ארכיון פוסטים מהחודש: יולי 2017


טיול יום (ארוך) מס' 1 בבנגקוק – בנגקוק הקלאסית + דברים מעניינים ומפתיעים
טיול היום מס' 1 בבנגקוק (טיול יום ארוך) הוא טיול לא שגרתי וחווייתי ביותר המשלב בין אתרי החובה של בנגקוק (ארמון המלך ו Wat Po) יחד עם שייט בסירה פרטית בתעלות בנגקוק + שווקי צ'יינה טאון + מסג' תאילנדי מקצועי באחד המקומות הטובים ביותר בתאילנד + חוויית אכילת פאד תאי (ארוחת ערב) במסעדה המפורסמת ביותר בבנגקוק - מסעדת Thipsamai ** ניתן לבחור גם סיומים אחרים ומעניינים לטיול היום.
 

טיול יום (ארוך) מס' 2 בבנגקוק – UNSEEN בנגקוק + דברים מעניינים ומפתיעים
טיול היום מס' 2 בבנגקוק (טיול יום ארוך) הוא טיול לא שגרתי וחווייתי ביותר המשלב בין אתרי ה UNSEEN של בנגקוק (ה"עיר העתיקה", מקדש הפיל-בעל-3-הראשים) + שווקי צ'יינה טאון + מסג' תאילנדי מקצועי באחד המקומות הטובים ביותר בתאילנד + חוויית אכילת פאד תאי (ארוחת ערב) במסעדה המפורסמת ביותר בבנגקוק - מסעדת Thipsamai ** ניתן לבחור גם סיומים אחרים ומעניינים לטיול היום.
 

טיול יום (ארוך) מס' 3 מבנגקוק – אוצרות איותאיה + דברים מעניינים ומפתיעים בבנגקוק
טיול היום מס' 3 באיותאיה ובנגקוק (טיול יום ארוך) הוא טיול לא שגרתי וחווייתי ביותר המשלב בין אתריה הידועים והמפורסמים של בירת תאילנד העתיקה - איותאיה + אטרקציות בבנגקוק שתייר יתקשה לעשותם בעצמו - שווקי צ'יינה טאון + מסג' תאילנדי מקצועי באחד המקומות הטובים ביותר בתאילנד + חוויית אכילת פאד תאי (ארוחת ערב) במסעדה המפורסמת ביותר בבנגקוק - מסעדת Thipsamai ** ניתן לבחור גם סיומים אחרים ומעניינים לטיול היום..
 

טיול יום (ארוך) מס' 4 מבנגקוק – אטרקציות היום של אמפאווה + דברים מעניינים ומפתיעים בבנגקוק
טיול היום מס' 4 באמפאווה ובנגקוק (טיול יום ארוך) הוא טיול לא שגרתי וחווייתי ביותר המשלב בין אתרי היום המעניינים של אמפאווה (שוק הרכבת ה"מתקפל"", הקופים השוחים ופיקניק בלב ים ועוד) המשולבים עם אטרקציות מעניינות בבנגקוק שתייר יתקשה לעשותם בעצמו - שווקי צ'יינה טאון + מסג' תאילנדי מקצועי באחד המקומות הטובים ביותר בתאילנד + חוויית אכילת פאד תאי (ארוחת ערב) במסעדה המפורסמת ביותר בבנגקוק - מסעדת Thipsamai ** ניתן לבחור גם סיומים אחרים ומעניינים לטיול היום.
 

טיול יום (ארוך) מס' 11 מבנגקוק – האי Ko Kret + אטרקציות מיוחדות בבנגקוק (ימי שבת וראשון בלבד)
טיול היום מס' 11 באי Ko Kret ובנגקוק (טיול יום ארוך) הוא טיול לא מתוייר וחווייתי ביותר המשלב בין האי Ko Kret - אי קטן בנהר ה Chaopraya המשמש מקום בילוי לתאילנדים רבים בסופי שבוע - ובין אטרקציות מעניינות בבנגקוק שתייר יתקשה לעשותם בעצמו - שווקי צ'יינה טאון + מסג' תאילנדי מקצועי באחד המקומות הטובים ביותר בתאילנד + חוויית אכילת פאד תאי (ארוחת ערב) במסעדה המפורסמת ביותר בבנגקוק - מסעדת Thipsamai ** ניתן לבחור גם סיומים אחרים ומעניינים לטיול היום. ** הטיול מתקיים בימי שבת וראשון בלבד !!
 

טיול יום (ארוך) מס' 12 בבנגקוק – מיטב השווקים + אטרקציות מיוחדות בבנגקוק (ימי שבת וראשון בלבד)
יום טיול זה מיועד בעיקר לחובבי השווקים - מייטב השווקים של בנגקוק וסיוע בקניות ע"י המדריכה הנהדרת שלנו (כולל סיוע בקניות ואפשרות למשלוח ארצה בשווקי Chatuchak) , ארוחת צהריים משובחת, מסג' תאילנדי איכותי ואמיתי, מסעדת הפאד תאי המפורסמת ביותר בבנגקוק ומספר אפשרויות לסיום הטיול בשעות הערב.
 

טיול יום (ארוך במיוחד) מס' 21 לאמפאווה – כולל השוק הצף הליילי המקסים (בימי שבת וראשון בלבד)
ביום טיול מיוחד זה שילבתי את שווקי בנגקוק (שוק סופ"ש צ'אטוצ'אק או שווקי צ'יינה טאון - לבחירתכם) יחד עם אטרקציות אמפאווה המפורסמות (הקופים השוחים ופיקניק בלב ים, שוק הרכבת "המתקפל" ועוד) וכמובן את גולת הכותרת של היום - השוק הצף הליילי המקסים של אמפאווה ושייט בסירה פרטית לצפייה בגחליליות.
 

טיול יום (ארוך במיוחד) מס' 22 לאמפאווה – כולל השוק הצף הליילי המקסים (בימי שבת וראשון בלבד)
ביום טיול מיוחד זה שילבתי את אחת האטרקציות החובה של בנגקוק (ארמון המלך או שייט בתעלות בנגקוק - לבחירתכם) יחד עם אטרקציות אמפאווה המפורסמות (הקופים השוחים ופיקניק בלב ים, שוק הרכבת "המתקפל" ועוד) וכמובן את גולת הכותרת של היום - השוק הצף הליילי המקסים של אמפאווה ושייט בסירה פרטית לצפייה בגחליליות.
 

מסג' תאילנדי אמיתי
שיטת מסג' עתיקת יומין שמשלבת בתוכה אלמנטים של הרפואה הסינית ושל יוגה - שילוב של לחיצות ותנועות ריתמיות לאורך קווי האנרגיה של הגוף ונקודות לחיצה יחד עם מתיחות - במטרה להביא גם לרגיעה וגם לזרימת אנרגיה טובה יותר ותחושה כללית טובה יותר, הן גופנית והן נפשית. בכתבה זו אספר על ניסיוני במשך שנים רבות וגם אספר על מקום בו אפשר לחוות מסג' תאילנדי אמיתי ואיכותי.