טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » בחירת מלון - בנגקוק » מלונות בבנגקוק

מלונות בבנגקוק

בנגקוק היא עיר ענקית עם מבחר עצום של אתרים ואטרקציות המפוזרים ברחבי העיר וכן שפע עצום של בתי מלון מכל הסוגים והמינים. השפע העצום הזה יחד עם הפיזור הגדול של הדברים גורם לבילבול וקושי בבחירת המיקום המתאים ביותר לשהיה בזמן הביקור בבנגקוק. דבר נוסף שגורם לקושי בבחירה היא העובדה שאין כאן "שחור ולבן" – לכל מקום יש את יתרונותיו וחסרונותיו – דבר המקשה על המבקר לראשונה לקבל החלטה.

כדי לבחור את המלון המתאים – צריך קודם כל לבחור את האזור בבנגקוק בו אתם רוצים ללון – ואז בחירת המלון תהיה קלה ביותר. לאזור בו ממוקם המלון יש השפעה לא מבוטלת על מידת הנאתם וניצול הזמן בביקורכם בבנגקוק. אסור לשכוח שהמיקום חשוב לא רק בשעות היום (משמש כבסיס היציאה/חזרה לסיורים לאתרי תיירות, קניות וכדומה) אלא גם בשעות הערב והלילה – כאשר אתרי התיירות והקניונים כבר סגורים.

חשיבות מיקום המלון בשעות היום – לאור גודלה העצום של בנגקוק ופיזור האתרים השונים בה – נושא קלות התנועה מאזור המלון ואליו הוא נושא בעל חשיבות רבה !!  ככל שהמיקום פחות טוב מבחינה תחבורתית – תבזבזו זמן רב בעמידה בפקקים (בנסיעה במונית) וכן הסיכוי שתגיעו למלון באמצע היום לשם מנוחה, התרעננות ואחסון הקניות הולך ויורד. זה בעקבותיו גורם לכך שתסתובבו מחוץ למלון רוב שעות היום והערב, לעיתים עמוסי חבילות – דבר שיפחית את ההנאה מהביקור בבנגקוק. כל הדברים הללו מקבלים חשיבות רבה עוד יותר כאשר מדובר במשפחות עם ילדים.

מבחינה זו – קווי הרכבת העילית והתחתית נותנים את הפתרון הטוב ביותר. ניתן להגיע לכל מקום על הקו בקלות, נוחיות ובזמן קצר – ללא תלות בפקקים בכל שעות היום והלילה (עד חצות). הרכבות מודרניות, נקיות מאד, ממוזגות ונוחות. הזמן שנחסך בנסיעה ברכבת לעומת התקעות בפקקים הוא עצום. לכן מגורים בבית מלון הנמצא בקרבה לאחד מקווי הרכבת מהווה יתרון גדול מאד במחינת הניידות וחסכון בזמן. קווי הרכבות הללו מתחברים ביניהם וכן עם אמצעי תחבורה נוספים כמו סירות הנהר, קווי אוטובוס, וואנים וכדומה. קיראו עוד על  ==> אמצעי התחבורה השונים בבנגקוק. 

חשיבות מיקום המלון בשעות הערב/לילה – בסופו של דבר, הגעתם למלון בשעות הערב המוקדמות יחסית. הקניונים נסגרו, אזורים שלמים שהיו מאד עמוסים ופעילים במשך היום, התרוקנו מאדם ומתאורה. עכשיו יש 2 אפשרויות:
1. סביבת המלון שהיתה פעילה בשעות היום – עכשיו די ריקה וקצת חשוכה. אין לאן ללכת ברגל – צריך לקחת מונית לאן שהוא. התיירים שתכננו כל פרט במשך היום, לא תמיד תכננו גם את הערב ולא יודעים לאן לנסוע … אולי גם חוששים או מרגישים שלא בנוח בסביבה הריקה, החשוכה יחסית והבלתי מוכרת.
2. סביבת המלון פעילה ומוארת גם בשעות הערב והלילה – מסעדות, דוכנים, חנויות, פאבים, מסג'ים וכדומה – הכל פתוח ופעיל. אין צורך במונית ואין צורך לנסוע לשום מקום. ניתן להסתובב רגלית בכל האזור ולהנות ממגוון הדברים. גם אם נסעתם בערב למקום כל שהוא (שוק, מופע) – אתם חוזרים למקום מואר ושוקק חיים.

בכתבות הבאות תמצאו סקירה על איזוריה המתויירים של בנגקוק ועל היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. אמנם, בתי מלון מפוזרים בכל אזורי בנגקוק השונים אך אתרכז באזורים הפופולריים בקרב תיירים מערביים ובמיוחד הישראלים. אזורים אלה כוללים את:

♦ אזור רחוב סוקומוויט (והמשכיו – רחוב פלונצ'יט וראמה 1)
♦ אזור סמטת הקאוסאן
♦ אזור רחוב סילום
♦ אזור פראטונאם
♦ רחוב Rachada Pisek
♦ רחוב Payathai עד Victory Monument

ולסיום – כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם בבחירה הנכונה ==> לחץ לקריאת הטיפים

 

 

 

 

שלח קישור למאמר "מלונות בבנגקוק"

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider