טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » טיולים בסגנון אחר » 3. טיולים במרכז תאילנד » טיולי איכות במרכז תאילנד - עד 4 ימים » טיולי איכות פרטיים במרכז תאילנד – עד 4 ימי טיול – כללי

טיולי איכות פרטיים במרכז תאילנד – עד 4 ימי טיול – כללי

 

טיול איכות פרטי במרכז תאילנד מס' 11 – בנגקוק + אמפאווה + קנצ'נבורי – 4 ימים / 3 לילות
כולל השוק הצף הליילי המקסים של אמפאווה 
מתקיים בימי שישי, שבת וראשון בלבד

טיול פרטי ואיכותי זה במרכז תאילנד משלב את אתרי בנגקוק המפורסמים יחד עם האטרקציות והפעילויות  הכייפיות באמפאווה וקנצ'נבורי. באמפאווה – שוק הרכבת ה"מתקפל", הקופים השוחים  ופיקניק מיוחד בלב ים ועוד  … וכן את השוק הצף הליילי המקסים של אמפאווה עם שייט בסירה פרטית לצפיה בגחליליות. בקנצ'נבורי – מפלי אראוואן  המפורסמים (כולל רחצה במפלים), רחצה עם פילים,  שייט רפסודות על הנהר, הגשר על הנהר קוואי, ה"עיר העתיקה" (אטרקציה חדשה באזור) ועוד. ** אופציה להוספת יום טיול בקנצ'נבורי הכולל – חווה טיפולית לפילים, האומגות של קנצ'נבורי. 
סיום הטיול:  בבנגקוק או בעיירת הקיט המשובחת – הואה הין

 לתוכנית המלאה, עלויות ולפרטים נוספים  ==> לחץ כאן

 

טיול איכות פרטי במרכז תאילנד מס' 12 – בנגקוק + קנצ'נבורי + הואה הין – 4 ימים / 3 לילות

טיול פרטי ואיכותי זה במרכז תאילנד משלב בנוסף לאתרי בנגקוק המפורסמים גם את שפע האטרקציות  והפעילויות באזור קנצ'נבורי (מפלי אראוואן, רחצה עם פילים, שייט רפסודות על הנהר, ועוד)  יחד עם מגוון הפעילויות שבאזור הואה הין – תוכלו לבחור כרצונכם את אחד מטיולי היום האיכותיים שלנו באזור הואה הין הכוללים מגוון רחב מאד של אטרקציות ופעילויות כגון טרקטורוני שטח ואפילו את פארק המים המשוכלל ביותר בתאילנד – ה Vana Nava Water Park. 
סיום הטיול: בעיירת הקיט המשובחת – הואה הין  ** אפשרות לסיום בבנגקוק

 לתוכנית המלאה, עלויות ולפרטים נוספים  ==> לחץ כאן

 

טיול איכות פרטי במרכז תאילנד מס' 13 – איותאיה + קנצ'נבורי + הואה הין – 4 ימים / 3 לילות

טיול פרטי ואיכותי זה משלב הסטוריה וטבע. בטיול זה נבקר בארמון הקיץ הפסטורלי Bang  Pa In (סיור  ברכב גולף חשמלי) ובעתיקותיה המפורסמות של בירת תאילנד הקדומה (איותאיה) ומשם נמשיך לאזור קנצ'נבורי עם שפע אטרקציות ופעילויות בטבע – מפלי אראוון המפורסמים כולל רחצה במפלים, רחצה עם פילים, שייט רפסודות על הנהר, ה"עיר העתיקה" (אטרקציה חדשה באזור) ועוד. מקנצ'נבורי נעבור להואה הין שם נלון במלון 5 כוכבים על החוף ולמחרת מצפה לנו טיול יום באזור הואה הין – כאן תוכלו לבחור כרצונכם את אחד מטיולי היום האיכותיים שלנו באזור הואה הין הכוללים מגוון רחב מאד של אטרקציות ופעילויות כגון טרקטורוני שטח ואפילו את פארק המים המשוכלל ביותר בתאילנד – ה Vana Nava Water Park  ** אופציה להוספת יום טיול בקנצ'נבורי הכולל – חווה טיפולית לפילים, האומגות של קנצ'נבורי.
סיום הטיול: בעיירת הקיט המשובחת – הואה הין  ** ניתן לסיים את הטיול בבנגקוק

  לתוכנית המלאה, עלויות ולפרטים נוספים  ==> לחץ כאן

 

טיול איכות פרטי במרכז תאילנד מס' 14 – אמפאוואה + קנצ'נבורי – 3 ימים / 2 לילות
כולל את השוק הצף הליילי המקסים של אמפאווה עם שייט לצפיה בגחליליות
 מתקיים בימי שישי, שבת וראשון בלבד

 טיול פרטי ואיכותי זה במרכז תאילנד טיול קצר זה משלב את האטרקציות והפעילויות הכייפיות ב 2 אזורים  ידועים אלה – אמפאווה וקנצ'נבורי. באמפאווה – הטיול יכלול את אטרקציות היום המפורסמות של האזור – שוק הרכבת ה"מתקפל", הקופים השוחים  ופיקניק מיוחד בלב ים וכן את השוק הצף הליילי המקסים של אמפאווה עם שייט בסירה פרטית לצפיה בגחליליות. בקנצ'נבורי – מפלי אראוואן המפורסמים (כולל רחצה במפלים), רחצה עם פילים,  שייט רפסודות על הנהר, הגשר על הנהר קוואי, ה"עיר העתיקה" (אטרקציה חדשה באזור) ועוד. ** אופציה להוספת יום טיול בקנצ'נבורי הכולל – חווה טיפולית לפילים, האומגות של קנצ'נבורי.
 הלינה בטיול היא בריזורטים הטובים ביותר שיש בכל אזור ואזור. הלינה בקנצ'נבורי – ניתן לבחור בין לינה בריזורט משובח ביותר (5 כוכבים) בעיירה ועל שפת הנהר ובין ריזורט פשוט יותר אך מיוחד וחוייתי הנמצא בג'ונגל ועל שפת הנהר וההגעה אליו עם סירה בלבד
סיום הטיול: בבנגקוק או בעיירת הקייט המשובחת – הואה הין.

 לתוכנית המלאה, עלויות ולפרטים נוספים  ==> לחץ כאן

 

טיול איכות פרטי במרכז תאילנד מס' 15 – אמפאווה + שמורת Kaeng Krachan + הואה הין – 3 ימים / 2 לילות
 הטיול כולל את השוק הצף הליילי המקסים של אמפאווה
 הטיול כולל את החווה להצלת חיות הבר
מתקיים בימי שישי, שבת וראשון בלבד

 טיול קצר זה טיול קצר זה משלב אטרקציות רבות וכייפיות באזור המרכז – את אטרקציות היום המפורסמות  של אמפאווה (שוק הרכבת ה"מתקפל", הקופים השוחים) יחד עם השוק הצף הליילי ה מקסים של אמפאווה עם השייט לצפיה בגחליליות ;  אטרקציות מיוחדות באזור שמורת Kaeng Krachan כולל ה"חווה להצלת חיות הבר" שהיא לדעתי הטובה בתאילנד ; ובנוסף – מגוון הפעילויות שבאזור הואה הין –  כאן תוכלו לבחור כרצונכם את אחד מטיולי היום האיכותיים שלנו באזור הואה הין הכוללים מגוון רחב מאד של אטרקציות ופעילויות כגון טרקטורוני שטח ואפילו את פארק המים המשוכלל ביותר בתאילנד – ה Vana Nava Water Park
סיום הטיול: בעיירת הקייט המשובחת – הואה הין  ** ניתן לסיים את הטיול בבנגקוק

 לתוכנית המלאה, עלויות ולפרטים נוספים  ==> לחץ כאן

 

טיול איכות פרטי במרכז תאילנד מס' 16 – אמפאווה + קנצ'נבורי – 3 ימים / 2 לילות

טיול פרטי ואיכותי זה במרכז תאילנד משלב את האטרקציות והפעילויות הכייפיות ב 2 אזורים ידועים אלה –  אמפאווה וקנצ'נבורי. באמפאווה – הטיול יכלול את אטרקציות היום המפורסמות של האזור – שוק הרכבת ה"מתקפל", המקדש בתוך העץ וכן שייט בסירה פרטית לצפייה בקופים השוחים  ופיקניק מיוחד וחווייתי בלב ים.
 בקנצ'נבורי – מפלי אראוואן המפורסמים (כולל רחצה במפלים), רחצה עם פילים,  שייט רפסודות על הנהר, הגשר על הנהר קוואי, ה"עיר העתיקה" (אטרקציה חדשה באזור) ועוד. ** אופציה להוספת יום טיול בקנצ'נבורי הכולל – חווה טיפולית לפילים, האומגות של קנצ'נבורי.
סיום הטיול: בבנגקוק או בעיירת הקייט המשובחת – הואה הין

 לתוכנית המלאה, עלויות ולפרטים נוספים  ==> לחץ כאן

 

 

טיול איכות פרטי במרכז תאילנד מס' 17 – קנצ'נבורי + הואה הין – 3 ימים / 2 לילות

טיול פרטי ואיכותי זה משלב את שפע האטרקציות והפעילויות באזור קנצ'נבורי (מפלי אראוואן, רחצה עם  פילים, שייט רפסודות על הנהר, ועוד)  יחד עם מגוון הפעילויות שבאזור הואה הין – תוכלו לבחור כרצונכם את אחד מטיולי היום האיכותיים שלנו באזור הואה הין הכוללים מגוון רחב מאד של אטרקציות ופעילויות כגון טרקטורוני שטח ואפילו את פארק המים המשוכלל ביותר בתאילנד – ה Vana Nava Water Park
סיום הטיול: בעיירת הקייט המשובחת – הואה הין  ** ניתן לסיים את הטיול גם בבנגקוק

 לתוכנית המלאה, עלויות ולפרטים נוספים  ==> לחץ כאן

 

טיול איכות פרטי במרכז תאילנד מס' 18 – איותאיה + קנצ'נבורי – 3 ימים / 2 לילות

טיול איכות פרטי זה משלב הסטוריה וטבע. בטיול זה נבקר בארמון הקיץ הפסטורלי Bang  Pa In (סיור  ברכב גולף חשמלי) ובעתיקותיה המפורסמות של בירת תאילנד הקדומה (איותאיה) ומשם נמשיך לאזור קנצ'נבורי עם שפע אטרקציות ופעילויות בטבע – מפלי אראוון המפורסמים כולל רחצה במפלים, רחצה עם פילים, שייט רפסודות על הנהר, ה"עיר העתיקה" (אטרקציה חדשה באזור) ועוד  ** אופציה להוספת יום טיול בקנצ'נבורי הכולל – חווה טיפולית לפילים, האומגות של קנצ'נבורי.
סיום הטיול: בבנגקוק   ** ניתן לסיים את הטיול בעיירת הקייט המשובחת – הואה הין  

 לתוכנית המלאה, עלויות ולפרטים נוספים  ==> לחץ כאן

שלח קישור למאמר "טיולי איכות פרטיים במרכז תאילנד – עד 4 ימי טיול – כללי"


טיולי איכות במרכז תאילנד – עד 4 ימים  |   טיולי איכות מקיפים במרכז תאילנד – 5 ימים ומעלה  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider