טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » בילויים, מסז'ים ופינוקים » לגברים בלבד ! » Insomnia בנגקוק …………………….. סיווג: Freelance

לגברים בלבד !  |   מועדונים בבנגקוק ובתאילנד  |   ספא ומסאז'ים  

Insomnia בנגקוק …………………….. סיווג: Freelance

 

Insomnia club בבנגקוק, כמו אחיו בפאטאיה, הוא דיסקוטק שאליו בדרך-כלל הבחורים באים לבלות והבנות באות לעבוד. כאן אני חייב להתייחס למילה "בנות" במשנה זהירות ולציין שלא כולן התחילו את חייהן כבנות ….. אבל בשלל האורות המרצדים והמוזיקה הקיצבית (בתוספת משקה אחד…או שניים…או יותר) – לא תמיד מדקדקים בקטנות. הקהל מורכב ברובו מזרים, רובם צעירים בגילאי 25-35 אם כי ניתן לפגוש גם מבוגרים יותר. אני חייב להודות שזה לא מסוג המקומות המאד חביבים עלי (כנראה עברתי כבר את הגיל המתאים למקומות הללו …  :roll:).

 

 

יצא לי לבקר בשני הדיסקוטקים, גם בבנגקוק וגם בפאטאיה וקשה היה 
למצוא הבדלים מהותיים ביניהם. הרושם שלי הוא שאם ל Insomnia בפאטאיה 100% של הבנות באות לעבוד, הרי שבבנגקוק רק 98% !

באזור סוקומוויט (במיוחד בסוי 4) יש מספר דיסקוטקים בעלי אופי דומה אך נראה לי ש Insomnia הוא החדיש והמפואר ביניהם. המקום מתאים למי שרוצה לשתות ולרקוד לצלילי מוזיקה קצבית ופעלולי אורות …וגם למי שמחפש "שידוך" ללילה אחד.

הסיווג: Freelance  – מתייחס לסוג העיסוק של הבנות במקום (הכוונה שהן "עובדות עצמאיות" )

שעות פעילות : כל יום החל מ 22:00 ועד לשעות המוקדמות של הבוקר. הדיסקוטק נמצא ברחוב סוקומוויט, בפינת סוי 12.

עלות כניסה : באופן רגיל 300 באט כולל משקה אחד (אך מיד אתן טיפ, שגם כתוב באתר הבית של Insomnia, שיחסוך לכם את התשלום הזה). ניתן להוציא כרטיס VIP (לכל החיים) בעלות של 500 באט והוא מזכה אתכם וגם את כל מי שאתם חפצים ביקרו, בהנחה של 20% על קניית משקאות במקום וגם כניסה בחינם.

טיפים : כפי ששמעתי, נהג מונית המביא לקוח ל Insomnia זוכה ל 200 באט מבעלי המקום ויתכן שיסכים לקחת אתכם בחינם …אבל מצד שני, תאלצו להכנס בכניסה הראשית ותחוייבו ב 300 באט. לכן, עדיף שלא לומר לנהג המונית את יעד הנסיעה האמיתי אלא מקום בסמוך אליו, למשל מלון שרתון סוקומוויט או סתם בפינת סוי 12 (שם ממוקם הדיסקוטק). 
כאשר הגעתם לאזור, תראו רחבה קטנה ובה מספר מסעדות ומולכם תראו מסעדה בשם V8. מסעדה זו שייכת לבעלי Insomnia וכל מי שקונה בה אוכל או שתיה (בקבוק בירה או אפילו קולה), זכאי להכנס לדיסקוטק ללא תשלום.

כאן תוכלו להגיע ישירות לאתר הבית של Insomnia club …….. ויש גם סרטון קצר שצילמתי במקום כדי שתוכלו להתרשם מהאווירה (נא להנמיך את הווליום ברמקולים לפני הצפייה !!).

 

  

 

 

 

שלח קישור למאמר "Insomnia בנגקוק …………………….. סיווג: Freelance"


לגברים בלבד !  |   מועדונים בבנגקוק ובתאילנד  |   ספא ומסאז'ים  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר