טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » טיולים בסגנון אחר » 9. שמורת קאו יאי וסביבותיה » שמורת Khao Yai + אזור Pak Chong + Nakhon Nayok – הטיול המקיף – (3 ימים / 2 לילות)

שמורת Khao Yai + אזור Pak Chong + Nakhon Nayok – הטיול המקיף – (3 ימים / 2 לילות)

הקדמה: טיול טיול פרטי ואיכותי זה במרכז תאילנד יאפשר לכם להכיר את שמורת קאו יאי ההררית הנחשבת לאחת משמורת הטבע היפות ביותר בתאילנד ומהווה יעד מס' 1 בטיולים של תאילנדים. למרות קירבתה לבנגקוק (כשעתיים וחצי נסיעה בלבד) – תיירים מתקשים לבקר בה ובאזורים המקיפים אותה עקב קשיי הגעה והתניידות באזור המקסים הזה.

שמורת קאו יאי היא לא רק אחת משמורה היפה ביותר בתאילנד ( השמורה הוכרזה כ"אתר מורשת עולמי" ע"י UNESCO) אלא יש בה את מגוון חיות הבר הגדול בתאילנד, שפע של מפלים יפהפיים (המפל המפורסם מסרטו של ליאונרדו דיקפריו – The Baech – נמצא בשמורה), מסלולי הליכה, נקודות תצפית ועוד. 

בטיול איכותי ומקיף זה כללנו גם את אזור Pak Chong (הידוע בכינוי "שוויצריה התאילנדית")  וכן את אזור Nakhon Nayok שופע המים והמפלים (עם הסכר הגדול מסוגו בעולם) ופעילויות לכל המשפחה כגון אבובים וראפטינג. כבונוס ועל אם הדרך – נבקר גם בארמון הקיץ המקסים – Bang Pa-In Palace

מדובר על טיול פרטי ברמה גבוהה – ואן VIP משוכלל, נהגים מקצועיים, בתי מלון וריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור, ארוחת צהריים במסעדות שנבחרו על ידי בקפידה והזמנה על פי תפריט כרצונכם כולל שייקים ושתיה קלה חופשית, סירות פרטיות בכל השיוטים, מדריכים מנוסים שנבחרו אישית על-ידי ופיקוח וליווי צמוד ויומיומי שלי. 

מטיילים שלנו גם יזכו לאפשרות הזמנת בתי מלון משובחים במחירים מיוחדים בבנגוק ובאתרי הנופש. כמו כן, אנחנו משאילים למטיילים שלנו טלפונים סלולריים כדי שיוכלו לעמוד איתי בקשר בכל עת לאורך כל הביקור בתאילנד, לכל סיוע, הכוונה והדרכה להם יהיו זקוקים בעת שהייתם בתאילנד.

♦♦  מדובר בטיול פרטי לחלוטין ובדוגמת מסלול – ניתן להתאים כל פרט בתוכנית בהתאם לצרכים ולרצונות של המטיילים.

סוג הטיול: טיול איכות פרטי בתאילנד
תקופה: מתקיים כל השנה בהזמנה של מספיק זמן מראש
אורך הטיול: 3 ימים / 2 לילות
זמני התחלה וסיום בכל יום: יציאה בשעה 08:30 ושעה משוערת של סיום הפעילות – 17:30 או מאוחר יותר במידה  ומתוכננת פעילות גם בשעות הערב. ** הטיול הוא פרטי ונעשה בקצב שלכם כך שהזמנים גמישים (בתאום מראש)

תוכנית הטיול על פי ימים:

יום 1 של הטיולאיסוף מלובי המלון ונסיעה קצרה לארמון הקיץ המקסים – Bang Pa-In שם נסייר ברכב גולף חשמלי ונהנה מהיופי, השלווה והפסטורליות של המקום. בסיום הביקור בארמון, נסיעה לאזור Pak Chong  המכונה "שוויצריה התאילנדית" והתמקמות בריזורט מקסים הצופה על השמורה (ניתן להנות מהריזורט המשובח או לשלב ביקור במבוך מעניין שיאתגר אותכם). לפני רדת החשיכה – יציאה לתצפית על תופעת טבע מדהימה וייחודית לאזור – מיליוני עטלפים מגיחים לעת ערב ממערה באזור ועושים את דרכם לשמורה בנחיל ענק ומדהים בגודלו.
**  בשעת ערב הנוחה לכם יקחו אותכם לאחת המסעדות המשובחות באזור לארוחת ערב וכמו כן ניתן לשלב ביקור בשוק קטן אותנטי בעיירה Pak Chong
** ארוחות ערב לא כלולות בעלות הטיול אך יקחו אותכם ויסייעו לכם לבחור מהתפריט ויחזירו אותכם חזרה לריזורט. ניתן גם לשלב ביקור בשוק קטן ואותנטי המתקיים מידי ערב בעיירה פאק צ'ונג.
לינה – ריזורט משובח ביותר הצופה על השמורה

יום 2 של הטיוליום זה יוקדש כולו לביקור בשמורת קאו יאי המפורסמת. נעצור בנקודות תצפית מובחרות בשמורה ובמרכז המבקרים, נעשה טראק רגלי לא ארוך בשמורה, נצפה בחיות הבר באזור וכן נבקר במפלים המפורסמים של השמורה – במפלי Haew Suwat  – המפל המפורסם מהסרט The Beach בכיכובו של ליאונרדו דיקפריו ואם תרצו והזמן יאפשר זאת – ביקור במפלי Haew Narok – המפלים המרשימים והגדולים ביותר בשמורה.
בסיום הביקור בשמורה – נסיעה לעיירה Nakon Nayok שנמצאת בצידה הדרומי של השמורה.
לינה – ריזורט ב Nakon Nayok
** תוכנית הטיול בשמורה ניתנת לשינוי בהתאם לגיל ורצון המשתתפים
** מכיוון שבשמורה אין מסעדות ברמה המספקת אותנו – החלטנו לעשות את ארוחת הצהריים בסגנון פיקניק ונצטייד באוכל אותו נביא איתנו מהריזורט.

יום 3 ואחרון של הטיול – יום זה יוקדש לאזור הדרומי של השמורה – אזור נאקון נאיוק – אזור מקסים ואותנטי לגמרי עם טבע עשיר ושופע מים.
נבקר בסכר של נאקון נאיוק הנחשב לגדול מסוגו בעולם ושייט בסירה פרטית באגם שבו תוכלו להנות מרחצה במפלים נסתרים אליהם ניתן להגיע בשייט בלבד. לאחר ארוחת צהריים – שייט אבובים בפארק מקסים באזור (או ראפטינג בסירת גומי על הנהר). ניתן גם לשלב סיור בטרקטורוני שטח באזור (בתוספת תשלום).
בסיום הפעילות בנאקון נאיוק – נסיעה חזרה לבנגקוק וסיום הטיול.

מחיר הטיול כולל:

 נציג שלנו שיקבל את פניכם מיד לאחר הנחיתה בבנגקוק ויסייע לכם בדקות הראשונות
 פגישה אישית איתי בבנגקוק לפני הטיול וסיוע והדרכה בכל נושא.
 נהג מקצועי ורכב מסוג ואן VIP (*ראו הסבר בהמשך העמוד)
הלינות הן בבתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) או בריזורטים/בתי מלון הטובים ביותר בכל אזור בו עובר מסלול הטיול.
 מדריך מנוסה הדובר אנגלית טובה בעל תעודה מטעם משרד התיירות התאילנדי ושנבחר על-ידי באופן אישי.
 דמי כניסה לכל האתרים בטיול
 כל הפעילויות הכלולות בתכנית הטיול
 סירות פרטיות בכל השיוטים
 מים קרים ומגבות לחות ברכב
 ארוחת בוקר בכל ימי הטיול (כלולה בכל בתי המלון/ריזורטים לאורך מסלול הטיול)
 ארוחות צהריים בכל ימי הטיול – מסעדות שנבחרו בקפידה והארוחה היא על פי בחירתכם החופשית מהתפריט כולל דגים ופירות ים וכולל שתיה קלה חופשית ושייקים (לא כולל אלכוהול)    
 ארוחות ערב אינן כלולות בעלות הטיול  אך במידה ותרצו –  הואן והמדריכה יקחו אותכם למסעדה מומלצת באזור ויסייעו לכם בבחירה
 אנחנו מציידים את המטיילים בכל הדרוש לטיול (ללא תשלום) – מגבות גדולות, תיק חסין מים לשיוטים, מעילי גשם, ערכת עזרה ראשונה ושניה ועוד.
 פיקוח וליווי טלפוני צמוד שלי לאורך כל הטיול – המטיילים מקבלים בהשאלה וללא תשלום טלפונים סלולריים תאילנדים טעונים ומוכנים לשימוש לשם תקשורת נוחה איתי בכל עת.
 אפשרות לזכות בפריבילגיות המיועדות רק למטיילים שלנו כגון בתי מלון משובחים במחירים מיוחדים, סיוע בהסעות ודברים רבים נוספים.
♦ סיוע אישי שלי לאורך כל הביקור בתאילנד בזמן אמת – מרגע הנחיתה ועד רגע ההמראה חזרה הביתה.

עלות הטיול:

2     מבוגרים – 29,645 באט (לכל אחד)
3     מבוגרים – 23,650 באט (לכל אחד)
4     מבוגרים – 21,600 באט (לכל אחד)
5     מבוגרים – 19,575 באט (לכל אחד)
6     מבוגרים – 18,365 באט (לכל אחד)
7     מבוגרים – 17,270 באט (לכל אחד)
8     מבוגרים – 16,750 באט (לכל אחד)
9     מבוגרים – 16,100 באט (לכל אחד)
* ילדים מתחת לגיל 12 (בזמן הטיול) משלמים מחיר מופחת

גילאים 6 – 12 :  הנחה 25%
גילאים 3 – 6  :   הנחה 50%
גילאים 0 – 3  :  ללא תשלום

* הנחת ילדים תינתן בתנאי שבקבוצה 4 מבוגרים לפחות (גיל 12 ומעלה)

משהו כללי על טיולי האיכות שלנו:

כל טיולי האיכות שלנו מתוכננים ומבוצעים על-ידינו מא' ועד ת' ולא ניקנים מספק או מתווך כלשהו !! אין לנו "נציגים" ואין לנו "שליחים" אלא אני דואג אישית לכל פרט, קטן כגדול – אני הוא זה שמתכנן את הטיול יחד איתכם, פוגש אותכם בבואכם לתאילנד ובקשר רצוף איתכם בזמן אמת לא רק בטיול עצמו אלא לאורך כל שהייתכם בתאילנד. כל פרט לאורך המסלול נבדק על-ידי באופן אישי וזו במטרה לתת למטיילים שלנו טיול משובח, איכותי וחווייה שלא תישכח במשך שנים.
 הסבר כללי על טיולי האיכות שלנו ==> לחץ כאן

הסבר על רכב ואן VIP – ואן VIP הינו ואן משוכלל עם 9 מושבים בלבד – רחבים, נוחים ומתכווננים וכן במערכות אודיו ווידיאו (LCD) משוכללות אשר מאפשרות לכם לצפות בסרטים במהלך הנסיעה – אנחנו ממליצים להביא מהבית סרטים האהובים עליכם ובמיוחד עבור הילדים. * כל הטיולים, ללא יוצא מן הכלל, נערכים ברכב מסוג זה, למען רווחת ונוחיות המטיילים.

 לקריאת כל מגוון טיולי האיכות שלנו ==> לחץ כאן
 לקריאת תוכנית הטיול האולטימטיבי – "הטיול מחוף לחוף" ==> לחץ כאן   **
 ניתן לשלב את הטיולים בשמורת קאו יאי וסביבותיה בפרק א' של הטיול האולטימטיבי – "הטיול מחוף לחוף"

לצורך תכנון והזמנה של טיול איכות פרטי –  צרו קשר כאן ==> קישור ישיר ל"צרו קשר"

שלח קישור למאמר "שמורת Khao Yai + אזור Pak Chong + Nakhon Nayok – הטיול המקיף – (3 ימים / 2 לילות)"


1. הטיול האולטימטיבי – הטיול מ"חוף לחוף"  |   2. הטיולים שלנו בדרום  |   3. טיולים במרכז תאילנד  |   4. טיולים בצפון תאילנד  |   5. הטיולים לקו צ'אנג  |   6. הואה הין – טיולי יום  |   7. הטיול המושלם לצפון – ה"טיול מעיר להר"  |   8. בנגקוק וסביבותיה  |   9. שמורת קאו יאי וסביבותיה  |   הסבר כללי על טיולי האיכות שלנו  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider