טיולי איכות בתאילנד

מערת Chiang Dao / צ'אנג מאי

אזור  Chiang Dao והמערה:  האזור, העיירה והמערה בעלות אותו השם נמצאים במחוז צ'אנג מאי, כ 70 ק"מ צפונית לעיר צ'אנג מאי וכ 40 דקות נסיעה מאזור Mae Taeng. פירוש השם Chiang Dao  הוא "עיר הכוכבים" (City of Stars). העיירה נמצאת במישורים הירוקים של שיפולי ההרים בסביבה וצוקי הענק ופסגות ההרים המתנשאים לגובה רב משווים לאזור מראה יפה ומרשים ביותר.

 

האטרקציה העיקרית כאן היא מערת Chiang Dao – קומפלקס של
כ 100 מערות המחוברות ביניהן המשתרע מתחת לשרשרת ההרים בסביבה לאורך של כמעט 12 ק"מ עם מעברים וחללים רבים שרק חלקם פתוח לקהל. מתוך כל אלה – רק 5 מערות פתוחות לקהל כאשר שתיים מהן מוארות ותוכלו לסייר בהן בכוחות עצמכם ועוד 3 מערות חשוכות ותהיו זקוקים למדריך מקומי המצוייד בפנס כדי לבקר בהן.

 

כפי שציינתי – שתיים מהמערות הן מוארות ובהן תוכלו לבקר בעצמכם וללא עזרת מדריך. תוכלו לראות סטלקטיטים וסטלגמיטים, חלקם מוארים באורות צבעוניים, מקדשים קטנים רבים, פסלים ועוד. במידה ותרצו לבקר ב 3 המערות הנוספות שהן חשוכות לחלוטין – כאן כבר חייבים סיוע של מדריך מקומי עם פנס שלא רק יאיר לכם את הדרך אלא יכוון אותכם במבוכים ובמעברים הצרים שבמערות.

 

חשוב לציין שהמקום מקודש לתאילנדים כך שצריך להיות לבושים
בהתאם ולהתנהג כיאות וכמובן שלא להוציא דבר מתוך המערה. במידה ולא באתם עם ביגוד מתאים – ניתן להשאיל חלוק במקום. מחוץ למערה יש בריכה חמודה עם דגים שהילדים מאד ישמחו להאכיל.

 


סיכום
: האזור כולו מרשים ויפהפה אפילו רק כאשר נוסעים בו. 
בתור מערת נטיפים – יש מערות מרשימות יותר אבל המערה מעניינת, מפתיעה והרפתקנית וילדים בכל הגילאים וגם מבוגרים מאד יהנו בסיור בה.

חוות דעתי: בהחלט מקום נחמד, מעניין, חווייתי ומומלץ – במיוחד למשפחות עם ילדים.

המקום והמערה כלולים בתוכניות הטיול שלנו בצפון ובמסלולים הכוללים את צ'אנג ראי

 

קישורים לכתבות נוספות ותוכניות טיול

לתוכניות טיול:
לתוכניות טיולי האיכות שלנו בצפון ⇐ לחץ לקישור
לתוכניות טיולי האיכות שלנו בכל תאילנד ⇐ לחץ לקישור

לכתבות ואינפורמציה:
לכתבות נוספות על אזור הצפון ⇐ לחץ לקישור
לכתבות על כל אזורי תאילנד ⇐ לחץ לקישור

 סרטון על אזור Doi Ang Khang שצילמתי במקום ….. תהנו !! (יעלה בקרוב)

שלח קישור למאמר "מערת Chiang Dao / צ'אנג מאי"


2. מה הונג סון  |   3. צ'אנג ראי  |   4. אותאי תאני  |   5. סוקותאי  |   6. לאמפנג  |   7. קאמפנג פט  |   8. פטצ'אבון  |   אטרקציות בצ'אנג מאי  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider