טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » אטרקציות בתאילנד » 1. בנגקוק וסביבתה » חוות התנינים + גן חיות + פארק

חוות התנינים + גן חיות + פארק

 

חוות התנינים (Crocodile Farm) היא אמנם חוות התנינים
הגדולה בעולם (כ –  60,000 תנינים) אך השם קצת מטעה – כי בפועל מדובר בפארק גדול ויפה לילדים עם גן חיות, הופעות פילים (ואפילו פיל שמצייר …), אפשרות להצטלם עם שימפנזה חמוד או נמר מפוספס … ואפילו רכבת קטנה שאיתה ניתן לטייל ברחבי הפארק.
כמובן שגם מקומם של התנינים לא נפקד ובמקום נערכות הופעות ואפילו אפשרות להאכיל תנינים בעצמכם. המקום מיועד בעיקר לילדים הצעירים יותר ומהווה מקום בילוי של משפחות תאילנדיות רבות, בעיקר בסופי שבוע.

 

חוות התנינים נמצאת ב Samut Prakan הצמודה לבנגקוק ולא  
רחוקה ממרכז בנגקוק (גם שדה התעופה החדש נמצא ב Samut Prakan אך מרוחק יותר). באותה סביבה נמצאות אטרקציות נוספות ומעניינות מאד כגון: מקדש הפיל בעל שלושת הראשים (Erawan Museum) ; ה"עיר העתיקה" (Muang Boran); מפרץ השחפים (Bang Po) בו ניתן לצפות בהמוני שחפים וגם להאכיל אותם במעופם; ועוד.
פירוט של אטרקציות רבות ב – Samut Prakan  תמצאו כמובן כאן, באתר שלי, וגם באתר הזה של Samut Prakan.


שעות פעילות
: כל יום בין השעות 07:00 – 18:00

עלות :  300 באט למבוגר ו 200 באט לילד.

הגעה : במונית או בשילוב של רכבת עילית ומונית. זה עשוי אולי להפתיע אבל חוות התנינים, מקדש הפיל בעל 3 הראשים ו"העיר העתיקה" – כולם נמצאים ברחוב סוקומוויט (כמובן שבחלק שעובר בסאמוט פראקאן).
אני מניח שברוב האתרים אינפורמציה זו עדיין לא מופיעה כי קו ה Sukumvit Line הוארך רק לאחרונה (סוף 2011) ומגיע עד ל Samut Prakan  – תחנת Baering (סוקומוויט סוי 107) – ומשם מרחק נסיעה קצר במונית.

לרשותכם יש גם מצגת שהכנתי ממנה תוכלו להתרשם מהמקום. (בחרתי בשיר החמוד והפופולרי – Chao Thi Raeng – בקרוב ב"מצעד הפזמונים" בפרק "תרבות ואירועים" שבאתר).

לתשומת ליבכם: ניתן לשלב את חוות התנינים וגן החיות במסגרת טיולי האיכות שלנו בבנגקוק וסביבתה

 לקריאת כל תוכניות הטיולים שלנו ברחבי תאילנד ==> כל מגוון טיולי האיכות שלנו בתאילנד

 ליצירת קשר לתכנון טיול איכות פרטי ברמה גבוהה ==> צור קשר

 

שלח קישור למאמר "חוות התנינים + גן חיות + פארק"


1. בנגקוק וסביבתה  |   2. מרכז תאילנד  |   3. דרום תאילנד  |   4. צפון תאילנד  |   5. מזרח תאילנד  |   6. איים בתאילנד  |   7. הדרום הרחוק  |   8. מחוז איסאן  |   אורי – יומן מסע  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider