טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » טיולים בסגנון אחר » טיולים בסגנון אחר – לחוות את תאילנד האמיתית

טיולים בסגנון אחר – לחוות את תאילנד האמיתית

אני שמח להציג בפניכים כאן מבחר טיולים חווייתיים ומעניינים – טיולים שלא במסלול הסטנדרטי הנדוש והשחוק בהם רואים בעיקר תיירים ומקומות שאיבדו את האותנטיות שלהם לפני שנים.

כל האתרים והאטרקציות השונות שלאורך מסלולי הטיול נבחרו על-ידי באופן אישי ובקפדנות רבה. שמתי דגש רב על מסלולים מגוונים הנותנים מענה לכל הגילאים ומשקפים את הארץ המקסימה הזו על נופיה ותרבותה המיוחדת. 

תשומת לב רבה ניתנה גם לדברים הסובבים את הטיולים – מסעדות טובות ומעניינות, ריזורטים מיוחדים ושאר פרטים קטנים אשר משלימים את האטרקציות והופכים את הטיולים לחוויה בלתי נשכחת. 

כל הטיולים נערכים בוואנים VIP בעלי מושבים רחבים ונוחים במיוחד והכוללים מערכות אודיו ווידיאו (ניתן להביא סרטים מהבית עבור הילדים ולצפות תוך כדי נסיעה). כל המדריכים בעלי הכשרה ורישיון מטעם משרד התיירות התאילנדי ונבחרו על-ידי. במשך הטיולים ובכל זמן השהות בבנגקוק תוכלו להרגיש חופשיים ליצור עימי קשר טלפוני לשם ייעוץ וסיוע אונליין.

הלינות בטיולים: הלינות הם בבתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) או בריזורטים/בתי מלון הטובים ביותר בכל אזור בו עובר מסלול הטיול.

הערה חשובה: המסלולים המתוארים הינם דוגמאות בלבד. הטיולים הם פרטיים וניתן לתכנן ולתפור כל מסלול בהתאם לצרכים ולרצונות של המטיילים.

והעיקר ….. הכל תוכנן נעשה עבורכם מתוך הלב ומתוך אהבת הארץ המקסימה הזו ותושביה החביבים ומתוך מטרה להעניק לכם טיול מיוחד וחווייתי אשר ישאר חקוק בזכרונכם שנים רבות. 

שלח קישור למאמר "טיולים בסגנון אחר – לחוות את תאילנד האמיתית"

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider