טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » אטרקציות בתאילנד » 3. דרום תאילנד » Khao Lak » קאו לאק – חופים ובתי מלון (כתבה שניה בסדרה)

קאו לאק – חופים ובתי מלון (כתבה שניה בסדרה)

 

בכתבה הראשונה על אזור הקייט מהמשובחים בתאילנד (לדעתי האישית – 
הטוב ביותר !!) עסקתי בהרחבה בתאור האזור ובמיקומו המצויין ההופך אותו ליעד אידיאלי לפעילויות רבות באזור.

כפי שציינתי בכתבה הראשונה על Khao Lak – אזור קאו לאק הוא האנטיתזה למקומות כמו פאטונג (בפוקט) שמזמן איבדו את קסמם והפכו לירודים, המוניים ולמכונה משומנת להוצאת כסף מתיירים.

מי שמגיע לתאילנד במטרה לחפש חיי לילה "אקזוטיים" המשולבים בזונות וקוקסינלים או לשלב ישיבה על החוף עם קניית טישרט ושעונים מזוייפים מהמוני רוכלים המסתובבים על החוף – קאו לאק הוא לא המקום המתאים בשבילו !!

 

על קאו לאק ניתן לומר:  "בת מלך – כבודה פנימה". החוק בקאו לאק 
אוסר על בניית מבנה הגבוה מדקל הקוקוס – כך שכל יופיה של פנינת הטבע בעלת שפע של בתי מלון משובחים, חופים נפלאים והאיכויות הגבוהות – נסתר מהעין ברגע הראשון.

מי שחלף בקאו לאק למספר שעות ו/או לשנת לילה במטרה לסמן V – פספס את המקום הנפלא הזה לגמרי !!. אחד היתרונות הגדולים של קאו לאק הוא שאין כביש העובר לאורך החוף ומפריד בין הים לבין בתי המלון.

 

הכביש הראשי מרוחק מהחוף ובינו לבין חוף הים, מוסתרים בינות לשפע 
העצים והצמחיה, מסתתרים בתי מלון נהדרים, שפע מסעדות, חנויות, פאבים מועדונים ועוד …. והכל ממוסגר בין חופי הים עם החול הרך ומי הטורקיז ובין ההרים הירוקים העוטפים את האזור מצידו השני.

חופי קאו לאק משתרעים לאורך של כ 20 ק"מ והעובדה שלא עובר כביש לאורך החוף מאפשרת לבתי מלון רבים לשבת ממש על החוף – בדיוק כפי שחופשה איכותית מצטיירת בדימיונכם.

כדי להכיר את המקום, לחוש אותו ולהנות מהיופי ומהאווירה המיוחדת של המקום – צריך לשהות במקום מספר ימים ולרדת מהכביש הראשי לתוך הסמטאות המובילות לחופי הים. ואז, כל היופי הפנימי הזה מתגלה במלוא תפארתו.

 

הסיבה שהקמתי את האתר ואני כותב על מקומות כגון קאו לאק ואחרים
היא שלעיתים מעציב לראות כמות לא קטנה של ישראלים טובים השועטים כעדר לאותם מקומות ספורים והמוניים שחינם סר מזמן – כאשר הם מובלים/נדחפים ע"י בעלי אינטרסים למיניהם.

אני לא מתכוון לנסות ולהסיט את העדר ממסלולו הנדוש והרגיל – הכוחות שמובילים/דוחפים אותו גדולים וחזקים – אך אני חושב שגם לישראלים מגיע להנות מדברים איכותיים וטובים שתיירים מערביים גילו מזמן והמעט שאני יכול לעשות הוא להביא את המקומות היפים והאיכותיים הללו לידיעתם של הישראלים.

לתשומת ליבכם: עיירת הקייט המשובחת קאו לאק כלולה בתוכנית הטיול האולטימטיבי בתאילנד – "הטיול מחוף לחוף"  – וכן ניתן לכלול אותה בתוכניות טיולי האיכות שלנו בדרום תאילנד.

לתוכניות טיולי האיכות הפרטיים שלנו בדרום תאילנד ⇐ לחץ לקישור

 לכל תוכניות טיולי האיכות הפרטיים שלנו בתאילנד ==> כל מגוון טיולי האיכות שלנו בתאילנד

 ליצירת קשר לתכנון טיול איכות פרטי ברמה גבוהה ==> צור קשר

** אני בדיעה ש"ניתן לתמונות לדבר" – אז שבו ותהנו מהסרטון שהכנתי על בתי המלון והחופים של קאו לאק.

שלח קישור למאמר "קאו לאק – חופים ובתי מלון (כתבה שניה בסדרה)"


Khao Lak  |   אזור פנג-נה  |   איים מיוחדים בדרום תאילנד  |   פוקט  |   קראבי  |   קראבי – אטרקציות ביבשה  |   קראבי – איים וחופים  |   שמורת קאו סוק  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider