טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » טיולים בסגנון אחר » 4. טיולים בצפון תאילנד » 5. ה"טיול מעיר להר" -הטיול המושלם לצפון » ה"טיול מעיר להר" – הטיול המושלם לצפון תאילנד – כללי

ה"טיול מעיר להר" – הטיול המושלם לצפון תאילנד – כללי

הדף בתהליך עריכה מחדש  ………. איתכם הסליחה !!

הקדמה: בעבר, תיירים רבים שרצו לטייל בדרום תאילנד או בצפונה – מבלי לחשוב הרבה הזמינו טיסות מבנגקוק לכיוון דרום/צפון ועקב כך פיספסו דברים מעניינים רבים בדרך ובמיוחד את תאילנד האותנטית, היפה ונעימה יותר והפחות מתויירת וממוסחרת.

לפני מספר שנים הרמתי את הכפפה ותכננתי את "הטיול מחוף לחוף" (מבנגקוק ועד לדרום) שהוא הטיול האולטימטיבי והטוב ביותר שניתן לעשות בתאילנד ואני חייב להודות שהטיול זכה להצלחה גדולה ביותר והפך לטיול הפופולרי ביותר בקרב המטיילים שלנו.

השנה החלטתי להרים שוב את הכפפה וליצור טיול דומה אך בכיוון ההפוך – מבנגקוק עד לצפון תאילנד והשם שבחרתי עבורו הוא "הטיול מעיר להר" והוא לדעתי הטיול המושלם לצפון תאילנד.

טיול זה יתחיל באזורים מוכרים כגון אמפאווה, קנצ'נבורי או איותאיה וימשיך צפונה דרך מחוזות שגדודי תיירים עדיין לא חרשו אותם ושזר מתקבל שם עדיין בסקרנות רבה – כגון אותאי תאני, נאקון סאוואן, סוקותאי ולאמפנג – ובהם תוכלו לחוות את תאילנד האותנטית והנעימה כמוה לא ניתן כבר למצוא באזורים המתויירים בצפון.

כמו כל יתר טיולי האיכות הפרטיים שלנו – גם כאן מדובר על מדובר על טיול פרטי ברמה גבוהה – ואן VIP משוכלל, נהגים מקצועיים, בתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) והריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור, ארוחת צהריים במסעדות שנבחרו על ידי בקפידה והזמנה על פי תפריט כרצונכם כולל שייקים ושתיה קלה חופשית, שפע פעילויות הכלולות בעלות הטיול (אומגות, טרקטורוני שטח, ראפטינג ועוד) , מדריכים מנוסים שנבחרו אישית על-ידי ופיקוח וליווי צמוד ויומיומי שלי.

הערה: מדובר בטיול פרטי לחלוטין ובדוגמת מסלול – ניתן להתאים כל פרט בתוכנית בהתאם לצרכים ולרצונות של המטיילים.

הלינות בטיולים: הלינות הם בבתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) או בריזורטים/בתי מלון הטובים ביותר בכל אזור בו עובר מסלול הטיול.

הערה חשובה: המסלולים המתוארים הינם דוגמאות בלבד. הטיולים הם פרטיים וניתן לתכנן ולתפור כל מסלול בהתאם לצרכים ולרצונות של המטיילים.

 

שלח קישור למאמר "ה"טיול מעיר להר" – הטיול המושלם לצפון תאילנד – כללי"


1. צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון  |   2. צ'אנג מאי / פאי  |   3. צ'אנג מאי / צ'אנג ראי  |   4. צ'אנג מאי בלבד  |   5. ה"טיול מעיר להר" -הטיול המושלם לצפון  |   6. טיולי "סובב צפון" – הטיולים האולטימטיביים בצפון תאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider