טיולי איכות בתאילנד
דף הבית » בחירת מלון - בנגקוק » בחירת מלון – רחוב Ratchada Pisek

בחירת מלון – רחוב Ratchada Pisek

רחוב Ratchada Pisek הוא אחד מרחובותיה הגדולים והמודרניים של בנגקוק עם שפע של בתי מלון מצויינים, מרכזי קניות, מרכזי תרבות, מסעדות ומועדונים רבים. הרחוב הוא המשכו של רחוב Asok ולאורכו נוסעת הרכבת התחתית – ה MRT – אשר מאפשרת גישה קלה ומהירה לאטרקציות הרבות שבו. 

תקצר היריעה מלפרט כאן את כל מה שיש לרחוב Ratchadapisek להציע אך נזכיר מספר דברים – ה Thai Cultural Center ו Siam Niramit …. כלבו המחשבים והגאדג'טים (שלדעתי עדיף על פאנטיפ) – ה Fortune Town …… מרכז הקניות והבילוי המודרני Esplanade על שפע חנויותיו, משטח החלקה על קרח, באולינג ו 13 אולמות קולנוע …. שוק הלילה הנחמד Huay Kwang הפעיל עד לשעות הקטנות של הלילה (04:30) …. אזור הפאבים והדיסקוטקים הענק – ה RCA ….. וכן שפע של מועדונים לגברים.

ממש בימים אלה נפתח ברחוב אחד ממרכזי הקניות הגדולים והמרשימים בבנגקוק – Grand Central Plaza Rama 9 ובעוד כשנה אמור להפתח מחדש שוק הלילה הידוע – ה Suan Lum Night Bazar אשר העתיק את משכנו לרחוב זה. ברחוב Ratchadapisek ניתן למצוא מספר רב של בתי-מלון מצויינים אך במחירים סבירים וביניהם נזכיר את מלון The Emerald; מלון Grand Mercure; מלון Swissotel Le Concorde ורבים אחרים.

לסיכום: למי שרוצה לחרוג קצת מאזורי התיירות השכיחים של בנגקוק אך עדיין להיות בלב העניינים, מומלץ לנסות את האזור.

 

שלח קישור למאמר "בחירת מלון – רחוב Ratchada Pisek"

בניית אתרים | GalD   
חזור למעלה
כל הזכויות במידע ובכלל זה תמונות וחומרים המופיעים באתר מוגנים בזכויות יוצרים.
העתקה, שכפול, הפצה, יצירת קישור לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, אסורים למעט אם ניתן לכך אישור נפרד מפורש ממני מראש ובכתב.
כל הזכויות שמורות © All Rights Reserved
צור קשר
close slider