ארכיון פוסטים מהחודש: ינואר 2013


חוף Ao Nang בקראבי
חוף Ao Nang הינו שמו של חוף פופולארי מאד בקרב התיירים וכן של עיירה קטנה באותו שם היושבת על החוף. מכל החופים האחרים באזור - חוף Nopparat Thara, חוף Phra Nang וחוף Railay - חוף Ao Nang הוא המרכזי והפעיל ביותר וכתבה זו מוקדשת לו.
 

Thailand Cultural Center & Siam Niramit Show
מופע Siam Niramit בבנגקוק הוא מופע מקסים ומרתק, עשיר בצבע וצלילים ובאפקטים מדהימים והמציג בפני הצופים את ההסטוריה והתרבות התאילנדית. המופע מתקיים ב Thailand Cultural Center במרכז בנגקוק. כדאי מאד להגיע למקום כשעתיים לפני זמן המופע כדי להנות משפע הדברים הדברים שישנם במקום וחגיגה תאילנדית גדולה בהשתתפות הקהל - כפי שניתן לראות בסרטון המצורף.
 

קראבי – בריכת האמרלד והמפלים החמים
אזור קראבי מתאפיין בחופים מקסימים ואיים מדהימים ביופיים .......אך ישנם בו מספר אתרים מעניינים גם על היבשה. בכתבה זו נסקור שני אתרים שהם בגדר "חובה" - בריכת האמרלד והמפלים החמים -כמובן בליווי של תמונות וסרטונים.
 

קראבי – איים מיוחדים
טיול 4 האיים הוא אחד הטיולים הפופלאריים באזור קראבי ובו מבקרים ב חוף פראנאנג וב 3 איים נוספים - Tup island, Chichen island ו Poda island. בכתבה יש סקירה על הטיול + תמונות יפות + סרטון .... תהנו !!
 

אגם Cheow Lan – שמורת קאו סוק
שמורת קאו סוק נחשבת, ובצדק, לאחת השמורות היפות ביותר בתאילנד. גולת הכותרת והיהלום שבכתר של שמורת קאו סוק הוא ללא ספק אגם Cheow Lan המדהים . האגם המרהיב, שנחשב כאחד היפים בעולם, מהווה חלק מרכזי של השמורה ומאפשר להגיע לעומק השמורה. מעבר לשייט בנוף עוצר הנשימה, קאייקים, דייג וכדומה - הסיורים באגם כוללים טראקים רגליים, מערות וכדומה הנמצאים עמוק בתוך לב השמורה ואין כל דרך גישה אחרת.
 

Ko Hong – האי המקסים הסמוך לחופי קראבי
באזור עם נופים עוצרי נשימה כמו קראבי ומפרץ פנג-נה - מקום צריך להיות יוצא דופן ביופיו כדי להתבלט מעל כל האחרים ואכן האי Ko Hong הוא היהלום שבכתר - אי מקסים המדהים ביופיו וללא ספק האי היפה ביותר מבין האיים הנמצאים לאורך חופי אנדאמאן ובמפרץ פנג-נה ......... אסור להחמיץ !!