טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » אטרקציות בתאילנד » 1. בנגקוק וסביבתה » Chatuchak Weekend Market ; Chatuchak Plaza ; JJ Mall

Chatuchak Weekend Market ; Chatuchak Plaza ; JJ Mall

 

באזור Chatuchak ישנם שווקים  ומרכזי קניות רבים שהמפורסם
ביניהם הוא שוק סוף השבוע – Chatuchak Weekend Market – אליו צמוד שוק נוסף בשם Chatuchak Plaza וכן קניון בשם JJ Mall.
בקישור הזה של מפת השוק תוכלו לראות בקלות את המיקום של שלושתם (מתוך האתר של jatujakplaza.com) . 
לאחר שהעפתם מבט במפה שתעזור לכם להתמקם – נעבור לתאר כל שוק בנפרד כך שהדברים יהיו ברורים.

Chatuchak Weekend Market  –  לא נכביר מילים על השוק הענק הזה (אומרים שהגדול באסיה ובעולם כולו). יש בו מעל ל 15,000 חנויות ו כ 200,000 מבקרים ביום. יש מפות של השוק אך מהר מאד יתברר לכם שקשה לנווט בשוק הצפוף הזה – אז פשוט תשוטטו לכם להנאתכם. קחו בחשבון שבשוק חם מאד וצפוף מאד והעיצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לכם – בקרו בשוק מוקדם ככל הניתן ואז יתכן ותמנעו מהחום הרב והצפיפות של שעות הצהריים. 

זמני פעילות: השוק פתוח לקהל הרחב רק בימי שבת וראשון – משעה :09:00 ועד 18:00. רצוי לא להגיע מיד עם הפתיחה או לפני הסגירה כי חלק מהחנויות נפתחות מעט מאוחר יותר ונסגרות מעט מוקדם יותר. בימי שישי, חלק מחנויות השוק עובדות לשם מכירה סיטונאית לסוחרים (אך גם ימכרו לתיירים). החלק של השוק שבו נמכרים פרחים, צמחים ואביזרים הקשורים לנושא פועל גם בימי רביעי וחמישי.

הגעה : הטוב ביותר הוא להגיע ברכבת התחתית (MRT) מכיוון שהתחנה שלה ממש בשוק ולא מצריכה הליכה. שימו לב – התחנה בה יש לרדת נקראת  Kampheng Phet station (ולא Chatuchak Park) !!  ניתן גם להגיע ברכבת העילית (BTS) לתחנת Mo Chit ומשם הליכה לא ארוכה ברגל.  

Chatuchak Plaza  – צמוד ממש לשוק סוף השבוע   
(ממוקם בינו לבין JJ Mall). הוא קטן בהרבה משכנו הענק,
פחות צפוף והרבה פחות חם. יש בו אמנם ביגוד ומוצרים רבים נוספים וכן חלק לא קטן של רהיטים, מנורות ושאר חפצי דקורציה לבית ומעצבים רבים באים לראות ולקנות. לדעתי, שוק מעניין בפני עצמו אך חסרה בו ההמולה והבאלאגן של שוק סוף השבוע. במידה ואתם מעוניינים לרכוש פריטים גדולים הדורשים משלוח – יש בשוק משרדים של חברות משלוח אשר יאספו את מה שרכשתם, יארזו וידאגו שיגיע לביתכם בישראל.

שעות פעילות : כל יום, בערך מ 09:00 ועד 18:00

הגעה : כנ"ל
 

JJ Mall – מרכז קניות גדול וממוזג (7 קומות ומתוכם 3 של חנויות).
תמצאו שם מגוון גדול של חנויות ומוצרים בדומה למה שנמכר
ב Chatuchak Plaza. 

שעות פעילות : בין 10:30 – 20:00 (בימי השבוע) ובין 10:00 – 21:00 בסוף שבוע (שבת-ראשון).

הגעה : כנ"ל

 

 

לסיכום: שוק סוף השבוע (Chatuchak Weekend Market) כשמו כן הוא – פתוח אך ורק בסופי שבוע (שבת-ראשון). למי שלא נמצא בבנגקוק בסוף שבוע או שחושש מהחום הנוראי והצפיפות של שוק סוף השבוע – ביקור בשוק Chatuchak Plaza יחד עם JJ Mall יכול להוות אלטרנטיבה כלשהי.
ניתן לשלב את הביקור באטרקציות רבות נוספות הנמצאות באזור Chatuchak  – על אזור Chatuchak כולו ועל האטרקציות הרבות הנמצאות בו תוכלו לקרוא בכתבה שלי על אזור Chatuchak.

 לקריאת כל תוכניות טיולי האיכות הפרטיים שלנו תאילנד ==> כל מגוון טיולי האיכות שלנו בתאילנד

 ליצירת קשר לתכנון טיול איכות פרטי ברמה גבוהה ==> צור קשר

 

שלח קישור למאמר "Chatuchak Weekend Market ; Chatuchak Plaza ; JJ Mall"


1. בנגקוק וסביבתה  |   2. מרכז תאילנד  |   3. דרום תאילנד  |   4. צפון תאילנד  |   5. מזרח תאילנד  |   6. איים בתאילנד  |   7. הדרום הרחוק  |   8. מחוז איסאן  |   אורי – יומן מסע  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider