טיולי איכות בתאילנד

Ban Jabo / מה הונג סון

הכפר Ban Jabo הוא אחד מה  UNSEEN של מחוז מה הונג סון. מדובר על כפר אותנטי של שבט ה Lahu הנמצא על רכס הר ממנו נשקף נוף מרהיב ביותר של כל האזור.  הכפר נמצא על אם הדרך בין העיירה פאי ובין העיר מה הונג סון, כשעה וחצי נסיעה מפאי. דרך צרה באורך של 4 ק"מ תוביל אותכם מהכביש הראשי (Route 1095) ועד הכפר.

אחת האטרקציות הידועות של המקום היא מסעדת נודלס פשוטה הממוקמת על מרפסת תלויה מעל התהום וממנה נשקף נוף מרהיב של האזור כולו. רבים מגיעים הנה לא עבור הנודלס אלא כדי לשבת בשולי המרפסת, ממש מעל התהום, כאשר כל הנוף המרהיב פרוש למול עיניכם.

אנשי שבט ה Lahu ידועים בתלבושות הצבעוניות והססגוניות שלהם
, בלבביות ובהכנסת האורחים שלהם. במקום גם תמצאו Home Stay – מין פנסיונים פשוטים בבעלות של משפחות מקומיות, מסעדות מקומיות שהן תוכלו להתנסות במאכלים המקומיים.

כפר Ban Jabo הוא אחד מ 4 כפרים המשתייכים לתוכנית שנקראת  CBT (Community Based Tourism) – בה מעודדים את הכפריים לשמר את תרבותם הייחודית ובה בעת ליצור מקורות פרנסה ותעסוקה נוספים.

במקום ניתן לחזות בתרבות של בני ה Lahu – ריקודים, עבודות יד, טוויה ועוד. כמו כן ניתן לצאת לטראק רגלי באזור בליווי מדריך מקומי.

חוות דעתי: מקום מקסים ואותנטי עם נוף מרהיב ואפשרות מפגש אמיתי עם בני שבט ה Lahu. מומלץ ביותר.

ביקור בכפר Ban Jabo כלול בתוכניות טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון תאילנד.

 

קישורים לכתבות נוספות ותוכניות טיול

לתוכניות טיול:
לתוכניות טיולי האיכות שלנו בצפון ⇐ לחץ לקישור
לתוכניות טיולי האיכות שלנו בכל תאילנד ⇐ לחץ לקישור

לכתבות ואינפורמציה:
לכתבות נוספות על אזור הצפון ⇐ לחץ לקישור
לכתבות על כל אזורי תאילנד ⇐ לחץ לקישור

סרטון שצילמתי בכפר Ban Jabo יעלה בקרוב לאתר ויצורף לכתבה.

שלח קישור למאמר "Ban Jabo / מה הונג סון"


2. מה הונג סון  |   3. צ'אנג ראי  |   4. אותאי תאני  |   5. סוקותאי  |   6. לאמפנג  |   7. קאמפנג פט  |   8. פטצ'אבון  |   אטרקציות בצ'אנג מאי  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider