ארכיון פוסטים מהחודש: מאי 2019


סדרת טיולי "סובב צפון" – הטיולים האולטימטיביים בצפון תאילנד – הקדמה והסבר כללי
"סובב-צפון" זו סדרת טיולים חדשה בצפון תאילנד שבה שילבתי שפע של פעילויות ואטרקציות נהדרות באזורי הצפון שאינם מוכרים לתיירים יחד עם מיטב האטרקציות באיזורים מוכרים יותר – התוצאה היא הטיולים האולטימטיביים והמשובחים ביותר שניתן לעשות בצפון תאילנד. מדובר על סדרת טיולים מושלמים למשפחות בתאילנד - טיולים שלא יישכחו ויגבשו את המשפחה בחוויות ובזכרונות מדהימים !! ... ואני בהחלט גאה בכך
 

טיול "סובב-צפון" מס' 1 – הטיול האולטימטיבי בצפון תאילנד – 8 ימים / 8 לילות – צ'אנג מאי + לאמפנג + צ'אנג ראי
טיול "סובב-צפון" מס' 1 הוא לדעתי אחד מ 2 הטיולים המקיפים ביותר, הטובים ביותר, המעניינים ביותר והכייפיים ביותר שניתן לעשות בצפון תאילנד. מסלול טיול חדש ואיכותי זה בצפון תאילנד כולל 3 אזורים בצפון תאילנד - את אזור לאמפנג ובו שפע של אטרקציות נהדרות אך איננו מוכר לרוב התיירים + כל האטרקציות והפעילויות הטובות ביותר של אזור צ'אנג מאי + כל האטרקציות הטובות ביותר של אזור צ'אנג ראי. במילים אחרות - מדובר על טיול מושלם למשפחות בצפון תאילנד - טיול שלא יישכח ויגבש את המשפחה בזכרונות מדהימים !! ** לתוכנית המפורטת. עלויות ופרטים נוספים - לחץ כאן !!
 

טיול "סובב-צפון" מס' 2 – הטיול האולטימטיבי בצפון תאילנד – 8 ימים / 8 לילות – צ'אנג מאי + לאמפנג + פאי
טיול "סובב-צפון" מס' 2 הוא לדעתי אחד מ 2 הטיולים המקיפים ביותר, הטובים ביותר, המעניינים ביותר והכייפיים ביותר שניתן לעשות בצפון תאילנד. מסלול טיול חדש ואיכותי זה בצפון תאילנד כולל 3 אזורים בצפון תאילנד - את אזור לאמפנג ובו שפע של אטרקציות נהדרות אך איננו מוכר לרוב התיירים + כל האטרקציות והפעילויות הטובות ביותר של אזור צ'אנג מאי + כל האטרקציות הטובות ביותר של אזור פאי. במילים אחרות - מדובר על טיול מושלם למשפחות בצפון תאילנד - טיול שלא יישכח ויגבש את המשפחה בזכרונות מדהימים !! ** לתוכנית המפורטת, עלויות ופרטים נוספים - לחץ כאן !!
 

טיול "סובב-צפון" מס' 3 – הטיול האולטימטיבי בצפון תאילנד – 6 ימים / 6 לילות – צ'אנג מאי + לאמפנג
טיול "סובב-צפון" מס' 3הוא הטיול הבינוני באורכו מבין 4 המסלולים המצויינים בסדרת הטיולים החדשה - "סובב-צפון" - המסלולים האולטימטיביים והטובים ביותר שניתן לעשות בצפון תאילנד. מסלול זה כולל את אזור לאמפנג, אזור שופע אטרקציות איכותיות ביותר אך ברובו איננו מוכר לתיירים + אטרקציות מיוחדות באזור צ'אנג מאי וכול גם שפע פעילויות הכלולות בעלות הטיול - אומגות, ראפטינג, טרקטורני שטח ועוד. גם למי שטייל בעבר הצפון מובטחת חוויה מיוחדת במינה של תאילנד האותנטית היפה יותר והנעימה יותר ושעדיין לא נחרשה ע"י עדרי התיירים - חוויה שתשאר חקוקה בזכרון שנים רבות.!! ** לתוכנית המפורטת, עלויות ופרטים נוספים - לחץ כאן !!
 

טיול "סובב-צפון" מס' 4 – הטיול האולטימטיבי בצפון תאילנד – 4 ימים / 4 לילות – צ'אנג מאי + לאמפנג
טיול "סובב-צפון" מס' 4 הוא הטיול הקצר מבין 4 המסלולים המצויינים בסדרת הטיולים החדשה - "סובב-צפון" - המסלולים האולטימטיביים והטובים ביותר שניתן לעשות בצפון תאילנד. מסלול זה כולל את אזור לאמפנג, אזור שופע אטרקציות איכותיות ביותר אך ברובו איננו מוכר לתיירים + אטרקציות מיוחדות באזור צ'אנג מאי. גם למי שטייל בעבר הצפון מובטחת חוויה מיוחדת במינה של תאילנד האותנטית היפה יותר והנעימה יותר ושעדיין לא נחרשה ע"י עדרי התיירים - חוויה שתשאר חקוקה בזכרון שנים רבות !! ** לתוכנית המפורטת, עלויות ופרטים נוספים - לחץ כאן !!