טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » אטרקציות בתאילנד » 3. דרום תאילנד » קראבי » קראבי – שייט קאייקים במפרץ Tha Lane

קראבי – שייט קאייקים במפרץ Tha Lane

 

מפרץ Tha Lane בקראבי נמצא מעט צפונית ל חוף Klong Muang
בקראבי ופחות משעת נסיעה מ חוף Ao Nang הידוע – על אם הדרך מקראבי לכיוון העיירה פנג-נה ולחופו של מפרץ פנג-נה.

מיקומו אידיאלי לחובבי הטבע והשלווה המאפיינים את האזור ומאפשר גישה קלה לכל אטרקציות הטבע באזור – מפרץ פנג-נה והאי קו הונג, שמורת Tanbok Koranee (כתבה בקרוב), שמורת Ton Pariwat עם הראפטינג על מים גועשים, בריכת האמרלד והמפלים החמים, האומגות של קראבי, וכן לאי Ko Yao  – אחד האיים הבודדים במפרץ פנג-נה ששמרו על אופיים ולא התקלקלו עקב התיירות הרבה באזור (כתבה על האי קו יאו – בקרוב).

 

מפרץ Tha Lane Bay – ולמרות קירבתו הגדולה לאטרקציות של קראבי, 
הינו פנינת טבע מעט נסתרת מהעין – אמנם תיירים לא מעטים כבר גילו את פנינת הטבע הזו אך למזלה עדיין לא החלה להחרש בגלגלי האוטובוסים של טיולי העדר באזור והספינות הגדולות – כך שאני מאד ממליץ למהר ולבקר באזור בטרם ייפגע.

מפרץ Tha Lane הינו אזור טבע מרהיב ביופיו – מצוקי גיר ענקיים
המתנשאים מעל יערות מנגרובים עם שלל צמחיה וחיות בר – היוצרים קניונים יפהפיים, לאגונות וטבע עוצר נשימה הנשקף מכל עבר. כל האזור, למרות שעדיין לא הוכרז כשמורת טבע (יקרה בקרוב) – שמר על אופיו הטבעי והבלתי נגוע.

 

האטרקציה הפופולארית ביותר באזור והדרך הטובה ביותר לחוות את כל
מראות הטבע הנהדרים של האזור היא ב שייט קאייקים.

ניתן לחתור לבד בקאייק או לקחת מדריך שיחתור עבורכם כך שחוויית שייט הקאייקים באזור זמינה לכל אחד, אפילו לפעוטות (כפי שתראו בסרטון בסוף הכתבה).

מסלול שייט הקאייקים הוא בן 2-3 שעות ועובר בקניונים ובלגונות של האזור כך שניתן לחוות את הטבע בשלווה ומקרוב ביותר. שייט הקאייקים עובר בין מצוקי הגיר הענקיים ויערות המנגרובים המכסים את כל האזור על שלל הצפורים, קופים, לטאות ענק ועוד החיים באזור.

 

במקום יש גם מספר ריזורטים נחמדים ביותר והמקום יכול לשמש גם ללינה
וכבסיס לטיולים בכל האזור – מפרץ פנג-נה והאי קו הונג, שמורת Tanbok Koranee (כתבה בקרוב), שמורת Ton Pariwat עם הראפטינג על מים גועשים, בריכת האמרלד והמפלים החמיםהאומגות של קראבי, וכן לאי Ko Yao  – אחד האיים הבודדים במפרץ פנג-נה ששמרו על אופיים ולא התקלקלו עקב התיירות הרבה באזור (כתבה על האי קו יאו – בקרוב).

לסיכום: אסכם זאת ב 2 מילים בלבד – לא להחמיץ !!

 

 

לתשומת ליבכם:  ניתן לכלול את שייט הקאייקים במפרץ Tha Lane בתוכניות טיול האיכות שלנו בדרום תאילנד וכן בטיול האולטימטיבי בתאילנד – "הטיול מחוף לחוף". * למעוניינים גם בלינה באחד הריזורטים במקום – בדקתי מקרוב את הריזורטים במקום ונמליץ על הטובים למטיילים שלנו.

לתוכניות טיולי האיכות הפרטיים שלנו בדרום תאילנד ⇐ לחץ לקישור

 לקריאת כל תוכניות טיולי האיכות הפרטיים שלנו תאילנד ==> כל מגוון טיולי האיכות שלנו בתאילנד

 ליצירת קשר לתכנון טיול איכות פרטי ברמה גבוהה ==> צור קשר

הכנתי עבורכם סרטון על המקום ובמיוחד על שייט הקאייקים מתוך כוונה לנסות ולהעביר אליכם ולו שמץ מהחווייה הנהדרת במקום ………. תהנו !!

שלח קישור למאמר "קראבי – שייט קאייקים במפרץ Tha Lane"


Khao Lak  |   אזור פנג-נה  |   איים מיוחדים בדרום תאילנד  |   פוקט  |   קראבי  |   קראבי – אטרקציות ביבשה  |   קראבי – איים וחופים  |   שמורת קאו סוק  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider