טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » בילויים, מסז'ים ופינוקים » לגברים בלבד ! » סוי קאובוי – Soi Cowboy – רחוב ה"חלונות האדומים"

לגברים בלבד !  |   מועדונים בבנגקוק ובתאילנד  |   ספא ומסאז'ים  

סוי קאובוי – Soi Cowboy – רחוב ה"חלונות האדומים"

 

Soi Cowboy  נחשב לאחד מ 3 האזורים/רחובות קטנים בבנגקוק הזכאים לכינוי "רחוב החלונות האדומים". שני האזורים האחרים הם – Patpong ו Nana Plaza – ואפשר לומר ש Soi Cowboy הוא הנעים והסולידי ביותר מבין שלושתם. 

מדובר על סמטה קטנה (כ 300 מטר) הסמוכה מאד לצומת הרחובות סוקומוויט/אסוק (בצד הצפון-מזרחי של הצומת) ומחברת בין סוי 21 (אסוק) ובין סוי 23. 

הסמטה קרויה Soi Cowboy על שמו של אמריקאי בשם T.G Edwards אשר פתח שם את אחד המועדונים הראשונים לפי כ 30 שנה והיה ידוע בכינויו "הקאובוי" בגלל כובע הבוקרים שהיה נוהג לחבוש.

בסמטת Soi Cowboy ישנם כ 35-40 מועדונים בגדלים שונים, עיצוב שונה ובעלי אופי שונה. בגדול – ברובם יש במה עליה רוקדות "נערות עובדות", בדר"כ לבושות בביקיני כאשר חלק אחר מה"נערות העובדות" מסתובב בין לקוחות המקום היושבים סביב הבמה.

מטרת הבנות היא שהלקוח יקנה להן משקה (ממנו הן מקבלות אחוזים) או שייקח אותן לבילוי בחדרו (הלקוח ישלם "דמי הוצאה" למועדון ואת עלות הבילוי יסגור עם הנערה).

 

 

לעומת אזור Patpong שם המועדונים הפכו לזירות פשע ואני מאד ממליץ שלא להכנס לאף מועדון שם …… ולעומת מתחם Nana המוזנח והמתפורר (עקב סכסוך עם בעלי המקום)  – סמטת Soi Cowboy היא נעימה וסולידית (ככל שניתן לקרוא לאיזור מעין זה "סולידי") – יש בו אווירה של FUN ולא מעט זוגות ואף נשים יכולות להסתובב שם ולבקר במועדונים ללא כל בעייה (מה שהיה ניתן לעשות לפני שנים רבות ב Patpong).

 ברחוב עצמו ישנם דוכני אוכל ולחלק מהמועדונים ישנם אזורי ישיבה מחוץ למועדון שם ניתן לשבת, לשתות משקה ולנשנש משהו תוך צפייה בעוברים ושבים.

 

כפי שציינתי, המועדונים שונים בגודל, בעיצוב ובאופיים. בחלקם (כמו למשל מועדון Long Gun/Lucky Star) יש הופעות דמוי אירוטיות (שהן לדעתי יותר משעשעות מאשר סקסיות) שאליו לקחתי את אחד מאחי ובת זוגתו ונהנו מאד.

יש את מועדון Baccara החדש יחסית והידוע בתקרת הזכוכית שלו שעליה מחוללות נערות תאילנדיות עם חצאיות (אך כנראה את התחתונים שכחו בכביסה) – רק תזהרו על הצוואר שלכם !
ויש את מועדון Afterskool בו קיימת פינה בשם "Naughty Boy"
בה המעוניינים יכולים לקבל טיפול "עזרה-ראשונה" ע"י המטפלות
המסורות של המקום.

 

למי שמעוניין בפירוט מדוקדק של כל מועדון ומועדון – יש אתרי אינטרנט רבים ופורומים באנגלית  –  שם בדקו בציציות כל מועדון וירדו לשורשי כל שערה (ולא על הראש) של כל נערה ונערה.
לנוחיות אלה הרוצים לדעת יותר – אני מצרף כאן מפה של Soi Cowboy עם שמות המועדונים וגם קישור לאחד מאתרי האינטרנט הרבים שיש – אתר על Soi Cowboy

לסיכום: בניגוד לסטיגמות המקובלות על תאילנד ובנגקוק – הזנות המוחצנת בבנגקוק מאד מוגבלת ונמצאת ב 3 אזורים קטנטנים של בנגקוק. בין שלושת האזורים הללו – סוי קאובוי הוא החדיש, הסולידי יחסית ושנעים להסתובב בו. 

עוד נקודה שחשוב לציין – אף אזור כזה לא הולך בכוחות עצמו ומגיע אל התייר !!  מי שמעוניין לבקר בהם חייב לעשות זאת במתכוון ובכוחות עצמו. 

זמני פעילות: המועדונים פתוחים עד לשעה 01:00-02:00 אחר חצות

הגעה:  כל נהג מונית מכיר … והכי קל ברכבת עילית (תחנת Asok) או תחתית (תחנת Sukumvit)
 

לתשומת ליבכם: סוי קאובוי כלול באחד מטיולי הערב שלנו – "טיול חיי הלילה של בנגקוק"

 לקריאת תוכנית טיולי הערב ==>  מגוון טיולי הערב שלנו

 לקריאת תוכניות הטיולים בבנגקוק וסביבתה ==>  טיולי האיכות שלנו בבנגקוק וסביבתה

 לקריאת כל תוכניות הטיולים שלנו ברחבי תאילנד ==> כל מגוון טיולי האיכות שלנו בתאילנד

 

עוד תמונות מ Soi Cowboy תוכלו לראות במצגת הקצרה המצורפת. 

  

שלח קישור למאמר "סוי קאובוי – Soi Cowboy – רחוב ה"חלונות האדומים""


לגברים בלבד !  |   מועדונים בבנגקוק ובתאילנד  |   ספא ומסאז'ים  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר