טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » אטרקציות בתאילנד » 4. צפון תאילנד » אטרקציות בצ'אנג מאי » שימשיות נייר ושאר עבודת יד – Bo Sang & Sankampaeng Villages / צ'אנג מאי

שימשיות נייר ושאר עבודת יד – Bo Sang & Sankampaeng Villages / צ'אנג מאי

Bo Sang & Sankampaeng Villages 

כ 13 ק"מ דרומית מזרחית לעיר צ'אנג מאי, על דרך (Route) מס' 1006 (נקרא Sankampaeng Rd) נמצאים כפרים המשמשים כמרכז לתעשיות עבודות היד המפורסמות של האזור – כאן תמצאו מפעלים וחנויות רבות העוסקות במגוון גדול של עבודות-יד – עבודות נייר (שימשיות, מניפות), גילוף בעץ, תעשיית משי, אבני חן, קרמיקה, ברונזה ועוד.

 

כאן תוכלו לראות את האומנים השונים בזמן עבודתם והם גם ישמחו
(תמורת תשלום, כמובן) לצייר על חפצים אישיים שלכם (תיקים, ארנקים, פלאפונים ועוד). מה שמושך במיוחד את תשומת הלב באזור אלה מפעלי ייצור שימשיות הנייר (ומוצרי נייר נוספים) – שפע של שימשיות בכל צבעי הקשת המיוצרות ומעוטרות בעבודת יד – חגיגה גדולה לילדים ואולי גם לחלק מהמבוגרים יותר.

 

כאן אני חייב לומר שהאזור ממוסחר מאד ומתוייר מאד – אוטובוס
אחרי אוטובוס מגיע לאזור ומוריד עדרי תיירים בטיולי היום בצ'אנג מאי – והמחירים כאן גם לא זולים במיוחד ותוכלו למצוא מזכרות דומות ובמחירים דומים גם בשווקים השונים. עדיין – תהליך הייצור מעניין ואני חושב שילדים יאהבו את המקום למרות המסחור הרב שלו.

לתשומת ליבכם: בכל שנה, לקראת סוף חודש ינואר, מתקיים במקום פסטיבל שימשיות בו אומנים מקומיים מתחרים ביניהם על העיצוב והעיטורים היפים ביותר.

חוות דעתי: אזור ממוסחר ומתוייר לעייפה אך עדיין נחמד ומעניין לביקור קצר, במיוחד לילדים.

ניתן לכלול ביקור במקום (אם תרצו) במסגרת טיולי האיכות הפרטיים שלנו באזור צ'אנג מאי

 

 

כמה מילים על טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון תאילנד

טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון תאילנד שומרים על אותה איכות ורמה של טיולים כפי שקיים אצלנו באזורי תאילנד האחרים (דרם ומרכז). נבחרו עבורכם האטרקציות הטובות ביותר והפעילויות הכייפיות והחווייתיות ביותר – כל זאת יחד עם בתי מלון/ריזורטים משובחים, מסעדות שנבחרו בקפידה, מדריכים מעולים שיתנו לכם את השירות הטוב ביותר ועוד – ושילוב כל הדברים ביחד יעניק לכם טיול איכות פרטי ברמה גבוהה וחווייה שתשאר חקוקה בזיכרון שנים רבות

קישורים לכתבות נוספות ותוכניות טיול

לתוכניות טיול:
לתוכניות טיולי האיכות שלנו בצפון ⇐ לחץ לקישור
לתוכניות טיולי האיכות שלנו בכל תאילנד ⇐ לחץ לקישור

לכתבות ואינפורמציה:
לכתבות נוספות על אזור הצפון ⇐ לחץ לקישור
לכתבות על כל אזורי תאילנד ⇐ לחץ לקישור

  סרטון שצילמתי במפעל שימשיות הנייר ומוצרים נוספים … תהנו !!

שלח קישור למאמר "שימשיות נייר ושאר עבודת יד – Bo Sang & Sankampaeng Villages / צ'אנג מאי"


2. מה הונג סון  |   3. צ'אנג ראי  |   4. אותאי תאני  |   5. סוקותאי  |   6. לאמפנג  |   7. קאמפנג פט  |   8. פטצ'אבון  |   אטרקציות בצ'אנג מאי  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider