טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » טיולים בסגנון אחר » 4. טיולים בצפון תאילנד » 1. צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון » טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון תאילנד – כללי

טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון תאילנד – כללי

לתשומת ליבכם: כל טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון תאילנד כוללים לינת לילה במלון משובח בעיר צ'אנג מאי בלילה שלפני הטיול וכולל העברה משדה התעופה למלון.

מטרת טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון היא לאפשר לקהל הישראלי לחוות את הצפון האותנטי, היפה יותר והלא-ממוסחר תוך התרחקות ממסלולי העדר הנדושים והממוסחרים ויחד עם זאת לטייל בצפון באותן איכויות ורמה גבוהה המאפיינים את הטיולים שלנו בשאר חלקי תאילנד.  

 

בעת תכנון מסלולי הטיולים בצפון, שמתי דגש על הדברים הבאים:

 בחירת מקומות ואטרקציות איכותיות וחוויתיות – במסלולי הטיולים שלנו אין מעניינות חמים ירודים, אין
"הצגות לתיירים", אין מלכודות תיירים כגון "הכפר הסיני" בפאי וכדומה.
שפע של פעילויות כייפיות וחווייתיות לכל המשפחה הכלולות בעלות הטיול (אומגות, טרקטורוני שטח, ראפטינג, ועוד) תוך הקפדה על האיכויות והבטיחות באותן פעילויות. במסלולי הטיולים שלנו אין "כרכרות שוורים" ואין סיבוב של רכיבה על פיל עם ספסל וכדומה.
 הצפון משתרע על שטח גדול ולכן הושקעה מחשבה רבה בתכנון נכון של מסלולי הטיולים כך שלא יכללו נסיעות ממושכות במטרה שעיקר הזמן יוקדש לאטרקציות ופעילויות ולא לנסיעות ממושכות ומעייפות.
  בתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) והריזורטים הטובים ביותר בכל אזור ואזור בו עובר מסלול הטיול, מסעדות שנבחרו בקפידה, מדריכים איכותיים שנבחרו על-ידי אישית, וכל הדרוש ליצירת טיול איכותי וחווייתי וברמה הגבוהה ביותר שישאר חקוק בזכרון במשך שנים רבות.


הסבר מקיף על טיולי האיכות הפרטיים שלנו תוכלו למצוא בקישור הזה ==> לחץ לקישור

לתשומת ליבכם: מזג האוויר בצפון תאילנד בחודשים מרץ – מאי/יוני עלול להיות גרוע (ה Smoky Season) עקב חום קשה, שריפות יער ושטחים חקלאיים העלולים לגרום לאובך וזיהום אוויר עד כדי סיכון למחלות ריאה.
לפיכך – החלטנו שלא לקיים טיולים בצפון תאילנד בתקופה זו !!  
 ניתן לקרוא על כך בכתבות הבאות (באנגלית): כתבה מס' 1  ;  כתבה מס' 2

מספר הערות כלליות

פעילות עם חיות: אני מתנגד חריף מאד לכל סוג של התעללות בבעלי חיים ולכן אין בתוכניות הטיולים רכיבה על פילים עם ספסל המונח על גב הפיל ואין הופעות של בעלי חיים כגון פילים מציירים וכדומה.  

לנוחיות המטיילים שלנו: בכל הטיולים בצפון כללנו בעלות הטיול גם את הלילה בצ'אנג מאי שלפני התחלת הטיול. הלינה בצ'אנג מאי היא במלון משובח ביותר ליד באזאר הלילה או מלון חדש ומעולה באזור המודרני של צ'אנג מאי (Nimman) – לבחירתכם.

שירות טרום-טיול: נציג מטעמנו יפגוש אותכם בשדה התעופה, יסיע אותכם למלון שבחרתם ויסייע לכם בכל הדרוש. ** אני כמובן אפגוש אותכם אישית כאשר תגיעו לבנגקוק.

הלינות בטיולים: הלינות הן בבתי מלון 5 כוכבים (היכן שיש) או בריזורטים/בתי מלון הטובים ביותר בכל אזור בו עובר מסלול הטיול.

 

מסלולי טיולי האיכות שלנו בצפון תאילנד

♦ טיולי "סובב-צפון" – חדש !! המסלולים האולטימטיביים בצפון תאילנד !! ⇐ לחץ לקישור לתוכנית הטיולים

תוכניות טיולי "סובב-צפון" הן תוכניות טיולים חדשים בצפון תאילנד והטובים ביותר שניתן לעשות בצפון. בתוכניות טיולים אלה שילבתי אזור בצפון שאיננו מוכר לרוב התיירים אך בעל שפע אטרקציות נהדרות יחד עם אזורים מוכרים יותר אך גם שם בחרתי רק האטרקציות והפעילויות האיכותיות תוך התרחקות ממסלולי העדר הנדושים והממוסחרים לעייפה.
אם אתם מעוניינים בטיול איכות פרטי בצפון תאילנד – כאן תמצאו את המסלולים האולטימטיביים והטובים ביותר שניתן לעשות בצפון תאילנד – וזאת כמובן בשילוב של בתי מלון משובחים, מסעדות שנבחרו בקפידה, מדריכים מעולים, רכב מסוג ואן VIP ועוד – לחוויית טיול שתישאר חקוקה בזכרון שנים רבות.

הטיול "מעיר להר" – הטיול המושלם מבנגקוק לצפון תאילנד ⇐ לחץ לקישור לתוכנית הטיול (יעלה בקרוב)

מסלולי טיולים הכוללים את צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון ⇐ לחץ לקישור לתוכניות הטיולים

מסלולי טיולים הכוללים את צ'אנג מאי / פאי ⇐ לחץ לקישור לתוכניות הטיולים

מסלולי טיולים הכוללים את צ'אנג מאי / צ'אנג ראי ⇐ לחץ לקישור לתוכניות הטיולים

מסלולי טיולים באזור צ'אנג מאי בלבד ⇐ לחץ לקישור לתוכניות הטיולים 

הערה חשובה: יותר ויותר מסלולי טיול איכותיים בצפון תאילנד יעלו בקרוב לאתר – כך שכדאי להתעדכן כאן מידי פעם.

 

 

 

שלח קישור למאמר "טיולי האיכות הפרטיים שלנו בצפון תאילנד – כללי"


1. צ'אנג מאי / פאי / מה הונג סון  |   2. צ'אנג מאי / פאי  |   3. צ'אנג מאי / צ'אנג ראי  |   4. צ'אנג מאי בלבד  |   5. ה"טיול מעיר להר" -הטיול המושלם לצפון  |   6. טיולי "סובב צפון" – הטיולים האולטימטיביים בצפון תאילנד  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider