טיולי איכות בתאילנד

טיולים בדרום תאילנד – יציאה מהדרום – כללי

הקדמה:  אין ספק ש ה"טיול מחוף לחוף" על 2 פרקיו – פרק א' במרכז תאילנד (אמפאווה, קנצ'נבורי וכדומה) ופרק ב' (דרום תאילנד) וביניהם נופש עצמאי בעיירת הקייט המלכותית, הואה הין – הוא הטיול האולטימטיבי והטוב ביותר שניתן לעשות בתאילנד. מדובר על טיול בו יש את הטבע והנופים היפים ביותר בתאילנד, את האטרקציות המגוונות והמעניינות ביותר ואת הפעילויות הכייפיות והחווייתיות ביותר שניתן לעשות בתאילנדבקיצור, מדובר על טיול שהוא חווייה בלתי נשכחת לשנים רבות.

עבור אלה המעוניינים לעשות את הדרך לדרום בטיסה ו/או נמצאים כבר בדרום לצורך נופש

הכנתי עבורכם מסלולי טיול אשר מתחילים בדרום ומסתיימים בדרום ושכוללים גם את מיטב האטרקציות של הדרום – שמורת קאו סוק ואגם  Cheow Lan הנחשב לאחד מהאגמים היפים בעולם, מפרץ פנג-נה המרהיב עם האי ג'יימס בונד המפורסם, בריכת האמרלד והמפלים החמים, שייט קאייקים בפיורדים ובטבע המרהיב של אזור Tha Lane, העיר קראבי ונופיה המיוחדים (Khao Khanab Nam), חופי ואיי אזור קראבי הנחשבים ליפים בתאילנד – האי קו הונג, האי פודה, חוף רייליי ועוד.

אנחנו נדאג לאסוף אותכם מכל נקודה בדרום בה תהיו (ביבשה בלבד) – כולל שדות תעופה ומזחים – נביא אותכם לנקודת ההתחלה של הטיול בה תלונו את הלילה לפני התחלת הטיול – כאשר האיסוף, ההסעה והלינה בלילה טרום-הטיול ( בשמורה או בעיר סוראט תאני)  כלולים כבר בעלות הטיול

בטיול לא רק שתראו את הנופים היפים ביותר בתאילנד אשר רואים רק בגלויות אלא גם שפע של פעילויות כייפיות וחווייתיות – טראק רגלי בשמורה, מערת נטיפים, טראק פילים, טרקטורוני שטח, שייט בקאנו בנופי השמורה, ראפטינג על מים גועשים הטוב מסוגו בתאילנד, קאייקים בנופים המרהיבים של Tha Lane, שנורקלינג, הטיילת של העיר קראבי  ועוד. ניתן לשלב בטיול גם את האומגות המצויינות של קראבי.

במסלולים יש שפע של פעילויות כייפיות וחווייתיות בתאילנד היפה והאותנטית ובטבע היפה ביותר של תאילנד – טרקטורוני שטח, שייט בקאנו, טראק רגלי ועל גבי פילים, שנורקלינג, קאייקים, ראפטינג על מים גועשים הנחשב הטוב בתאילנד, שייט בספידבואט פרטית בין האיים והחופים של קראבי עם נופים שרואים רק בגלויות ועוד …. וכמובן לא שכחנו את האומגות המצויינות של קראבי שניתן לשלב בתוכנית הטיולים השונות.

למעוניינים – ניתן לשלב בתוכניות טיולי האיכות שלנו בדרום קורס בישול תאילנדי וכשתחזרו ארצה תוכלו לפנק את קרובי המשפחה והחברים במיטב מטעמי תאילנד

במסלולי הטיול המתוארים באתרנקודת ההתחלה המתוכננת תהיה בשמורת קאו סוק המופלאה והלינה בלילה שלפני התחלת הטיול היא בריזורט מיוחד במינו בשמורה שהוא חווייה בפני עצמה
הטיול הוא פרטי כך שניתן לעשות התאמות שונות בהתאם לנקודת האיסוף שלכם בדרום

הערה: בין החודשים נובמבר – אפריל ניתן להוסיף למסלול הטיולים את האי המקסים קו לאנטה – האי שלדעתי הולך להיות הטרנד הבא של תאילנד – לא ממוסחר, חופים מצויינים, ושפע אטרקציות באיים הלא מתויירים שלידו ובאי עצמו.

תוכניות טיולי האיכות שלנו בדרום – יציאה מהדרום

הטיול המקיף בדרום מס' 21 (יציאה מהדרום)4 ימים / 4 לילות (כולל לילה טרום-טיול בעיר סוראט תאני)
לתשומת ליבכם
טיול זה כולל את מפרץ פנג-נה והאי ג'יימס בונד אך איננו כולל את בריכת האמרלד והמפלים החמים.
ניתן לכלול בטיול (בתוספת תשלום מסויימת) את האופציות של האומגות המצויינות של קראבי ו/או קורס בישול תאילנדי
לתוכנית המלאה, עלויות ולפרטים נוספיםלחץ לקישור

הטיול המקיף בדרום מס' 22 (יציאה מהדרום)4 ימים / 4 לילות (כולל לילה טרום-טיול בעיר סוראט תאני)
לתשומת ליבכם
טיול זה כולל את בריכת האמרלד והמפלים החמים אך איננו כולל את מפרץ פנג-נה והאי ג'יימס בונד
ניתן לכלול בטיול (בתוספת תשלום מסויימת) את האופציות של האומגות המצויינות של קראבי ו/או קורס בישול תאילנדי
לתוכנית המלאה, עלויות ולפרטים נוספיםלחץ לקישור

הטיול המקיף בדרום מס' 23 (יציאה מהדרום)5 ימים / 5 לילות (כולל לילה טרום-טיול)
לתשומת ליבכם
טיול זה כולל גם את מפרץ פנג-נה הידוע עם האי ג'יימס בונד המפורסם וגם את בריכת האמרלד והמפלים החמים
ניתן לכלול בטיול (בתוספת תשלום מסויימת) את האופציות של האומגות המצויינות של קראבי ו/או קורס בישול תאילנדי
לתוכנית המלאה, עלויות ולפרטים נוספיםלחץ לקישור

הערה: ממליץ לקרוא את הכתבה בנושא "תכנון טיול בתאילנד" ⇐ לחץ לקישור

כללי על טיולי האיכות הפרטיים שלנו בתאילנד

מדובר על טיול פרטי ברמה גבוהה והרחק ממסלולי העדר הנדושים והסטנדרטיים – ואן VIP משוכלל, נהגים מקצועיים, בתי מלון וריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור, ארוחת צהריים במסעדות שנבחרו על ידי בקפידה והזמנה על פי תפריט כרצונכם כולל שייקים ושתיה קלה חופשית. בטיולים תהנו משפע פעילויות כייפיות וחווייתיות בטבע המקסים של דרום תאילנד.

מטיילים שלנו גם יזכו לאפשרות הזמנת בתי מלון משובחים במחירים מיוחדים בבנגוק ובאתרי הנופש. כמו כן, למטיילים שלנו יש אפשרות לעמוד איתי בקשר בכל עת לאורך כל הביקור בתאילנד, לכל סיוע, הכוונה והדרכה להם יהיו זקוקים בעת שהייתם בתאילנד.

לקריאת מסלולי טיולי האיכות שלנו בדרום תאילנד ⇐ לחץ לקישור
לקריאת כל מגוון טיולי האיכות שלנו ברחבי תאילנד (צפון, מרכז ודרום) לחץ כאן
לצורך הזמנה ולבירורים שונים צרו קשר כאן ⇐ קישור ישיר ל"צרו קשר"

למעוניינים לקרוא יותר לעומק על המקומות, האטרקציות והפעילויות שבטיולים אלה

 שמורת קאו סוק ואגם Cheow Lan הנחשב לאחד האגמים היפים בעולם ; שייט בקאנו בנופי השמורה ; שמורת Ton Pariwat עם ראפטינג מדהים, טרקטורוני שטח וטראק פילים ; מפרץ פנג-נה המקסים עם האי ג'יימס בונד, קאייקים למערות ועוד ; אזור קראבי שופע האטרקציות עם האי קו הונג הנחשב לפנינת איי אנדאמן ; טיול 4 האיים ; חוף רייליי ביץ' המפורסם ; בריכת האמרלד והמפלים החמים ; שייט קאייקים בנופים המדהימים של Tha Laneהאומגות המצויינות של קראבי ועוד.

♦♦ לחיצה על כל אחת מהאטרקציות המסומנות בכחול תביא אותכם לכתבה מפורטת שלי על אותה אטרקציה

נשמח לראותכם בין מטיילנו ולהעניק לכם חווייה מיוחדת שתשאר חקוקה בזיכרון שנים רבות

שלח קישור למאמר "טיולים בדרום תאילנד – יציאה מהדרום – כללי"


הטיולים שלנו בדרום – יציאה מבנגקוק  |   טיולים בדרום – יציאה מהואה הין  |   טיולים בדרום תאילנד – יציאה מהדרום  |   מסלול טיול בדרום תאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider