טיולי איכות בתאילנד

אודות

קצת על עצמי:  יליד ת"א. בתי ספר "אהבת ציון" ותיכון עירוני ד'. שירות צבאי רגיל. לימודים בבית-ספר לרפואת שיניים "הדסה" ירושלים שם גם המשכתי להתמחות בתחום מסויים של רפואת שיניים. במקביל לעבודתי במרפאה פרטית בת"א גם לימדתי בבתי הספר לרפואת שיניים של "הדסה" ואוניברסיטת ת"א.

הקשר עם תאילנד:  לתאילנד הגעתי פעם ראשונה בשנת 1986 בעקבות כנס מקצועי בינלאומי שנערך באזור. בעקבות אותו ביקור, גם אני כמו רבים אחרים, "נדבקתי בחיידק תאילנד" ובמשך למעלה מ 20 שנה ביקרתי בתאילנד כתייר 2-3 פעמים בשנה. טיילתי כבר פעמים רבות בכל איזורי תאילנד השונים,  החל מהדרום הרחוק (Hat Yai, Sogkhla וכד'), איי Ko Surin הנפלאים וכלה באיסאן הלא מתויירת.

לפני שנים רבות החלטתי לעבור לחיות כאן. כיום אני מתגורר בבנגקוק ועוסק בהדרכת רופאי שיניים תאילנדיים בקורסים מתקדמים בתחום התמחותי מטעם משרד הבריאות התאילנדי. אני חולק את חיי עם בת-זוג תאילנדית, מומחית למחשבים ומנהלת בכירה בחברת IBM, אשר תרומתה להקמת האתר לא תסולא בפז. לאחרונה גם נבחרתי לוועד המנהל את חיי השכונה התאילנדית בה אני מתגורר.

על האתר: שנים רבות השתתפתי בפורומים שונים הקשורים לתאילנד ועקבתי אחרי אתרים שונים הן באנגלית והן בעברית. הגעתי למסקנה ששילוב הידע רב של תייר שצברתי במשך שנים רבות יחד עם היכרות עמוקה שלי כתושב מקומי עם התרבות, השפה והמקום בו אני חי ועובד – יוכלו לתרום הרבה הן לתיירים שזה ביקורם הראשון וכן למטיילים הוותיקים והמנוסים.

לפיכך עלה במוחי הרעיון להקים אתר בעברית אשר ייתן מידע איכותי, מגוון ועדכני על תאילנד עם דגש מיוחד על מקומות, אתרים ואטרקציות המיועדים ומשפחות. תאילנד הפכה ליעד פופולרי בקרב הישראלים ומידי שנה, יותר ויותר ישראלים מבקרים בה וזקוקים למידע טוב ומעודכן טרם נסיעתם.

בנוסף לשפע הרב והמגוון של החומר באתר, החלטתי לתת דגש מיוחד לאותם מקומות שפחות מוכרים לתיירים הסטנדרטיים ולפתוח את תאילנד בפני אותו קהל המעוניין להתרחק ממסלולי העדר הנדושים ומקומות שכבר נחרשו ונהרסו ע"י גדודי תיירים ורוצה להכיר תאילנד אותנטית יותר, יפה יותר ונעימה יותר. ראיתי תיירים לא מעטים מבזבזים כסף וזמן רב על נסיעה לאזורים מרוחקים כאשר מתחת לאפם, במרחק נסיעה קצרה, יש שפע של אתרים יפים ומעניינים הרבה יותר.

לא שכחתי את בנגקוק  – בעיר ענקית, תוססת, מגוונת ובעלת פנים רבות שרובם אינם מוכרים לתיירים. מימדיה הגדולים וחוסר התמצאותו של תייר בה, יחד עם טעויות רבות שתיירים נוטים לעשות בבנגקוק יוצר לעיתים סטיגמות מוטעות של "קניות והביתה" וההפסד כולו של המטייל.

על הטיולים והמבצעים באתר: תאילנד משופעת בתיירים רבים מכל ארצות העולם וגם מישראל. במשך שנים רבות מתקיימים בה "טיולי סטנדרט" של המוני תיירים במסלולים נדושים ושחוקים מרוב שימוש. עקב כך, מקומות רבים איבדו מזמן את האותנטיות והאווירה הנעימה שהיתה בהם בעבר הרחוק. גם מפגש אמיתי של תיירים עם בני העם התאילנדי החביב והחייכן כמעט שאיננו מתקיים במקומות אלה. כתוצאה מכך – אותה תאילנד היפה והנעימה כמעט שאיננה נראית במסלולי הסטנדרט הללו. ישנם לא מעט תאילנדים, ביניהם אנשים בעלי ממון והשפעה, שכואבים את המצב הזה.

החלטתי גם להרים את הכפפה וליצור טיולי איכות פרטיים ברמה גבוהה עבור אלה שמעוניינים להכיר ולחוות את תאילנד האותנטית, היפה יותר והנעימה יותר וזאת במטרה לתת לכם, המטיילים, טיולים חווייתיים ומיוחדים שטעמם לא ישכח זמן רב.

מאחל לכולכם טיולים נעימים וחווייתיים שישאירו בפיכם טעם של עוד !!

בברכה,

ד"ר דודו

 

שלח קישור למאמר "אודות"

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider