טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » שווקים וקניות » מרכזי קניות » Pantip Plaza – קניון מחשבים, גאדג'טים וכדומה

Pantip Plaza – קניון מחשבים, גאדג'טים וכדומה

 

Pantip Plaza הינו קניון ידוע ומפורסם מאד למחשבים וכל מה שקשור לנושא זה, גאדג'טים ועוד. בבנגקוק ישנם 3 קניונים בשם Pantip (אחד מהם ברחוב Ngam Wong Wan וסמוך מאד למקום עבודתי במשרד הבריאות התאילנדי והשני באזור Bangkapi).
ה Pantip Plaza שכתבה זו עוסקת בו נמצא באזור Pratunam שידוע דווקא יותר בשווקים וחנויות בתחום ההלבשה.  הקניון ממוקם במבנה ישן יחסית בן 5 קומות ושוררת בו אווירת שוק למרות הנושא היי-טקי.

ב Pantip תמצאו חנויות מחשבים רבות וכן כל הציוד ההיקפי – מסכים, מדפסות, רמקולים, תוכנות וכל מה שניתן להעלות על הדעת בתחום המחשבים. כמו כן תמצאו בו גאדג'טים רבים ושאר צעצועים אלקטרוניים. מידע מפורט יותר תוכלו לקרוא באתר הזה

למרות היותו מפורסם מאד, במיוחד בקרב תיירים, יש בו לא מעט חסרונות ואני בדרך-כלל ממליץ לאנשים לערוך את קניותיהם בתחום הזה בקניון למחשבים אחר – ה Fortune Town  – שלדעתי הוא טוב ממנו בהרבה ושמחתי לראות שלא רק אני חושב כך כפי שניתן לקרוא בבלוג הזה

שעות פעילות: 10:00 – 20:00 (חלק מהאתרים מציין את השעה 21:00 כשעת הסגירה). במציאות – כבר בשעה 19:30 חלק גדול מהחנויות מתחילות להתקפל ולהסגר כך שתקחו זאת בחשבון. 

הגעה: Pantip Plaza נמצא באזור פראטונם, אחד מאזוריה הפקוקים ביותר של בנגקוק ועם זיהום האוויר הקשה ביותר. אין כל תחנת רכבת עילית או תחתית הסמוכה אליו והתחנות הקרובות ביותר הם Chitlom ו Ratchatewi שנמצאות במרחק הליכה די רב ממנו. לכן ההגעה למקום היא בדר"כ במונית.

לסיכום: קניון לציוד היי-טק עם אווירת שוק ובאלאגן והרבה תיירים. אם בכוונתכם רק לראות ולהתרשם ואולי לקנות כמה גאדג'טים קטנים – Pantip Plaza יתאים לכם, במיוחד אם ממילא אתם באזור פראטונם. אם בכוונתכם לקנות לפטופ או כל ציוד בעל ערך – ההמלצה שלי היא לעשות זאת ב Fortune Town שנמצא ברחוב Rachadapisek (כתבה עליו תתפרסם כאן בקרוב) – תמצאו שם בדיוק את אותם הדברים אך באווירה הרבה יותר רגועה ונעימה, ללא כמויות של תיירים ולמוכרים תהיה סבלנות ואורח רוח לענות על שאלותיכם ולהסביר לכם. בקיצור, מקום איכותי יותר וגם נגישות טובה וקלה בהרבה – ממש צמוד לתחנת הרכבת התחתית Phra Ram 9 (שזה 2 תחנות בלבד מרחוב סוקומוויט).

 

 

שלח קישור למאמר "Pantip Plaza – קניון מחשבים, גאדג'טים וכדומה"


Outlets וחנויות מיוחדות  |   מבצעי מכירות וסיילים  |   מרכזי קניות  |   שווקים בתאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider