ארכיון פוסטים מהחודש: ספטמבר 2014


פרולוג: מתחילים בהתארגנות בבנגקוק
אחרי הטיסה הארוכה, כדאי לקחת את הזמן בבנגקוק, לאגור כוחות, להתארגן בנחת לטיול, למלא מזוודות ולטעום מעט את טעמי תאילנד מהרחוב, מהשווקים ועד המפוארת במסעדות.
 

ה"טיול מחוף לחוף" (אוגוסט 2014) – היום הראשון – מהמקום בו הזמן עמד מלכת לטבע המבודד
היום הראשון ל"טיול מחוף לחוף" חומק מהר מהמסלול השחוק והמתויר. זה מתחיל כבר במרקם העירוני, בשכונת Phra Pradaeng שבפאתי בנגקוק, וממשיך לטבע שקט וכמעט בתולי בנהר Petchburi ובחופי Sam Roi Yot.
 

"הטיול מחוף לחוף" (אוגוסט 2014) – היום השני – אבולוציה מול בריאה
ביום השני לטיול מחוף לחוף אנחנו בוחנים לעומק את נפלאות הטבע שמציעה שמורת Sam Roy Yot, על הטבע הבראשתי הנחבא בין צוקיה האדירים, ועל מערותיה שקדושת האל נוכחת בין כתליהן.
 

"הטיול מחוף לחוף" (אוגוסט 2014) – אוברטורה: "אין על הואה הין"
כשעושים טיול מחוף לחוף בתאילנד, צריך לזכור ליהנות גם מהחוף עצמו. לעצור לרגע את הטיול, לעצור את המרוץ בין אטרקציות, למצוא פינת חמד שיש בה חול, ים ותשתית ראויה ולנפוש. כי תאילנד היא לא רק נופים ואתרים היא לא פחות שלווה מפנקת. ואם נמצאים בחוף המערבי – המקום הוא: הואה הין.
 

ה"טיול מחוף לחוף" (אוגוסט 2014) – אינטרמצו הואה היני – Santorini
בטיול משפחות באזור הואה הין, כדאי למצוא זמן לאטרקציות השונות שיש לאזור להציע לכלל המשפחה. אחד מהם הוא מתחם הבילויים סנטוריני על פארק המים החדש והמלהיב שבו.
 

ה"טיול מחוף לחוף" (אוגוסט 2014) – אינטרמצו הואה היני – באופניים
בהואה הין אפשר לעשות גם נופש פעיל, אחת מהפעילויות המהנות היא רכיבה באופניים לאורך החופים הרחוקים והשקטים, בתוך תאילנד הכפרית. אם כבר בפעילות, אז למה לא לטפס על הר שבוקע משפת המים או לטייל ביער מנגרובים. כל כך הרבה טבע, ממש מתחת לאף.