טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » התמצאות בבנגקוק » תחבורה בבנגקוק » BRT -קו האוטובוסים החדש והמודרני

BRT -קו האוטובוסים החדש והמודרני

  

לפני כשנה נחנך קו אוטובוסים חדש – ה BRT.  
קו אוטובוסים חדש זה מורכב מאוטובוסים חדישים ביותר ומודרניים אשר נוסעים המסלול במיועד להם בלבד כך שאינם מושפעים מפקקים. 
החברה שמפעילה את ה BRT היא אותה חברה שגם מפעילה את הרכבת העילית – ה BTS – כך שמי שיש בידו כרטיס נטען יכול להשתמש בו גם כאן. עלות הנסיעה היא 10 באט לכל התחנות.
קו ה BRT מתחיל בתחנת Sathorn שם הוא מתחבר עם גשרון מרהיב ביופיו לתחנת הרכבת העילית Chong Nonsi – צומת הרחובות Naratiwat ו Sathorn (המכונה – ה Wall Street של בנגקוק) – לב העסקים של העיר. קבלן ישראלי בונה בצומת את הבניין הגבוה ביותר בבנגקוק – ה Mahanakorn.

   

מצומת זו, ממשיך הקו ברחוב Naratiwat ומשם לרחוב Rama 3 
הצמוד לנהר, עובר מתחת לגשר הענק והמרהיב – גשר בובימול וכן מתחת לעוד גשר מרהיב – גשר Rama 9 ואז עולה על גשר Rama 3 וחוצה את הנהר עד לתחנתו הסופית לא רחוק מהכיכר הגדולה Wongwian Yai וצמוד מרכז הקניות The Mall Tha Phra.
מכיוון שקו האוטובוסים נוסע במסלול המיועד לו בלבד במרכז הכביש, התחנות מצויות על גשר – כפי שניתן לראות בתמונה משמאל.

 

 

הקו במהלכו עובר בשכונות המגורים באיזורים הלא מתויירים של בנגקוק אך מכיוון שמהלכו הוא לאורך הנהר, כולל עלייה על אחד הגשרים הגדולים בבנגקוק – הנוף הנשקף מחלון האוטובוס הוא מהיפים שניתן לראות בבנגקוק. בקרוב אפרסם כתבה עם הצעה לטיול קל, פשוט ועצמאי – שילוב נסיעה ב BTS וב BRT – שייקח אותכם בנוחיותו בישיבה במיזוג אויר לאורך כל הדרך ובו תוכלו לעשות היכרות עם חלקיה הלא מתויירים של העיר.

כמו כן, ניתן להגיע באמצעות קו ה BRT למקומות בעלי עניין וביניהם – בית הבירה German Tawandaeng ; מסעדות הנהר המומלצות Good View ו  Baan Klang Nam 2 ; למקדש Pariwat (המקדש של דייויד בקהאם) ; למוזיאון המקסים  Buddha Dharma Relics Museum ; מרכז הקניות הגדול The Mall Tha Phra בו לא תראו ולו תייר אחד …..ועוד.

לנוחיותכם – מצרף כאן קישור למפה אקטיבית של גוגל עם קו ה BRT וגם חלק מהאטרקציות המסומנות לאורכו.

 

 

                                           

 

שלח קישור למאמר "BRT -קו האוטובוסים החדש והמודרני"


בחירת מלון בבנגקוק  |   רחובות ואזורים מרכזיים בבנגקוק  |   תחבורה בבנגקוק  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider