טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » טיולים בסגנון אחר » הסבר כללי על טיולי האיכות שלנו » הסבר כללי על טיולי האיכות שלנו

הסבר כללי על טיולי האיכות שלנו

כפי שכבר סיפרתי במקום אחר באתר – מטרתו הראשונית של האתר היתה אינפורמטיבית בלבד – לספק מידע רחב, טוב, מהיימן ועדכני על תאילנד ולהרחיב את היריעה עבור אותם ישראלים שאינם מסתפקים בטיולי העדר הנדושים לישראלים ולמקומות שכבר מזמן נס ליחם. אני חושב שדי הצלחתי במשימה שנטלתי על עצמי וקם אתר בעברית אשר לא נופל מטובי האתרים באנגלית ואשר פותח בפני ישראלים מקומות ואזורים שלא היו מוכרים להם קודם לכן.

חשוב לציין שכל המידע באתר הוא אישי שלי – ביקרתי בכל מקום המתואר באתר, הפכתי אבן על אבן וחקרתי כל מקום ביסודיות רבה וזאת במטרה להביא לקהל הישראלי את מיטב האינפורמציה. הכתבות כולן מלוות בתמונות וסרטונים במטרה להעביר לכם ולו שמץ מאווירת המקום. עוד הרבה חומר ממתין בתורו להעלות לאתר ולצערי יש לי רק זוג ידיים אחד פנוי להקלדה  😀

זמן קצר לאחר שאתר עלה התחילו להגיע בקשות רבות מישראלים למתן הכוונה וסיוע להגעה לאותם מקומות שבאופן טבעי פחות ממוסחרים ופחות מתויירים ע"י ישראלים. החלטנו להרים את הכפפה וליצור טיולי איכות פרטיים ברמה גבוהה עבור אותם ישראלים המעוניינים בכך. 

כללי על טיולי האיכות שלנו

תכנון הטיול: טיול טוב ומוצלח מותנה בראש ובראשונה בתכנון טוב ונכון הלוקח בחשבון את כל הגורמים ובכללם כמובן גם את הצרכים והרצונות של המטיילים אותם יש ללמוד ולהבין עד תום. התכנון נעשה במשותף בהתכתבות באימילים (עשרות אם לא מאות) עד שמגיעים לתכנון התפור אישית למטיילים.

ביצוע הטיול: מסלולי הטיולים מתוכננים על-ידי (בשיתוף איתכם) ומבוצעים ע"י חברת TipTop אשר התמחתה בטיולי איכות פרטיים ברמה גבוהה . הושם דגש רב על כל הפרטים – החל במסלול, איכות המדריכים, בתי מלון וריזורטים הטובים ביותר בכל מקום, ואן VIP, סירות פרטיות לשיוטים השונים ועוד … וכלה בציוד חיוני המסופק למטיילים, מסעדות שנבחרו בקפידה וכדומה – הכל במטרה לתת למטיילים חווייה איכותית שלא תישכח שנים רבות.

מסלולי הטיוליםאין מסלול שאותו לא עשיתי באופן אישי (בעצמי) מספר פעמים. כל האטרקציות והפעילויות נבחרו בקפידה רבה כך שיתנו מענה למגוון רחב של גילאים ויהיו מגוונים, מעניינים ומהנים לכולם. שום דבר לא ניתן ליד המקרה והדברים נבדקו עד לפרטים הקטנים ביותר, כולל המסעדות בהן אוכלים המטיילים.

בתי מלון/ריזורטים: מניסיוני האישי למדתי שבתאילנד קשה לסמוך על הדירוג באתרים השונים – המידע בחלקו מיושן ובחלקו מוטעה – ולכן נסקרים מעת לעת כל בתי המלון והריזורטים לאורך מסלולי הטיולים כדי לתת למטיילים שלנו את בתי המלון והריזורטים הטובים והמשובחים ביותר בכל מקום ומקום.

מדריכיםהחוק בתאילנד מחייב שרק אזרח תאילנדי עם רישיון ממשרד התיירות יכול לשמש כמדריך – נבחרו המדריכים הטובים ביותר ואנחנו גם מתגמלים אותם בהתאם כדי שיתנו את השירות הטוב ביותר האפשרי למטיילים שלנו וטיפול אישי בכל צרכי המטיילים 24 שעות ביממה לאורך כל הטיול.

רכב הטיולהרכב המשמש אותנו כסטנדרט בטיולים הוא ואן VIP אשר מכיל 9 מושבים נוחים בלבד ובו גם מערכות אודיו ווידאו משוכללות אשר מאפשרות לכם לראות סרטים בעת הנסיעה (אתם מוזמנים להביא סרטים האהובים עליכם). בואן יש גם מי שתיה קרים ומגבונים לחים וקרים להתרעננות. גם הנהגים נבחרו בקפידה ויש הקפדה על נהיגה בטיחותית וסיוע למטיילים.

גיבוי ומעקב: אנחנו משאילים למטיילים שלנו מכשירי טלפון סלולריים תאילנדיים טעונים בחשמל וכסף ומוכנים לשימוש מיידי וזו במטרה שיוכלו לעמוד איתנו בקשר בכל עת – גם לאחר סיום הטיול ובחלקים העצמאיים של הביקור בתאילנד. המטיילים שלנו זוכים למענה על כל שאלה וסיוע בכל עניין גם מעבר לטיול עצמו ובכל תקופת שהותם בתאילנד – לא פלא שהמטיילים שלנו מרגישים שנולדו להם לפתע כעין "קרובי משפחה" בתאילנד.

פריבילגיות להן זוכים המטיילים שלנו

פגישה אישית: עם כל הכבוד לתכתובת באימייל או שיחות טלפוניות, אין טוב ממפגש אישי, פנים אל פנים עם המטיילים שלנו. במידה והטיול מתחיל בבנגקוק, אנחנו פוגשים את המטיילים ובמידת האפשר גם מתלווים אליהם למסעדה מומלצת או בילוי ערב אחר, מסייעים להם להסתדר עם בואם ומציידים אותם בכל הדרוש לטיול.

בתי מלון שלא במסגרת הטיול: המטיילים שלנו זכאים לקבל בתי מלון משובחים בבנגקוק ובמקומות קייט שונים כגון הואה הין, קאו לאק, קראבי וכדומה – במחירים מיוחדים וזולים במיוחד.

ציוד משלים לטיול: אנחנו מציידים את המטיילים שלנו במגבות גדולות, תיקים חסיני מים לשיוטים השונים, מעילי גשם, מפות וכן ערכת עזרה ראשונה ושניה הכוללת את כל הדרוש כולל תרסיס נגד יתושים. כמו כן, אנחנו מציידים את המטיילים בטלפונים סלולריים תאילנדים מוכנים לשימוש וכן בתקשורת אינטרנט (פרטים להלן) בהם הם יכולים להשתמש לאורך כל השהות בתאילנד ולא רק בטיול עצמו.

טלפונים סלולריים: אנחנו משאילים למטיילים טלפונים סלולריים טעונים בחשמל ובכסף ומוכנים לשימוש מיידי. ההשאלה היא ללא תשלום (רק פקדון המוחזר בעת החזרת המכשיר) וניתן להשתמש במכשירי הטלפון בכל השהות בתאילנד ולא רק בטיול עצמו.

חדש !!  תקשורת אינטרנט: מכיוון שהאינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים וכל משפחה באה מצויידת עם שלל סמארטפונים, לפטופים וטאבלטים ומכייון שחבילות גלישה הקנויות בארץ הינן יקרות מאד – החלטנו לסייע בנושא זה למטיילים שלנו.  ניתן לשכור דרכנו ראוטר אלחוטי איכותי אשר יכול לשמש 5 מכשירים שונים בו-זמנית !!  אין צורך לרכוש חבילות גלישה בארץ …. אין צורך להחליף סימים ולרכוש חבילות גלישה מקומיות – מכשיר ראוטר אלחוטי הכולל חבילת גלישה מקסימאלית ויכול לשמש עד 5 מכשירים שונים בו זמנית פותר את כל נושא תקשורת האינטרנט. * המכשיר יכול לשמש אותכם לאורך כל השהות בתאילנד ולא רק בטיול עצמו.

ומשהו לסיום …..

אומרים שאין הנחתום מעיד על עיסתו – אז הרשו לי להביא כאן מכתב שאחת המשפחות פירסמה במדור "מכתבים למערכת" באתר:

מאת עופר וסיגל‏:

דודו היקר

אני מרשה לעצמי לנצל את המדיה הזו היות ובזכותה הרווחנו טיול אדיר ומשמעותי
היינו 18 ימים מתוכם 9 ימים תחת "חסותך" (משפחה עם 3 ילדים בני 21+17+5.5)
זה לא ברור מאליו ולא פשוט למצוא מסלול שיעניין את כולם ובכל זאת הצלחת!
המסלול היה מרתק ומעשיר, החוויות פשוט הקסימו אותנו בכל פעם מחדש, חזרנו לפני 5 ימים ומאז הבנות לא מפסיקות לספר ולתאר את החוויות….
תודה על הארגון למופת, הרכב המפואר המאובזר והנוח(המגבות/מעילי הרחצה/אפילו החומר נגד יתושים..מה עוד אפשר לבקש? )
תודה על המדריכה המקסימה שפשוט התאהבנו בה ולנהג הנדיר .
הצוות הזה , הדהים בכל פעם מחדש בפינוק אחר ובלתי צפוי בין היתר הפתעות בכל פעם שעולים לרכב, התאמה לצרכים שלנו בתפריט ובממתקים ואפילו בסרטים לקטנטן שלא ישתעמם בדרך..
קיבלנו תחושה טובה לאורך כל הדרך והיא הייתה לא קצרה..
המלון בבנגקוק (טרמינל 21) קלע בול לצרכים שלנו
בקצנבורי- הסכר , הרפטינג המפלים והמעיינות היו מרתקים ומיוחדים מאוד
באמפוואה- הרכבת, השוק והמקדש ממש לחוות את תאילנד האוטנטית
בהואה הין-המלון המדהים,שוק הלילה המיוחד, המפרץ והקופים המקסימים
בקאו סוק-שיא הטיול!! ,הטבע והאגמים שאסור לפספס..וגם הטראק פילים שהיה כייף לילדים
בקאו לק – השמורה והרפטינג הפראי שהכניס המון אדרנלין לכולם, ומלון לגונה שהיה מפואר ומפתיע (לא שכחתי את מסעדת פינוקיו שהשאירה טעם של עוד -בהמלצתך)
וקראבי – חוויה מאוד מומלצת בפארק האומגות בגונגל-מומלץ בחום ושווה כל דקת נסיעה.
לסיום, כתבתי המון וזה מעט מול מה שחווינו וקיבלנו, תודה ענקית דודו !!

 

 

 

שלח קישור למאמר "הסבר כללי על טיולי האיכות שלנו"


1. הטיול האולטימטיבי – הטיול מ"חוף לחוף"  |   2. הטיולים שלנו בדרום  |   3. טיולים במרכז תאילנד  |   4. טיולים בצפון תאילנד  |   5. הטיולים לקו צ'אנג  |   6. הואה הין – טיולי יום  |   7. הטיול המושלם לצפון – ה"טיול מעיר להר"  |   8. בנגקוק וסביבותיה  |   9. שמורת קאו יאי וסביבותיה  |   הסבר כללי על טיולי האיכות שלנו  

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider