ארכיון פוסטים מהחודש: מרץ 2012


Phra Nakhon Khiri Historical Park
אחת האטרקציות הבולטות של Petchburi הוא הקומפלקס המרהיב של ארמונות ומקדשים הנמצא על 3 גבעות המשקיפות על העיר - Phra Nakhon Khiri
 

Esplanade – מרכז בידור וקניות
ה Esplanade הוא אחד ממרכזי הבידור והקניות החדשים והמודרניים ביותר בבנגקוק. הוא ממוקם באחד מרחובותיה המרכזיים ביותר בבנגקוק - רחוב Rachada Pisek הגדול והמודרני - ובמרחק נסיעה קצרה מאד (ברכבת תחתית) מצומת סוקומוויט/אסוק, מרכז הדאון-טאון של בנגקוק. בגלל האטרקציות והפעילויות המגוונות בו והמיועדות לילדים ובני נוער, בחרתי להכניס אותו גם לפרק "תאילנד לילדים" שבאתר.
 

Rabieng Tale – מסעדה על חוף הים
נסו לדמיין אילו היתה בבנגקוק מסעדה על חוף הים בה היה ניתן לשבת לפנות ערב, לצפות בשקיעה על בנגקוק, להנות מהרוח הנעימה המנשבת מהים תוך כדי אכילת אוכל תאילנדי טעים ומוצלח - אז לא צריך לדמיין כי יש מסעדה כזו.
 

מסעדת Yong Lee – סוקומוויט סוי 15
ברחוב סוקומוויט, בפינת סוי 15, נמצאת מסעדה קטנה הנראית עלובה וישנה ..... אבל האוכל בה טעים מאד וזול
 

Songkran – ראש השנה התאילנדי
חג הסונגקראן (Songkran) הוא ראש השנה התאילנדי והחג החשוב ביותר בלוח החגים המקומי. יש כאלה המכנים אותו "חג המים" בגלל הנוהג להשפריץ מים על כל העוברים ושבים ומלחמות עקובות ממים בכל רחבי תאילנד.
 

Jae Leng – חנות הבשמים, תמרוקים ועוד הזולה בבנגקוק
למי שמחפש בשמים, תמרוקים, מוצרי איפור וכדומה - בחנות Jae Leng ניתן למצוא מבחר גדול של כל המותגים ובמחירים הזולים בבנגקוק.
 

טיולים בסגנון אחר – לחוות את תאילנד האמיתית
כאן לא תמצאו את "מסלולי הסטנדרט" השחוקים והנדושים, למקומות שאיבדו כל סממן של אותנטיות כבר לפני שנים !! כאן תוכלו לחוות את תאילנד האמיתית, על נופיה ותרבותה המיוחדת ובטיולים שניבנו עבורכם עם הרבה אהבה למקום ולתושביו ומתוך רצון להעניק לכם חוויה מיוחדת שתישאר חקוקה בזיכרונכם שנים רבות.