טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » בילויים, מסז'ים ופינוקים » לגברים בלבד ! » Akane ("מסג' יפני") ………………….. סיווג: Soapy

לגברים בלבד !  |   מועדונים בבנגקוק ובתאילנד  |   ספא ומסאז'ים  

Akane ("מסג' יפני") ………………….. סיווג: Soapy

 

Akane – או בשמו המלא Akane Fashion Massage  
(וגם ידוע בכינוי "המסג' היפני") – הינו אחד מ 2 סניפים בעלי אותו שם – האחד נמצא ב Chitlom והשני נמצא ברחוב סוקומוויט סוי 33. 
שני המקומות דומים וההבדל העיקרי ביניהם –  Akane Chilom מוצע גם טיפול בשם Body Scrub (שעליו נרחיב מעט בהמשך) שאינו ניתן בסניף של Akane Sukumvit soi 33.  
(התמונה משמאל היא של הסניף ב Chitlom).

שני המקומות מציעים תפריט של מסאז'ים השונים מעט באופיים וגם במשך הזמן שלהם וכן אפשרות לטיפול ע"י מטפלת אחת (S2 בתפריט) או שתיים (S5 בתפריט). יש גם אפשרות לבחור חדר VIP (שהוא חדר מעט יותר מרווח) בתוספת תשלום קטנה.
בשני המקומות התהליך הוא דומה – עם הכניסה למקום הלקוח מתיישב על ספה במקום ומוצע לו משקה כבחירתו (ע"ח הבית). מוגש לו ה Menu לבחירת המסאז' הרצוי וכל הבחורות הפנויות באותו רגע מתייצבות מולו לבחירה. יש אפשרות לבחור בחורה אחת או שתיים. לאחר מכן, הלקוח שם את כל חפצי הערך שאיתו (ארנק, שעון וכדומה) בתוך תא שננעל והמפתח נמסר ללקוח לענידה על פרק היד. לאחר מכן, עולה הלקוח לאיזור הטיפול, מקבל רחיצה יסודית ע"י הבחורה (או שתיים) שבחר ולאחר הרחצה מתחיל המסג' שלאחריו שוב מקבל הלקוח רחצה יסודית.
כאן המקום להדגיש כי המסאז' אינו פוסח על שום איבר בגוף ואפילו מוצע מסאז' מיוחד לפרוסטטה, למי שמעוניין. בזמן המסאז', המטפלות עובדות בלבוש אדם וחווה ומשתמשות בכל האיברים שבורא עולם העניק להן לשם ביצוע המסאז', אך חוץ מדבר אחד – אין יחסי מין (אם לדייק, לפי פרשנותו של הנשיא לשעבר קלינטון – אין חדירה !!).   

Akane Chitlom נראה מאד פשוט וגם הבחורות לא ממש חתיכות – אך את שמו הטוב ופרסומו המקום רכש בזכות היחס הטוב והמפנק, השירות המקצועי עם כל הלב וגם בזכות ה Body Scrab שהיא חוויה בזכות עצמה. Akane Sukumvit 33 עבר לא מזמן למשכנו החדש (באותה סמטה) ויודעי דבר מספרים שהמקום נראה טוב (גם הבנות) והטיפול מאד מקצועי וטוב (למרות שאין את ה Body Scrab).

Body Scrub : כאן מדובר על טיפול שנמשך כ 30 דקות ונעשה כאשר הלקוח שוכב על מיטת טיפול מוגבהת באזור המקלחת. גופו של הלקוח זוכה לרחצה וקרצוף יסודיים ביותר כאשר המטפלות משתמשות בסבונים שונים, מלח וגם כפפות מיוחדות לקירצוף הגוף, ותוך כדי כך שוטפות את גופו בדליי מים חמימים. אין תא או קפל בעור שהמטפלות פוסחות עליו בזמן הטיפול (כולל איברים פנימיים, היכן שניתן והלקוח מעוניין). לאחר מכן, המטפלות לוקחות את הלקוח להמשך טיפול בחדר.
אני חייב לציין שבקרב אוהדי Akane קיימים חילוקי דעות בנוגע להנאה מה Body Scrub וחלקם נוטה לוותר עליו …… אבל בדבר אחד אין מחלוקת – זו חוויה יוצאת דופן ומעניינת וכל מי שעבר אותה הרגיש שגופו לא זכה מעולם לניקיון וקרצוף כה יסודיים.

שעות פעילות: משעות הצהריים ועד חצות (ב 2 הסניפים)

הגעה לסניף ב Chitlom: יורדים בתחנת צ'יטלום והמקום נמצא בסמטה קטנה, ממש מתחת לאמצע התחנה, בערך במחצית המרחק שבין Central Chitlom ומלון Intercontinental. תרדו באחת מהיציאות של המדרכה הצפונית (אותה מדרכה שבה ממוקם הכלבו Central Chitlom ומלון אינטרקונטיננטל). אם אתם בצומת של Central Chitlom ועם גבכם לכלבו – לכו מערבה (לכיוון אינטרקונטיננטל) עד שתראו סמטה קטנה ושם, כ 15 מטר פנימה, בצד שמאל, תמצאו את המקום.

הגעה לסניף Sukumvit soi 33 : יש לרדת בתחנת Phrom Phong (תחנה אחת אחרי Asok) ובמדרכה שמול Emporium. יש ללכת קצת בכיוון חזרה לאסוק ואז תראו את סוי 33 (שימו לב שיש סוי 33/1 ו 33/2). לכו כ 100 לתוך הסוי והמקום נמצא לימינכם.

הערות: 1. אין תוספות מחיר על מה ששילמתם והכל כלול (טיפ קטן של 100 באט יתקבל בברכה).
2. ה Body Scrub לוקח כ 30 דקות כך שמומלץ לא לקחת טיפול של פחות מ 80 דקות במידה ובוחרים בתפריט שכולל את ה Body Scrub). 

 

 

 

שלח קישור למאמר "Akane ("מסג' יפני") ………………….. סיווג: Soapy"


לגברים בלבד !  |   מועדונים בבנגקוק ובתאילנד  |   ספא ומסאז'ים  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר