טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » טיולים בסגנון אחר » 8. בנגקוק וסביבותיה » טיול יום (ארוך) מס' 1 בבנגקוק – בנגקוק הקלאסית + דברים מעניינים ומפתיעים

טיול יום (ארוך) מס' 1 בבנגקוק – בנגקוק הקלאסית + דברים מעניינים ומפתיעים

 

בבואי לתכנן עבור המטיילים שלנו טיול יום בבנגקוק – גם כאן יצאתי מהשגרה וממסלול הסטנדרט לתיירים והכנתי עבורכם מסלול מעניין ביותר הכולל גם את אתרי החובה של בנגקוק (ארמון המלך, Wat Po ו Wat Arun) יחד עם שייט תעלות בסירה פרטית וכן אטרקציות מיוחדות שתייר יתקשה לעשותם בעצמו –  שווקי צ'יינה טאון, מסג' תאילנדי מקצועי ואיכותי של שעתיים (Thanom Chai Aree Massage) ועוד דברים נוספים לבחירתכם !! סיור בקאו סאן או באסיאטיק ואפילו המסעדה המיוחדת Chocolate Ville

סוג הטיול: טיול איכות פרטי
תקופה: 
מתקיים כל השנה בהזמנה של לפחות 7-10 ימים מראש
זמני הטיול: 
שעת יציאה – 08:30 ; שעת חזרה משוערת – 20:30
קוד טיול: DTB1

תוכנית הטיול: לאחר איסוף מלובי המלון שלכם בבנגקוק, נבקר בארמון המלך ומקדש האמרלד בודהה שזו אטרקצית חובה למבקרים בבנגקוק ולאחר מכן ב Wat Po – המקדש המפורסם עם הבודהה השוכב הענק וב Wat Arun (מקדש השחר)וסמלה המפורסם של העיר בנגקוק.
הערה: יש להצטייד בלבוש מתאים לביקור בארמון המלך (ללא כתפיים וברכיים חשופות)

לאחר מכן, סירת לונגטייל פרטית תיקח אותנו לשייט מעניין בתעלות בנגקוק בו נוכל לחוות מקרוב ומנקודת מבט שונה את חיי תושבי העיר המתגוררים לאורך התעלות הרבות החוצות את העיר. בתום השייט תמתין לנו ארוחת צהריים במסעדה איכותית ובחירה חופשית מתפריט המסעדה, כולל משקאות קלים ושייקים פירות.

לאחר ששבענו, נתחיל את החצי השני של יום הטיול הארוך בסיור בשווקי צ'יינה טאון (מומלץ להתמקד באחד השווקים שמתאים לכם) בו נוכל לחוות את השווקים האותנטיים, הצבעוניים והתוססים ביותר בבנגקוק. אזור צ'יינה טאון הינו אזור לא קל להתמצאות עבור תייר וטיול מודרך במקום יאפשר לכם להכירו.

בתום הסיור בשווקי צ'יינה טאון ולקראת סיומו של יום טיול עשיר ומרתק – אין טוב מלהתרווח במסג' תאילנדי אמיתי ומקצועי ולחוויית מסג' איכותי שכמותו תתקשו למצוא. בחרתי עבורכם את אחד מכוני המסג' הוותיקים והמוכרים ביותר בבנגקוק – מכון שנראה אמנם פשוט אך איכות המסג' בו היא מהטובות ביותר בתאילנד ואיננו מוכר לזרים ותיירים.
* לא לשכוח לתת טיפ קטן של 100 באט לאחר שנהניתם במסג'
הערה: ניתן לשלב בטיול במקום המסג' – עליה לתצפית החדשה בבנגקוק עם רצפת הזכוכיתקישור לכתבה על התצפית באתר => לחץ לקריאת הכתבה  

לאחר שחווינו את העליה לתצפית החדשה בבנגקוק או את המסג' התאילנדי האמיתי והאיכותי (לבחירתכם) – הגיעה העת לחוייה נוספת שתסיים את יום הטיול המעניין ועמוס בחוויות שעברנו -תוכלו בחור בין סיור באסיאטיק או בקאוסאן או  ב מסעדת Chocolate Ville – מסעדה מיוחדת במינה שספק אם תראו דומה באיזה מקום בעולם והמהווה אטרקציה למבוגרים ולילדים כאחד (חוץ מהאוכל המצויין המוגש בה שכולל שפע מנות הן מערביות והן תאילנדיות) ** עלות ארוחת הערב איננה כלולה בעלות הטיול בסיום ארוחת הערב – נחזיר אותכם למלונכם בבנגקוק (בערך בשעה 21:00)

מחיר הטיול כולל:

 איסוף והחזרה למלונכם בבנגקוק
 נהג ורכב מסוג ואן VIP
 מדריך מנוסה הדובר אנגלית טובה ובעל תעודה מטעם משרד התיירות התאילנדי.
 שייט בסירת לונגטייל פרטית בתעלות בנגקוק
 דמי כניסה לכל האתרים
 מים קרים ומגבות לחות ברכב
מסג' תאילנד איכותי של שעתיים
ארוחת צהריים במסעדה שנבחרה בקפידה והזמנה חופשית מהתפריט כולל שתיה קלה ושייקים (לא כולל אלכוהול)

עלות הטיול:

2 מבוגרים – 8,700 באט (כל אחד)
3 מבוגרים – 6,750 באט (כל אחד)
4 מבוגרים – 5,800 באט (כל אחד)
5 מבוגרים – 5,250 באט (כל אחד)
6 מבוגרים – 4,850 באט (כל אחד)
7 מבוגרים – 4,550 באט (כל אחד)
8 מבוגרים – 4,350 באט (כל אחד)
9 מבוגרים – 4,200 באט (כל אחד)
*  ילדים מתחת לגיל 12 משלמים מחיר מופחת

גילאים 6 – 12 :  הנחה 25%
גילאים 3 – 6  :   הנחה 50%
גילאים 0 – 3  :  ללא תשלום
הנחת ילדים תינתן בתנאי שבקבוצה 4 מבוגרים לפחות (גיל 12 ומעלה)

לתשומת ליבכם:

אופציה נוספות (בתשלום נוסף) לסיום טיול היום במקום מסעדת ה Chocolate Ville:

שייט עם ארוחות ערב על נהר ה Chaophraya בספינה מפוארת (Grand Pearl) – חוויה מיוחדת במינה ובמחיר מוזל במיוחד: מבוגר – 1,100 באט ; ילד – 850 באט (מתחת לגיל 4 – חינם)
** 
השייט עם ארוחות הערב מסתיים בסביבות השעה 21:30 – הנהג שלנו ימתין לכם וייקח אותכם חזרה למלון

 לצורך הזמנה ולבירורים שונים צרו קשר כאן ==> קישור ישיר ל"צרו קשר"

שלח קישור למאמר "טיול יום (ארוך) מס' 1 בבנגקוק – בנגקוק הקלאסית + דברים מעניינים ומפתיעים"


1. הטיול האולטימטיבי – הטיול מ"חוף לחוף"  |   2. הטיולים שלנו בדרום  |   3. טיולים במרכז תאילנד  |   4. טיולים בצפון תאילנד  |   5. הטיולים לקו צ'אנג  |   6. הואה הין – טיולי יום  |   7. הטיול המושלם לצפון – ה"טיול מעיר להר"  |   8. בנגקוק וסביבותיה  |   9. שמורת קאו יאי וסביבותיה  |   הסבר כללי על טיולי האיכות שלנו  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider