טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » אטרקציות בתאילנד » 1. בנגקוק וסביבתה » ה"עיר העתיקה" – Muang Boran

ה"עיר העתיקה" – Muang Boran

 

ה"עיר העתיקה" – Ancient City או Muang Boran  – הוא המוזיאון הפתוח הגדול בעולם ומשתרע על שטח של כ 1000 דונם. המקום, פרי רוחו של  Lek Viriyaphant אשר הגה גם את ה Erawan Museum.

התכנון המקורי של הוגה הרעיון והיזם היה לבנות במקום מגרש גולף עם מיניאטורות של מבנים הסטוריים מתרבותה של תאילנד. תוך כדי המחקר המכין התברר שמבנים רבים ברחבי תאילנד ניזוקו במשך השנים ואז הוא החליט לשמר את אלה שהיה ניתן להציל והביאם למקום. מבנים שכבר היו בתהליך הרס נרחב ולא היו ניתנים לשימור – שוחזרו בגודלם המקורי במקום.

המבנים שוקמו או שוחזרו בעזרתם של מומחים מהמוזיאון הלאומי התאילנדי. במקום ניתן לראות מבנים, ארמונות, מקדשים ויצירות אחרות אשר מייצגים את המורשת וההיסטוריה התאילנדית. ראוי לציין את ה"ארמון הגדול של איותאיה" אשר נחרב בשנת 1767 במלחמה נגד הבורמזים ואשר שוחזר כאן.

 

השטח שבו נמצא המוזיאון דומה בצורתו למפת תאילנד כאשר המבנים השונים ממוקמים בשטח בדומה למיקומם האורגינאלי. במקום יש למעלה מ 100 מבנים ואפילו שוק צף קטן אשר הועתק ממקומו והובא לכאן. במקום תמצאו גינות ואגמים, סירות ואפילו אוניה.

כל המבנים והמוצגים השונים שוקמו או שוחזרו תוך הקפדה על כל
הפרטים. ניתן לבקר בכל המבנים וגם להכנס לתוכם ולהתרשם
מהתרבות והאומנות התאילנדית העשירה. ליד כל אזור ומבנה יש
שלט גם בשפה האנגלית עם הסבר. בשטחו הגדול של המקום יש
גם חנויות, מסעדות ובתי קפה.

לאור שטחו העצום של המוזיאון – אין כל אפשרות מעשית לטייל בו ברגל – ניתן לשכור במקום מכונית גולף לנהיגה עצמית, אופניים, או לנוע בתוך קרונית הסובבת בשטח המוזיאון. כמו כן, ניתן להכנס למקום ולסייר בו עם רכב פרטי. בכניסה גם יציידו אותכם במפה טובה ומפורטת של המקום.

ניתן לראות שפע של תמונות תמונות מרשימות בקישור הזה וכן ב אתר הבית של Muang Boran  – אני אתרום את חלקי הצנוע במצגת קטנה המצורפת לכתבה.

שעות פעילות : כל יום בין 08:00 ל  17:00

עלות כניסה: 400 באט למבוגר, 200 באט לילד.

הגעה: ה"עיר העתיקה" נמצאת ב Samut Prakan הצמודה לבנגקוק. ניתן להגיע במונית (כ 40 דקות נסיעה ממרכז בנגקוק) או שילוב של רכבת עילית + מונית (ראו הסבר בכתבה על Erawan Museum)

לסיכום: מקום מרהיב ומרשים ביותר שיאפשר לכם לכם להכיר מקרוב ולהתרשם מתרבותה וההיסטוריה של תאילנד וזאת במספר שעות וללא צורך להתרוצץ בכל רחבי תאילנד. רצוי להקדיש למקום בין 2-4 שעות.

לתשומת ליבכם: ה"עיר העתיקה" (Muang Boran) כלולה בתוכניות טיולי האיכות שלנו בבנגקוק ובסביבתה.

 לקריאת כל תוכניות הטיולים שלנו ברחבי תאילנד ==> כל מגוון טיולי האיכות שלנו בתאילנד

 ליצירת קשר לתכנון טיול איכות פרטי ברמה גבוהה ==> צור קשר

כרגיל – לרשותכם סרטון/מצגת ……. תהנו !!

 

שלח קישור למאמר "ה"עיר העתיקה" – Muang Boran"


1. בנגקוק וסביבתה  |   2. מרכז תאילנד  |   3. דרום תאילנד  |   4. צפון תאילנד  |   5. מזרח תאילנד  |   6. איים בתאילנד  |   7. הדרום הרחוק  |   8. מחוז איסאן  |   אורי – יומן מסע  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider