילי גשם, ערכת עזרה ראשונה ושניה ועוד.
 פיקוח וליווי טלפוני צמוד שלי לאורך כל הטיול – המטיילים מקבלים בהשאלה וללא תשלום טלפונים סלולריים תאילנדים טעונים ומוכנים לשימוש לשם תקשורת נוחה איתי בכל עת.
 אפשרות לזכות בפריבילגיות המיועדות רק למטיילים שלנו כגון בתי מלון משובחים במחירים מיוחדים, סיוע בהסעות ודברים רבים נוספים.
 סיוע אישי שלי לאורך כל הביקור בתאילנד בזמן אמת –  מרגע הנחיתה ועד רגע ההמראה חזרה הביתה.

עלות הטיול:

2 מבוגרים – 66,400 באט (כל אחד)
3 מבוגרים – 54,900 באט (כל אחד)
4 מבוגרים – 48,950 באט (כל אחד)
5 מבוגרים – 45,600 באט (כל אחד)
6 מבוגרים – 43,350 באט (כל אחד)
7 מבוגרים – 41,700 באט (כל אחד)
8 מבוגרים – 40,400 באט (כל אחד)
9 מבוגרים – 39,500 באט (כל אחד)
*  ילדים מתחת לגיל 12 משלמים מחיר מופחת

גילאים 6 – 12 :  הנחה 25%
גילאים 3 – 6  :   הנחה 50%
גילאים 0 – 3  :  ללא תשלום
* הנחת ילדים תינתן בתנאי שבקבוצה 4 מבוגרים לפחות (גיל 12 ומעלה)

כללי על טיולי האיכות הפרטיים שלנו בתאילנד

מדובר על טיול פרטי ברמה גבוהה – ואן VIP משוכלל, נהגים מקצועיים, בתי מלון וריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור, ארוחת צהריים במסעדות שנבחרו על ידי בקפידה והזמנה על פי תפריט כרצונכם כולל שייקים ושתיה קלה חופשית. כל הפעילויות בטיול (אומגות, טרקטורוני שטח, ראפטינג, ועוד) – כלולים בעלות הטיול.

מטיילים שלנו גם יזכו לאפשרות הזמנת בתי מלון משובחים במחירים מיוחדים בבנגוק ובאתרי הנופש. כמו כן, אנחנו משאילים למטיילים שלנו טלפונים סלולריים כדי שיוכלו לעמוד איתי בקשר בכל עת לאורך כל הביקור בתאילנד, לכל סיוע, הכוונה והדרכה להם יהיו זקוקים בעת שהייתם בתאילנד.

♦ למסלולי טיול נוספים של סדרת "סובב-צפון" ⇐ לחץ לקישור
למסלולי טיול נוספים בצפון ⇐ לחץ לקישור
 לקריאת כל מגוון טיולי האיכות הפרטיים שלנו בתאילנדלחץ כאן
 לצורך הזמנה ולבירורים שונים צרו קשר כאן ⇐ קישור ישיר ל"צרו קשר"

בעת תכנון מסלולי הטיולים בצפון, שמתי דגש על הדברים הבאים:

 בחירת מקומות ואטרקציות איכותיות וחוויתיות – במסלולי הטיולים שלנו אין מעניינות חמים ירודים, אין "הצגות לתיירים", אין מלכודות תיירים כגון "הכפר הסיני" בפאי, משולש הזהב, אין מופעי בעלי חיים, אין גני חיות אנושיים כגון הצגות עלובות לתיירים של "ארוכות הצואר" וכדומה.
 שפע של פעילויות כייפיות וחווייתיות לכל המשפחה הכלולות בעלות הטיול (אומגות, טרקטורוני שטח, ראפטינג, ועוד) תוך הקפדה על האיכויות והבטיחות ללא פשרות באותן פעילויות.
 הצפון משתרע על שטח גדול ולכן הושקעה מחשבה רבה בתכנון נכון של מסלולי הטיולים כך שלא יכללו נסיעות ממושכות במטרה שעיקר הזמן יוקדש לאטרקציות ופעילויות ולא לנסיעות ארוכות ומעייפות.
בתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) והריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור בו עובר מסלול הטיול, מסעדות שנבחרו בקפידה עם הזמנה חופשית מתפריט המסעדה, מדריכים איכותיים שנבחרו על-ידי אישית, וכל הדרוש ליצירת טיול איכותי וחווייתי וברמה הגבוהה ביותר שישאר חקוק בזכרון במשך שנים רבות.

הסבר מקיף על טיולי האיכות הפרטיים שלנו תוכלו למצוא בקישור הזהלחץ לקישור

מספר הערות כלליות

פעילות עם חיות: אני מתנגד חריף מאד לכל סוג של התעללות בבעלי חיים ולכן אין בתוכניות הטיולים רכיבה על פילים עם ספסל המונח על גב הפיל ואין הופעות של בעלי חיים כגון פילים מציירים וכדומה.
תוכנית הטיול כוללת ביקור בחוות הפילים הממשלתית היחידה בתאילנד (לא למטרת רווח) בה יש בית חולים לפילים הראשון מסוגו בעולם ובה גם מוחזקים הפילים הלבנים השייכים למלך תאילנד.

לנוחיות המטיילים שלנו: בכל הטיולים בצפון כללנו בעלות הטיול גם את הלילה בצ'אנג מאי שלפני התחלת הטיול. הלינה בצ'אנג מאי היא במלון 5 כוכבים משובח ביותר ליד באזאר הלילה או מלון חדש ומעולה באזור המודרני של צ'אנגג מאיי (Nimman) – לבחירתכם.

שירות טרום-טיול: נציג מטעמנו יפגוש אותכם בשדה התעופה, יסיע אותכם למלון שבחרתם ויסייע לכם בכל הדרוש. אני כמובן אפגוש אותכם אישית כאשר תגיעו לבנגקוק אך אעמוד איתכם בקשר רצוף לפני הטיול ובמהלכו לכל עזרה וסיוע לו תזדקקו.

הלינות בטיולים: הלינות הן בבתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) או בריזורטים/בתי מלון הטובים ביותר בכל אזור בו עובר מסלול הטיול.

לתשומת ליבכםמזג האוויר בצפון תאילנד בחודשים מרץ – מאי/יוני עלול להיות גרוע (ה Smoky Season) עקב חום קשה, שריפות יער ושטחים חקלאיים העלולים לגרום לאובך וזיהום אוויר עד כדי סיכון למחלות ריאה.
לפיכך – החלטנו שלא לקיים טיולים בצפון תאילנד בתקופה זו !!
♦ ניתן לקרוא על כך בכתבות הבאות (באנגלית): כתבה מס' 1  ;  כתבה מס' 2

כללי על טיולי האיכות הפרטיים שלנו בתאילנד

מדובר על טיול פרטי ברמה גבוהה – ואן VIP משוכלל, נהגים מקצועיים, בתי מלון וריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור, ארוחת צהריים במסעדות שנבחרו על ידי בקפידה והזמנה על פי תפריט כרצונכם כולל שייקים ושתיה קלה חופשית. כל הפעילויות בטיול (אומגות, טרקטורוני שטח, ראפטינג, ועוד) – כלולים בעלות הטיול.

מטיילים שלנו גם יזכו לאפשרות הזמנת בתי מלון משובחים במחירים מיוחדים בבנגוק ובאתרי הנופש. כמו כן, אנחנו משאילים למטיילים שלנו טלפונים סלולריים כדי שיוכלו לעמוד איתי בקשר בכל עת לאורך כל הביקור בתאילנד, לכל סיוע, הכוונה והדרכה להם יהיו זקוקים בעת שהייתם בתאילנד.

♦ למסלולי טיול נוספים של סדרת "סובב-צפון" ⇐ לחץ לקישור
למסלולי טיול נוספים בצפון ⇐ לחץ לקישור
 לקריאת כל מגוון טיולי האיכות הפרטיים שלנו בתאילנד ⇐ לחץ כאן
 לצורך הזמנה ולבירורים שונים צרו קשר כאן ⇐ קישור ישיר ל"צרו קשר"

שלח קישור למאמר "מסלולי טיול בצפון תאילנד"


1. צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון  |   2. צ'אנג מאי / פאי  |   3. צ'אנג מאי / צ'אנג ראי  |   4. צ'אנג מאי בלבד  |   5. ה"טיול מעיר להר" -הטיול המושלם לצפון  |   6. טיולי "סובב צפון" – הטיולים האולטימטיביים בצפון תאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider