ארכיון פוסטים מהחודש: יוני 2015


סיכום איי תאילנד – הקדמה
פעמים רבות אני קורא ושומע מישראלים את צמד המילים "נוסעים לאיים" – צמד מילים מגוחך וחסר כל משמעות באשר יש איים רבים השונים לגמרי אחד מהשני ומספקים חוויה שונה לגמרי. בסדרת כתבות זו אסקור בקצרה את רוב רובם של איי תאילנד וזאת במטרה לסייע לכם לבחור את האי המתאים ביותר לצרכים ולציפיות שלכם.
 

סיכום איי תאילנד – איים "עירוניים"
חלק מסדרת הכתבות המסכמות על איי תאילנד - כאן נסקור בקצרה את קבוצת ה"איים העירוניים" - פוקט וקו סאמוי עם קישורים לכתבות מפורטות על כל אי ואי.
 

סיכום איי תאילנד – איים "לא-עירוניים" גדולים
חלק מסדרת הכתבות המסכמות על איי תאילנד - כאן נסקור בקצרה את קבוצת ה"איים הלא-עירוניים הגדולים" - בקבוצה זו נמצא את קו צ'אנג, את קו לאנטה ואת קו פאנגאן. כאן נסכם אותם בקצרה עם הפנייה לכתבה מפורטת על כל אי ואי
 

סיכום איי תאילנד – איים "לא-עירוניים" קטנים (חלק א')
חלק מסדרת הכתבות המסכמות על איי תאילנד - בחלק א' נסקור בקצרה חלק מקבוצת ה"איים הלא-עירוניים הקטנים" - בקבוצה זו נמצא את קו ליפה, קו סאמט, קו טאו, קו פיאם, קו יאו נוי, קו פי פי וקו טאלו. בחלק ב' תמצאו סקירה על כל יתר האיים ששייכים לקבוצה זו.
 

סיכום איי תאילנד – איים "לא-עירוניים" קטנים (חלק ב')
חלק מסדרת הכתבות המסכמות על איי תאילנד - בחלק ב' נסקור בקצרה חלק מקבוצת ה"איים הלא-עירוניים הקטנים" - בקבוצה זו נמצא את קו ליפה, קו סאמט, קו טאו, קו פיאם, קו יאו נוי, קו פי פי וקו טאלו. בחלק א' תמצאו סקירה כל כל יתר האיים ששייכים לקבוצה זו.
 

סיכום איי תאילנד – תובנות ומסקנות
אם קראתם את כל כתבות הסיכום של איי תאילנד - לא רק שהכרתם איים עליהם לא שמעתם בעבר אלא גם קיבלתם תובנות אשר תעזורנה לכם לבחור את האי המתאים ביותר והעונה בצורה הטובה ביותר לצרכים, לרצונות ולציפיות שלכם ...כל שנותר עכשיו הוא רק לאחל לכם להנות !!