ארכיון פוסטים מהחודש: יולי 2014


הואה הין – סיור שטח אמיתי בטרקטורונים
אזור הואה הין הינו אזור המשתרע על עשרות רבות של קילומטרים, בין חופי הים והמפרצים במזרח ובין שרשרת ההרים הנישאים עם יערות הגשם ירוקי העד במערב המהווים את הגבול עם בורמה. באזור הגדול הזה יש שמורות טבע, עיירות קייט, כפרי דייגים, חופים, מפרצים ואיים - וכמו כן מגוון עצום של אטרקציות ופעילויות - הפעם נספר על סיור שטח אמיתי בטרקטורונים.
 

Santorini Water Fantasy – פארק מים חדש ומדליק באזור הואה הין
אזור הואה הין לא רק שנחשב לאזור הקייט המשובח בתאילנד אלא כמות האטרקציות בו לכל המשפחה היא גדולה ומגוונת ביותר - 2 שמורות טבע , מפלים, ראפטינג, טרקטורונים, איים ושנורקלינג, ספורט מים ללא חשש ממאפיה, שווקים, מסעדות, פארק מים ועוד ועוד - ועכשיו מצטרף עוד פארק מים מדליק ביותר בשם Santorini Water Fantasy (יש כבר 2 פארקי מים והשלישי בדרך).
 

קו ליפה (Ko Lipe) וסביבתו – חופים, איים, שנורקלינג, חיי לילה ועוד
האי קו ליפה (Ko Lipe) ידוע בכינויו "המאלדיבים של תאילנד" - חופים נפלאים, מי טורקיז צלולים להפליא, שנורקלינג, קאייקים, שפע מסעדות ופאבים על החוף. למרות ששמו כמעט ולא מוכר לישראלים - כמו מקומות איכותיים נוספים כמו הואה הין, קאו לאק ועוד - המקום פופולרי מאד בקרב תיירים רבים מרחבי העולם.
 

האי קו ליפה (Ko Lipe) -המלדיבים של תאילנד – כללי, הגעה ואיים בדרך
האי קו ליפה (Ko Lipe) ידוע בכינויו "המאלדיבים של תאילנד". נמצא בדרום הרחוק הוא אכן אי מקסים המוקף באיים מקסימים לא פחות - חופים נפלאים, מי טורקיז צלולים להפליא, שנורקלינג, קאייקים, שפע מסעדות ופאבים על החוף. למרות ששמו כמעט ולא מוכר לישראלים - כמו מקומות איכותיים נוספים כמו הואה הין, קאו לאק ועוד - המקום פופולרי מאד בקרב תיירים רבים מרחבי העולם ובעונה תתקשו למצוא חדר פנוי אם לא תזמינו מספיק זמן מראש. כתבה זו תעסוק בדרכי ההגעה אליו והאיים שבדרך. בכתבה נוספת ונפרדת אתאר את האי עצמו וסביבותיו.